Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

4 minutes ago, harper said:

Ja se kupim sa topika da ne stajem na muku. Ovo je sramota, to je sve sto mogu da kazem. Zaprepastio bih se da Duljaj posle ovoga ne ode..

 

Al što bi ti rekao, ako fkp rano ispadne iz Evrope biće zajebani u našem prvenstvu :D

Link to comment

Sta znam, dobro je da nije priznat ovaj sesti gol, to moze da bude odlucujuce. Ovako imamo jos neke teoretske sanse kao nasa reprezentacija. 

 

Bitno je da sad protiv javora debituje brat pakistanac. On moze da okrene sezonu, cuo sam da ga je licno duljaj trazio. I onda ga protiv danaca upariti sa kaluluom od starta. I krecemo u totalnu osvetu

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Hriste boze raspeti sveti

Nortsjeland u ligu konferencija leti

Leti preko naseg Partizana

Vidimo se za nedelju dana

Zaigrace i brat Pakistanac

Trazio ga licno je Goranac

Severina Kanute Kalulu

Zasvirace svi u dansku frulu

 

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, ZokiAsov said:

Bitno je da sad protiv javora debituje brat pakistanac. On moze da okrene sezonu, cuo sam da ga je licno duljaj trazio

 

Pre će biti nogo-buljaj do tada.

Link to comment

Bukvalno nismo igrali isti sport večeras. 

 

Ko je gledao fkp uživo ove sezone, jasno je sve. Mi snage nemamo za mozzart superligu, a ovi su bukvalno svemirci. 

 

Al šta da radimo. Nisu igrači krivi. 

  • +1 3
Link to comment

ali arenina analiza posle utakmice, gost u studiju “ja hvala bogu navijam za zvezdu”

:lolol:

 

posle su usledili traktati o našoj deci, crncima koji igraju fusbal dok su gladni…

  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment

ako je za utehu, a nije, ništra bolje se ne bi proveli ni protv Steaue. ljudi su ravnopravno igrali sa Nord, čak bili bolji u prvom poluvremenu i imali više šansi

Link to comment

koliko Duljaj ne zna šta ga snašlo sa ovim poslom govore i njegove izjave od juče. da ne izgubimo, nerešeno, levo desno. čovek očigledno nema predstavu ni o dometima svog, ni o dometima protivničkog tima

 

ne verujem da je razlika između nas i Danaca pet komada, ali da bi se to pokazalo mora na klupi da bude trener

 

kapiram da će podneti ostavku večeras ili sutra

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Pa ja mislim da ima predstavu o dometima svog tima. Nema se snage, a protiv ovako trkačke ekipe išlo se na to da se povuče i štedi, pa koliko se izdrži. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...