Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

pominju se i neki likovi koje nikako ne bih voleo da vidim u fkp

 

Tomašević npr......pored toga što je Zvezdaš i što ga boli kurac za Partizan, mnogo mi je gadan lik inače. osim ako ne bude radio skuting po Hilandaru, u pauzama sasluženja Gospodu. onda neka ga, nek radi na daljinu i nek namigne ako se u manastiru pojavi neki Mesi, Ronaldo isl

Link to comment

Ne može sve idealno biti.

Mada ne znam o kom Tomaševiću se govori.

Elem, koji je nama skor u mrtvom Pazaru, i da li imamo više od jedne pobede tamo od kad je fudbal izmišljen

Link to comment

došo je i taj dan

 

danas je skupština kluba, u 16h igramo u Pazaru, a sutra bi mogli da osvanemo sa novim rukovodstvom

 

iako deluje kao sitnica, nadam se da će ovim promenama biti obuhvaćen i sajt kluba, pošto je sramota kako to izgleda. da ne pričam o tome da se na sajtu ne može pronaći informacija o održavanju sednice skupštine kluba

 

možemo popodne i da otvorimo novi topik, kad vidimo rezultate skupštine (negde, na sajtu kluba verovatno ne)

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Ted said:

došo je i taj dan

 

danas je skupština kluba, u 16h igramo u Pazaru, a sutra bi mogli da osvanemo sa novim rukovodstvom

 

iako deluje kao sitnica, nadam se da će ovim promenama biti obuhvaćen i sajt kluba, pošto je sramota kako to izgleda. da ne pričam o tome da se na sajtu ne može pronaći informacija o održavanju sednice skupštine kluba

 

možemo popodne i da otvorimo novi topik, kad vidimo rezultate skupštine (negde, na sajtu kluba verovatno ne)

 

ne ludiraj se. to je i dalje isti vlasnik.

Link to comment
7 minutes ago, shimpu said:

Protiv kojih osam protivnika biste voleli da igramo sledece sezone u ligi sampiona? Hoce li biti isti format kao i ove?

 

Tun, AZ, Hofenhajm, Gent, Petrzalka, Dinamo Zagreb, Dinamo Kijev i Zrinjski

Link to comment

Kojih sedam igraca biste voleli da dodju umesto ovih sedam koje je Savo otpisao? Ja bih voleo, ako me vec pitate, velverde, kante, ruben diaz, musiala, kijeza, severina i karasko

Link to comment

Radna komisija Partizana, koja će danas, posle povlačenja čelnika na Skupštini, raspuštanja Upravnog odbora i delegata saziva, biće sačinjena od sedam članova. Pored Rasima Ljajića koji će biti, te bivših asova crno-belih - Predraga Mijatovića i Danka Lazovića u pomenuto klupsko telo biće uvrštena i Milka Forcan, možda i najuticajnija žena u poslovnim krugovima na našim prostorima.

 

Forcan je prihvatila poziv Rasima Ljajića da se priključi Privremenoj komisiji u Humskoj i bogatim iskustvom u ekonomiji, biznisu, finansijama, trgovini i odnosima sa javnošću pomogne u stabilizaciji kluba u narednim mesecima.

 

Fali još samo Mišković.

 

(Namerno ne ostavljam link vesti da ne bacite peglu, jer možete videti lošu plastiku na njenom licu)

Edited by Kreator
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...