Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Ja nisam razumeo da su finansijski problemi u pitanju (u smislu dugova), već da se naviklo na skup život pa treba i prihodovati.

  • Hvala 1
Link to comment

Potseti me ovo na intervju sa Patrickom Ewingom pre x godina, bio je aktivan još, pitali ga da li može da da komentar na enormno visoka primanja NBA košarkaša uključujući i njega. I lik ladno odvali - jeste, mi zarađujemo puno, ali i trošimo puno, mrtav ozbiljan 😂😂😂 još je smešnije kada se doda da su ih, njega i još neke mu kolege, nafatali paparazzi u strip klubu baš u to vreme, pre pomenutog intervjua.

Link to comment

Za savu odavno ide prica da je sjebo pare, za stanoja ne znam. Stanoje je sigurno dobio dobru ponudu jer niko drugi nije hteo da ulazi u pricu a imao je solidno ime kod grobara. Znao je odlicno kakva je situacija u klubu, ne verujem da je  bas glup i da je poverovao da ce mu  miki dovesti neke prvotimce iz najjacih liga.  Jednostavno on bez posla, para dobra i prihvatio je rizik...

  • +1 3
Link to comment

U mom poslu..a siguran sam u svakom poslu, je krajnje diletantski da ocekujes da ces ulaskom u sranje firmu i radom sa sranje rukovodstvom dobiti ista drugo sem sranja.

 

Dobar deo legendi kluba smo potrosili..sad radimo reciklazu nekih potrosenih koje niko drugi nece. 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, ZokiAsov said:

Za savu odavno ide prica da je sjebo pare, za stanoja ne znam. Stanoje je sigurno dobio dobru ponudu jer niko drugi nije hteo da ulazi u pricu a imao je solidno ime kod grobara. Znao je odlicno kakva je situacija u klubu, ne verujem da je  bas glup i da je poverovao da ce mu  miki dovesti neke prvotimce iz najjacih liga.  Jednostavno on bez posla, para dobra i prihvatio je rizik...

I na kraju se skroz samouništio. Otišao je, raskinut ugovor, od para nema ništa a tim ostavio u blatu. 

Plus je otišao na način da se nikad ne vrati kao trener. Neće ga više nazad ikada ni ovi što su ga iole poštovali kao trenera jer je totalno propao i vukao loše poteze ka gorim.

Jedino to što je otišao kao gospodin ga vadi da može nekada da uđe u upravu. Na klupu više ne.

Edited by Kreator
Link to comment
Quote

„Napišite ovo slobodno velikim slovima – NE UČESTVUJEM U KADRIRANJU U FK PARTIZAN. Nisam vodio niti vodim klub iz senke. Ja sam čovek koji živi na suncu. Bespredmetne su te optužbe na moj račun. Nisam se mešao u rad uprave i rukovodjenje klubom”, rekao je Žarko Zečević u kratkoj izjavi za MaxBet Sport

 

Valjda ce sada prestati ove besmislene optuzbe..

 

1530324_partizanolympiacos5799_share.jpg

  • Haha 2
Link to comment

Nakon dobrih igara, za Kalulua su zainteresovani Viljareal i Sosijedad. Tesko da mozemo da odbijemo te ponude. Ostacemo bez napadaca

Link to comment

dobro polureme, dosta smo bolji.....ali dva užasna poteza čine da je nerešeno

 

prvi je Antićevo igranje rujom u 16, potuno neverovatno i pacerski.......drugi je sebičnost Dj.Jovanovića koji puca u golmana, a levo mu je Grimaldo i ispred njega prazna mreža

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...