Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

35 minutes ago, harper said:

Opet isti komentari kao posle prve utakmice protiv Sabaha, bas nemate poverenja u mogucnosti ovog tima. Nordsjeland je sasvim prosecna ekipa ali Partizan opet ne igra nista. Razlika ja u tome sto Danci rade ono sto radi vecina evropskih ekipa, pa i onih slabijih, igraju ostro, brzo i pasovi im ne putuju po pola sata vozom izmedju dva igraca, docim Partizan ako je pas po zemlji pojede cetvrtinu poluvremena da lopta stigne od jednog do drugog igraca, kao da igraci tri dana nista nisu jeli. Tako je i prvi gol pao, Antic je imao loptu na nozi a on je izbacio na 25 metara od gola ravno na grudi danskog igraca, umesto da je preporucenom posiljkom posalje njihovom golmanu. Protiv mobilnih ekipa koje igraju presing svaki spori pas i metiljavo ciscenje su velika opasnost, mozda i citavih 10-15% golova u savremenom fudbalu pada iz takvih situacija.

 

U drugom poluvremenu Partizan mora da izadje na teren kao ekipa koja ima nameru da igra i dobije, ako ne utakmicu onda bar drugo poluvreme. Igraci imaju kvalitet, nije mi jasno da ponovo odu na gostovanje i ponovo odu u minus a da se prakticno nisu ni oznojili na terenu.

Harperu, i dalje mislite da Parizan ima kvalitet da parira ovom danskom timu?

Link to comment
1 minute ago, arheolog1981 said:

Kontam da bi Partizani iz Albanije bolje prošao...

 

Partizani danas junacki poklekli u Kazahstanu 1:0, tako se brane boje omiljenog kluba, a i nacije generalno :fantom: 

Link to comment

Ponavljaju se iste stvari kao iz dvomeču sa Azerima, samo što su dosta kvalitetniji. 

 

Nama sredina terena ne postoji u defanzivnom smislu, bekovi im prelaze po 40 m sa loptom bez i jednog duela, ulaze na poslednju trećinu u gotovo svakom posedu.

  • +1 1
Link to comment

Најгоре је што сам се изнервирао отприлике нимало а верујем да је тако и са већином популације гробарске, дотле нас је багра довела.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Harperu, i dalje mislite da Parizan ima kvalitet da parira ovom danskom timu?

 

Individualno imaju, kao tim vidite i sami. Problem je sto ovaj tim Partizana em ne igra nista, em nema herca. Ubija ih klinac od 18 godina kao mrtvake. Izmene koje je Duljaj napravio kao da su usle da kazu ostalim igracima da treba da se predaju. Ovih poslednjih petnaestak minuta je... ne znam ni sta bih rekao da sam navijac Partizana.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Ovo u životu nisam video, igrači fkp kao da namerno puštaju ove da izlaze sami pred golmana.

 

Zamalo sam napisao jednu TM rec ali ne ide mi se u ban.:D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...