Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

30 minutes ago, ZokiAsov said:

To ko sto onaj rece: vildoza jebem ti trougao od frizureeee

ma decko moze da bude opasan golman. 

meni, samo, smetalo nepotrebno kurcenje.

Link to comment

poslije utakmice je dao izjavu, sasvim normalnu i korektnu, ali za vrijeme utakmice i penal serije je bio taman lud za golmana, golman i mora da bude malo lud i ložana, ovaj je pritom i djelovao ultrafokusirano. Djeluje da ste uboli pravo sa golmanom, dobar user, baš golman po mom ukusu, jebeš one smorene

  • +1 8
Link to comment

И није неки усер јер се за њега знало да је добар голман, већи је проблем што смо изгубили неколико година на експеримент са Попкелом да би га на крају продали за две лопте и три маркера.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, johan nagel said:

И није неки усер јер се за њега знало да је добар голман, већи је проблем што смо изгубили неколико година на експеримент са Попкелом да би га на крају продали за две лопте и три маркера.

ma u ovoj situaciji svaki dobar igrač u Partizanu je user, na to sam mislio, a i uopšte činjenica da se neko iscimao da dovede golmana. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

ma u ovoj situaciji svaki dobar igrač u Partizanu je user, na to sam mislio, a i uopšte činjenica da se neko iscimao da dovede golmana. 

Ovo.

 

A znalo se da ima potencijal. Sa ovim odbranama lagano kod pikseta u repku u prvih 11 taman kad VMS se oklizne u kadi i slomi palac. (Ko se seća, seća se)

Link to comment
17 hours ago, johan nagel said:

И није неки усер јер се за њега знало да је добар голман, већи је проблем што смо изгубили неколико година на експеримент са Попкелом да би га на крају продали за две лопте и три маркера.

 

otišao je za račun za struju

Link to comment

Vučić slagao u Dnevniku, pa ga iznervirala voditeljka RTS-a zbog „grobara“: Što skrivate od naroda, kada me nije sramota

 

Predsednik ponovo o navijačima.

 

Fudbaleri Partizana su uspeli posle velike drame da izbore plasman u plej-of Lige konferencija i da boljim izvođenjem penala ostane u igri za evropsku jesen.

Pored brojnih uzbuđenja, meč je obeležilo i skandiranje „grobara“ koji su po ko zna koji put uputili salvu uvreda na račun uprave i predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

Kao što je praksa više od godinu dana, i javni servis RTS i „Arena sport“ u vlasništvu državne firme „“Telekom“ su utišavali ton kako se u prenosu ne bi čule pomenute uvrede na račun predsednika, dok su se uvrede na račun funkcionera Partizana uredno mogle da se čuju.

 

Predednik Srbije je ovog jutra gostovao u jutarnjem dnevniku RTS-a i posle priče o brojnim državnim problemima, dotakao se Vučić i pomenutih uvreda.

„Ja sam naučio da sam nepomenik, i negativno rođen i peder i bolesnik i ludak svaki dan. Što me gledate kao da sam rekao nešto čudno. Sinoć tri puta ne svira korner, sudija da li iz Malte, da li iz Švedske, pošto mi određujemo i sudije iz tih zemalja“.

 

Napravio se predsednik naivan i povike povezao sa odlukama sudije iako oni traju već više od godinu dana, jer ga navijači smatraju direktno odgovornim za očajno stanje u klubu i ostanak uprave koja ga je uništila, kao i favorizovanje večitog rivala.

 

Pogotovo što je skandirano više od tri puta, a najglasnije je bilo nakon što je Partizan poveo sa 1:0, a ne zbog sudijskih odluka.

 

Kada je voditeljka pokušala da mu objasni da RTS iz pristojnosti utišava skandiranja prema njemu, zaboravljajući da pristojnost nalaže da se tako postupa i u svim drugim situacijama, Vučić se iznervirao.

„Što skrivate to od naroda, kada mene nije sramota. Ako vam je to jedini argument da mi skandirate Vučiću pederu, a ne možete da mi kažete…“

Ponovo je voditeljka pokušala da se pozove na pristojnost.

„Kakva pristojnost kada to izgovara 10, 15 hiljada ljudi. I njih nije sramota, a mene treba da bude sramota da prenesem kada oni to kažu. Nije sramota što si ti tamo ukrao pare, nego mene treba da bude sramota što si ti rekao da si tamo ukrao pare“.

 

Nije tu stao predsednik nego je potegao priču o stadionima i svom velikom umoru.

„Ajde lepo super, jel ste rekli da nisam izgradio dovoljno stadiona? Čim se vratim sa ovih putešestvija, u Mađarskoj ostajem dva dana, kada bi mogao jedno pet dana da ostanem da dušu odmorim. Nego moram a idem dalje gde će da me…“, usledila je dramska pauza pre nego što je nastavio hvalospev na račun svih uspeha vlasti.

 

 

 

I publika je bila sjajna. Čestitke i od mene. 

Edited by BlackGeorge
  • Wub 7
Link to comment

gledao sam neke extended hajlajtse sa revanša Nordsjelanda i FCSB. dobili su Danci 2-0, ali daleko od toga da su bili nadmoćni. zaprvo su Rumini bili konkretniji u prvom poluvremenu i opasniji, brza tranzicija i više šansi. Danci imaju nekog ćelavog, visokog i krakatog golmana koji ih je spašavao par puta. brani dobro udarce iz daljine, ali je dobar i u bliskom kontaktu. Rumuni su, što liči na nas, uspeli da doprinesu svom porazu tako što su napravili glup penal, a posle 20 minuta su dobili i crveni karton, odnosno drugi žuti, pa su drugi gol primili sa igračem manje. da nije bilo ovih gluposti, pitanje je kako bi se završilo. ne bi bilo ništa lakše protiv Rumuna nego što će biti protiv Danaca. i jedni i drugi deluju da su u boljoj formi od nas i imaju formirane ekipe. nismo favoriti, ali nismo ni bez šansi, ja bih rekao da je 60-40.

 

sve to nravno podrazumeva da se ne ponovi igra iz Azerbejdžana, jer će onda biti gotovo posle prve utakmice.

 

btw, ne mogu da se setim dal smo mi protiv ovih igrali ili protiv Midtjilanda, ovo kad je Bata bio trener a Zakarić, valjda na debiju, zabio gol. tamo smo dobili 2-1, kući 3-2.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, J.R. Cash said:

Protiv ovih. 

Ne javljate da smo dobili 1.25 miliona evra od Mitrovog prelaska u Arabiju. Para na paru ide.

A izgleda i da je Vazura odlučio da nam dovede jednog igrača za revanš u Beogradu. Valjda do srede mora da dođe, pre dvomeča.

 

Inače, najbolji igrač Nordsjelanda je na pregovorima u Lionu.

Link to comment
4 hours ago, Milošica said:

A izgleda i da je Vazura odlučio da nam dovede jednog igrača za revanš u Beogradu. Valjda do srede mora da dođe, pre dvomeča.

DJEMBA-DJEMBA-ERIC-01.jpg :D

  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...