Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Just now, Ted said:

sudeći po komentarima ovde razultat je još i bolji od same igre

Baci pogled samo na statse posle meča

Mislio bi da su igrali Man City - Norwich

Šutevi tipa 20-5, korneri 9-0..

  • Hvala 1
Link to comment

Braco grobari, nisam hteo da vam stajem na muku dok je trajala utakmica ali moram da vam kazem da treba da se bijete nogama u dupe sto se zavrsilo samo 2:0, koliko god to cudno zvucalo. Ovo sto je Partizan igrao ovih 90 minuta je sramota za klub, niko ne moze da me ubedi da ovih 11 igraca ne moze bolje od toga da bude sparing partner anonimnom klubu iz Azerbejdzana cija publika pada u ekstazu zbog jednog odigravanja petom jednog njihovog igraca. Da nije bilo Jovanovica na golu ovo je moglo da bude veoma neprijatno iskustvo, ovako je rezultat prolazan u Beogradu jer ovaj Sabah objektivno pojma nema s fudbalom.

 

Ono sto je najneprijatnije u svemu ovome je sto je Duljaj postavio igru na kontre. Protiv Sabaha iz Azerbejdzana. U jednom trenutku pred kraj prvog poluvremena Sabah je imao preko 70% posed lopte. Ne znam protiv koga je Duljaj mislio da igra veceras i cega se uplasio ali to su neozbiljne stvari.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

Braco grobari, nisam hteo da vam stajem na muku dok je trajala utakmica ali moram da vam kazem da treba da se bijete nogama u dupe sto se zavrsilo samo 2:0, koliko god to cudno zvucalo. Ovo sto je Partizan igrao ovih 90 minuta je sramota za klub, niko ne moze da me ubedi da ovih 11 igraca ne moze bolje od toga da bude sparing partner anonimnom klubu iz Azerbejdzana cija publika pada u ekstazu zbog jednog odigravanja petom jednog njihovog igraca. Da nije bilo Jovanovica na golu ovo je moglo da bude veoma neprijatno iskustvo, ovako je rezultat prolazan u Beogradu jer ovaj Sabah objektivno pojma nema s fudbalom.

 

Ono sto je najneprijatnije u svemu ovome je sto je Duljaj postavio igru na kontre. Protiv Sabaha iz Azerbejdzana. U jednom trenutku pred kraj prvog poluvremena Sabah je imao preko 70% posed lopte. Ne znam protiv koga je Duljaj mislio da igra veceras i cega se uplasio ali to su neozbiljne stvari.

 

Tesko gostovanje, dugacak put, igramo cekalicu i na kontre, izvlacimo nereseno ili ako Alah i dobra sreca daju minimalnu prednost, pa im u beogradu spremamo ubistvo granom

 

ovo je bio taj neki plan

Link to comment

Je l' ovo onaj Aleksandar Jovanovic koji je, ako se ne varam, iz Radnickog iz Kragujevca otisao direktno u inostranstvo? Ozbiljan golman, jedno vreme je bio pozivan i za reprezentaciju.

Edited by harper
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

@harper

 

ja mislim da on bio u Radničkom iz Niša a ne Kg-a, pa je otišao van....i jeste bio pozivan u reprez.

 

Znam da je Nislija po rodjenju ali sam mislio da je branio u nekom drugom klubu.

Link to comment

I ne znam za koji krivak nema VAR-a u kvalifikacijama ali bilo ga ili ne ovaj sudija vise ne bi smeo da izlazi iz Gruzije. Prvo je bukvalno izmislio penal za Sabah a onda je pustio Jovanovica da izadje metar ispred gola kod suta. Dve game changing odluke u jednoj situaciji, mora da je neki rekord.

Link to comment

Nisu ovi uopste losi. Odavno Azeri nisu macji kasalj, realnost je da bi njihovi najbolji klubovi i u Srbiji bili pri vrhu. Prosle sezone je ovaj Sabah igrao egal meceve sa Karabagom koji je vec godinama ozbiljna ekipa i redovni ucesnik grupa. S lakocom su izbacili Letonce (sa kojima se FKP poradjao pre par sezona), pomenuo je komentator i neki remi sa Olimpijakosom. Fizicki spremni, tehnicki pismeni, igraju ljudi solidan i konkretan fudbal. Trenera im je smesno i porediti sa Duljajem.

 

Nema govora o petardi i nekom demoliranju na JNA, ali odbrana im je slabiji deo tima, ako ih se na vreme nacne moze to da se prodje.

Link to comment
Just now, FPLS said:

Nisu ovi uopste losi. Odavno Azeri nisu macji kasalj, realnost je da bi njihovi najbolji klubovi i u Srbiji bili pri vrhu. Prosle sezone je ovaj Sabah igrao egal meceve sa Karabagom koji je vec godinama ozbiljna ekipa i redovni ucesnik grupa. S lakocom su izbacili Letonce (sa kojima se FKP poradjao pre par sezona), pomenuo je komentator i neki remi sa Olimpijakosom. Fizicki spremni, tehnicki pismeni, igraju ljudi solidan i konkretan fudbal. Trenera im je smesno i porediti sa Duljajem.

 

Nema govora o petardi i nekom demoliranju na JNA, ali odbrana im je slabiji deo tima, ako ih se na vreme nacne moze to da se prodje.

 

Ne znam kakvi su bili na tim utakmicama ali na ovoj su bili relativno smehotresni. Nista oni nisu odigrali da bi iznenadili, sve lose sto je doslo za Partizan doslo je od Duljaja i igraca. Sto se remija sa Olimpijakosom tice, mi smo odvalili Fiorentinu od zivota pa to ne znaci da bismo se prosetali do titule u Seriji A. Rezultati na pripremnim utakmicama nisu relevantni.

Link to comment
27 minutes ago, harper said:

Je l' ovo onaj Aleksandar Jovanovic koji je, ako se ne varam, iz Radnickog iz Kragujevca otisao direktno u inostranstvo? Ozbiljan golman, jedno vreme je bio pozivan i za reprezentaciju.

Nislija i bivsi golman Radnickog iz Nisa, inace veliki Meraklija sto i ne krije. Direktno iz Nisa otisao preko, sreca po Partizan sto ga je imao na golu veceras. A mogao bi za vikend da pusti neku loptu, cisto navijacki :s_d:

Link to comment

Da ne zaboravim i ovo. Kolika je razlika u reputaciji i nominalnom kvalitetu Sabaha i Partizana dovoljno govori cinjenica da je Partizan upravo doveo ubedljivo najboljeg igraca bolje plasiranog i generalno boljeg azerbejdzanskog kluba od Sabaha.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...