Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

ma extra, treba gurati dalje. ima tu još postignuća koja se mogu dosegnuti. što ne bi izgubili derbi 6-0, davno nismo. možda nikad. može se ispasti od Vodojaže ili Turbine iz kupa recimo. može se napasti sedmo mesto u ligi. mogao bi i neki poraz od IMT kući od 4-0

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, Ted said:

koliko Duljaj ne zna šta ga snašlo sa ovim poslom govore i njegove izjave od juče. da ne izgubimo, nerešeno, levo desno. čovek očigledno nema predstavu ni o dometima svog, ni o dometima protivničkog tima

 

ne verujem da je razlika između nas i Danaca pet komada, ali da bi se to pokazalo mora na klupi da bude trener

 

kapiram da će podneti ostavku večeras ili sutra

Quote

Moglo je da bude i gore, tako da čestitke našem golmanu koji je opravdao to što je došao, bez obzira na pet golova. Dva penala. To ne opravdava našu današnju igru. To je ono što sam pričao mnogo puta, štna znači kada vam trebaju brzi igrači, kada vam treba da uđe neko svežiji, brži. Ne tražim alibi, jer je moja odgovornost u svakom slučaju najveća. Sve otrovne strelice, kojih ima mnogo, mogu da se upute meni, molim da se poštede igrači koji su pod velikim stresom. Klub može da odluči šta god želi što se tiče moje sudbine, 5:0 je velika sramota za Partizan i mene, ali igrače treba zaštiti, oni su najmanje krivi“, rekao je Duljaj posle meča.

dakle ne pada mu na pamet da da ostavku, jasno je da se radi o liku bez obraza koji je nakon istorijski bruke i 4 mesta prošle sezone, nije osetio potrebu da se povuče, jasno je i njemu da ako bi sada otišao udario pečat na kraj svoje trenerske karijere, da bi prošao poput batiće, tomića ili petrića

- ne sakriće se on u mišiju rupu i sačekati da prođe par nedelja da se blamaža zaboravi a novinari počnu da pišu o pfc koji melje u llsl, o majstorijama salatinje, severine, da menih napravi onaj svoj 1 koristan potez svakog meseca, ne bi li se nekako dovukao do 2 mesta i produžio trenersku karijeru

  • +1 3
  • -1 2
Link to comment

Bruka i sramota. Ali Realnost. Sistem vs jadna improvizacija. Danska vs srbaRra. A sada analize nezavisnih novinara kako je to fkp propao sam od sebe... Teraj dalje... 

Edited by DCI Banks
  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, gone fishing said:

dakle ne pada mu na pamet da da ostavku, jasno je da se radi o liku bez obraza koji je nakon istorijski bruke i 4 mesta prošle sezone, nije osetio potrebu da se povuče, jasno je i njemu da ako bi sada otišao udario pečat na kraj svoje trenerske karijere, da bi prošao poput batiće, tomića ili petrića

- ne sakriće se on u mišiju rupu i sačekati da prođe par nedelja da se blamaža zaboravi a novinari počnu da pišu o pfc koji melje u llsl, o majstorijama salatinje, severine, da menih napravi onaj svoj 1 koristan potez svakog meseca, ne bi li se nekako dovukao do 2 mesta i produžio trenersku karijeru

 

posle jedne od najgorih blamaža u istoriji kluba, čovek bez blama izjavi da je moglo da bude gore. kako rođače? možda logikom da je bolje da izgubiš 5-0 nego 8-0.....wtf

 

al po svemu sudeći, daleko smo mi od dna. ja da sam trener Partizana i da mi se ovo desi iz kuće ne bih smeo da izađem nedelju dana, od sramote. ostavku bih dao istog trenutka. pored toga bih uputio javno i iskreno izvinjenje svim navijačima kluba. ma, kad bih mogao adrese da nabavim, svakom lično bih poslao pismo sa izvinjenjem, o sopstvenom trošku

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

dobri moji.....braćo i sestre grobari

 

lopovi u upravi, pacer na klupi, rupa u budžetu. u kojoj varijanti to može dobro da se završi

 

Isto mozes da upises za svaki segment ove drzave.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, harper said:

Ja se kupim sa topika da ne stajem na muku. Ovo je sramota, to je sve sto mogu da kazem. Zaprepastio bih se da Duljaj posle ovoga ne ode..

Gledaj malo vise fudbal -  a i prati vise informacije u sportu i ovoj kvazidrzavici pa se neces zaprepascivati. Sve jasno sve ocekivano, posle one bolesti namestenog proleca da FKP bude 4.. Sve razumem ali da potkopavas koeficijent samo da FKP propadne... ali ok to nije moj problem

 

Tako da Harper drugar moj - pitaj za rez/ tip za neku tekmu koja te zanima - prepises od mene i uzmes lovu,... Izi Pizi.... Ajde GL u LS i pitaj sve sto ne znas/ sto te zanima - informacije obogacuju

 

Tede kad stignes Boga ti objasni sto si otvarao novu temu... znam, nervoza ali Brate....

 

Idemo dalje

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

Kada ode ova Vazurina krpa Duljaj ne treba nikako dozvoliti ovima "samo da probam" trenerima Nađ, Saša Ilić, Krstajić. Vršiti pritisak na upravu da se jebeno tornja iz kluba.

Link to comment

Dobro je da smo preskocili Kragujevac te svezi i orni otisli na megdan u Norvesku™. Ne smem da pomislim sta bi bilo da smo igrali ubistveni ritam cetvrtak-nedelja.

Link to comment

Вучелић је као човек од интегритета и изнад свега достојанства уредно понудио оставку али она није прихваћена, тако да ето га и даље без икакаве користи и на уштрб свог здравља, држи са својих десет прстију овај напаћени клуб и његове незахвалне навијаче изнад воде (океј са пар прстију помаже и Мики Вазура). Нису му баш правили шетњу подршке као оном батици из Крушевца, али јасно је колико сви у клубу цене његов труд и преданост.

Свима је јасно да је проблем у тренеру.

Link to comment

meni je igor duljaj najmanji problem ovog partizana, prema njemu imam ogroman respekt, veći nego prema bilo kom treneru u “novijoj istoriji”. trenirati partizan dok je na čelu srpskog fudbala naprednjačko zvezdaška koalicija podržana od strane ratnog huškača milorada vučelića i onog vepra vazure može sam neko ko je dovoljno lud jer zna da niko drugi to ne bi hteo i da će zauvek biti potrošen, glineni golub bukvalno. meta svih živih, što “novinara”, što navijača po društvenim mrežama, što stručnih konsultanata sa arene, meta onih koji su prošle trenere proglašavali ludim kad je bilo stani pani…

 

duljaj je poput onog vojnika iz govora majora gavrilovića poslat da pogine i zbog toga ima moje poštovanje kao niko iz ove v&v ere partizana

  • +1 4
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...