Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

1 hour ago, Ted said:

 

ja bih da prvo vidimo ishod......a posle možemo da glasamo, pa kako kažu ljudi tako neka bude

To se podrazumeva.

Ova 2 pacova ako ne napuste brod jna kao da se ništa nije ni desilo

Link to comment

evo vam nekoliko alternativnih teorija

 

oslobođenje - da odu VV nakon 10 godina devastacije (teorija nužde)

oslobođenje - da odu VV nakon 10 godina devastacije i da klub preuzme druga garnitura takođe politički postavljena (teorija realizma)

oslobođenje - da odu VV nakon 10 godina devastacije i da klub preuzmu Partizanovci, bez političkih upliva (teorija pojačanog optimizma)

oslobođenje - da odu VV nakon 10 godina devastacije i da klub preuzmu bogati privrednici bez upliva politike i jak strani sponzor (teorija radikalnog optimizma)

oslobođenje - da odu VV nakon 10 godina devastacija i da klub bude privatizovan i organizovan po principu modernih Evropskih klubova (teorija ekstremnog optimizma sa upilivima umerenog ludila)

 

naravno, moguće je i da ovo predstavlja neki potencijalni niz događaja, na duži rok, pri čemu bi svaka od navedenih situacija bila jedna faza

 

e, sad mi treba samo da odlučimo u kojoj fazi da otvorimo novi topik

Edited by Ted
Link to comment

Mislim da si pogrešio u naslovu topika. Mi od kada smo osnovani nismo  oslobođeni. Isto kao i komšije/inica.

Državno pa je državno.

Jedino će devastacija biti sigurno manja jer su ova vučićeva 2 pacova napravili ogromnu štetu.

  • +1 2
Link to comment

pa verovatno jesam.....ali zarobljenici maštaju o slobodi, a ne šta će na toj slobodi biti i šta će dalje raditi. samo da se preživi

 

generalno, mogao bi da se otvara novi topik ako dođe do smene svih struktura i budu postavljene nove. mislim, topici se otvaraju povodom događaja koji ne moraju nužno da budu lepi i dobri. imamo topike o ratovima, elementarnim nepogodama, masovnim ubistvima isl. ovde imamo događaj koji nije po sebi ni mnogo lep, nit znamo da će biti dobar, ali jeste značajan.

 

ako dođe do promene svih struktura, ulazimo u priču koja će se razlikovati od prethodne ili barem u priču u kojoj su suštinske promene moguće. naravno, u okvirima koji su zadati, a to je neki vid državne kontrole, jer tako je od kada postojimo.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Sve je to ok. Međutim ovde imamo i članove foruma koji čekaju oslobođenje od zečevića. A to će dobiti samo kad isti premine. Pošto se to neće desiti skoro a topik verovatno nije naslovljen tako zbog njega nego zbog ova 2 pacova, predlažem da se otvori novi, adekvatan.

 

Recimo : FK Partizan - koliko će nam biti dozvoljeno da se radujemo - makar jedna titula u 5 godina

FK Partizan - da li ćemo dobiti blanko kredit  da trošimo nemilice kao ovi preko brda

FK Partizan - ograničeni rok trajanja vučićevog novog poslušnika Rasima

Itd ...

 

Ovako upadamo u beskonačni loop sa tim terminom "oslobođenje" jer ga faktički nikada neće ni biti.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...