Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

da, brat @twisted me je dočekao domaćinski.....kako i dolikuje

 

razmenili smo mišljenja o važnim temama i konstatovali da su naši bilateralni odnosi na nikad višem nivou. 

 

postignuta je potpuna saglasnost u vezi uprave fkp i zaključeno da treba da vise.

 

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Ted said:

braćo i sestre grobari.....jedno upozorenje. vrata pakla su se otvorila. ne, nije ovo treće oko, fon Deniken i taj fazon. nije ni Vučić, Vazura i to, nije nauljeni Dača Pantić ni Svetina odbrana.

 

vrata pakla otvorila su se u Metamorfosisu, Grčka. u celom jebenom M ne moš naći jebene cigarete da se kupe. u celom jebenom M. dalje, u celom jebenom M prosek godina svih prisutnih je 5.....deca šište, pište i vrište i mile sa svih strana. ako ste mislili da je to kraj, jbg nije. u jebenom M je jebeni dečiji kamp. gde šište, vrište i pište njih 1000 zajedno. i to bi bio kraj da jeste. ali nije. pored je i studentski kamp, čitaj, gomila pijanih ludaka.

 

oprez braćo i sestre.....šta će od ovoga da ispadne mili Bog zna. odoh sad da nađen negde cigarete. valjda neću morati granicu da prelazim.

 

metamorfosis :rolf:

bukvalno svako koga znam da ima decu, bio je bar jednom tamo, neko je rekao da je tamo super za klince pa svi po'itali.

srecno sutra, da ne bude off topic

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

metamorfosis :rolf:

bukvalno svako koga znam da ima decu, bio je bar jednom tamo, neko je rekao da je tamo super za klince pa svi po'itali.

srecno sutra, da ne bude off topic

 

pa super je za decu....a ja bi samo ležao pored hotelskog bazena i čitao. ja sam od onih sto vise vole bazen nego more

 

u realnosti, vozio sam sa ćerkom one autiće što se sudaraju, skakao po nekom gumengradu ko majmun itd

 

što se tiče sutra....Biblija kaže.....pusti dana sutrašnjega, svaki nosi dosta svoga zla.....a sutrašnji na zlo miriše baš 

 

 

Link to comment

Vidim neka ludila sa cenama na Halkidikiju. Neće on mene skoro videti. Jeftiniji pp na Kritu nego šupa u Nikitiju. Namirisali grci prevaranti lenje srbe, bugare, makedonce i rumune koji ne bi mnogo da se cimaju nego daj najbliže, pa onda šišaj ovce. Ako, i treba ...

 

Da se držim teme: Tede, bez obzira na sve to što ti se dešava želim ti da nađeš neki svoj mir i spokoj i da sutra uveče stučeš jedan tompus u slast pobede Partizana :)

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
On 15. 8. 2023. at 1:51, El Patron said:

20230815-014631.jpg

 

Većini navijača Partizana ništa ne znači što su dovukli polupenzionera Leonarda. Ok, super je bio igrač sve pet. 

To je kao da su doveli mečku da igra, da zabavlja mase.

 

Bukvalno nas navijače tretiraju kao neke naprednjačke bezmozgaše poslušnike.

 

Plus što će neko da se štrecne i da se podseti, jaaaoo koliko je godina prošlo od kada nas zavlače i neće da odu.

 

Navijačima Partizana će značiti KONAČNI ODLAZAK VUČIĆEVIH SATRAPA VAZURE I VUČELIĆA.

 

A Leonarda neka napijaju i hrane po kafanama ako hoće. Samo neka VAZURA I VUČELA JEBENO VIŠE ODU IZ NAŠEG KLUBA U VUČIĆEVU ZADNJICU !!!

 

ODLAZITE IZ PARTIZANA !!!

Edited by BlackGeorge
  • +1 8
Link to comment

97313902364dcccdaadc25629117242_w640.jpe

 

najbolji stranac koji je igrao u pfc, šteta što je plesao samo jedno leto a onda se transformisao u pobegulju pred kval. za lš, preko one stvari odigrao iste i pobegao za prokletim paramatm kod arapa, zapravo ispao je trend setter za ludilo koje gledamo ovog leta :happy:

  • +1 3
Link to comment

Leo je neverovatno igrao, sam je doneo gomilu bodova golovima iz slobodnjaka, prodora pa i onaj volej. ;)

 

Ne razumem ovu posetu. Al neka ga.

 

Stra' me od neugodnosti kad sabat izadje i nabije nas veceraske.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...