Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Svaka čast ovom dečku, mogao je da oportuno  izbegne javnost, ali stavio muda na panj, pravi kapiten. 

 

Otići će banda, ali kao i uvek ima da išeta iz kluba bez katrana i perja, baš kao što je Vučela izašao iz RTS koji je godinama urušavao i pljačkao, otpustio 1500 ljudi i lagano se povukao bez konsekvenci. 

 

Ovo je era lopova. 

  • +1 7
Link to comment

Sve dobro rečeno samo treba naglasiti Vazuru umesto Vučelića pošto Vazura vedri i oblači.

 

Vazura je rak u metastazi Partizana. Navijači ko po običaju navalili na vazurinog trenera i teraju njega. Izgleda da je veliki strah i navijača od njega ali moraće na kraju i njega da pritisnu dok ne bude kasno. A već je skoro kasno ...

 

Hrabra izjava našeg golmana.

Link to comment
9 hours ago, cedo said:

ja sam sad zbunjen, spomenut i predsednik, a beda prenosi

 

 

 

Veliko poštovanje za ovog čoveka. Da je pametan da zbriše na zimu.

 

Da sam Stanoje, šest mladih bi mi igralo sledeću tekmu. Kad već nemamo kvaliteta, pa pravi igrače onda burazeru, to ti je posao. 

Link to comment
1 minute ago, Azdaja said:

Veliko poštovanje za ovog čoveka. Da je pametan da zbriše na zimu.

 

Da sam Stanoje, šest mladih bi mi igralo sledeću tekmu. Kad već nemamo kvaliteta, pa pravi igrače onda burazeru, to ti je posao. 

 

Da sam Stanoje ovog jutra bih dao neopozivu ostavku i otišao, da makar imam mrvu obraza i samopoštovanja. I to ne zbog poraza ili loše igre, nego zbog nedavanja legitimiteta ovoj upravi. Bukvalno nijedan pravi Partizanovac ne bi smelo da se uhvati u kolo sa njima.

Puste želje, znam.

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Da sam Stanoje ovog jutra bih dao neopozivu ostavku i otišao, da makar imam mrvu obraza i samopoštovanja. I to ne zbog poraza ili loše igre, nego zbog nedavanja legitimiteta ovoj upravi. Bukvalno nijedan pravi Partizanovac ne bi smelo da se uhvati u kolo sa njima.

Puste želje, znam.

on je već x puta dokazao da je ljiga, uz to zna da mu je ovo zadnji trenerski posao u životu, nema koga više da prevari ni kod nas, ni u svetu, a 55k € mesečno kaplje, juče je demonstrirao da je spreman da trpi i batine za tu platu, ne samo rezultatska poniženja, neće on otići sve i da ispadnemo iz lige 

Edited by gone fishing
  • +1 2
  • -1 3
  • Tužno 1
Link to comment
13 hours ago, cedo said:

ja sam sad zbunjen, spomenut i predsednik, a beda prenosi

 

 

 

Covek je dobio pitanje: ,,Vidite li izlaz, mada je vruca glava sad...?".

 

Dva minuta je pricao da nije vruca glava i o drugim stvarima, mislio sam da je zaboravio deo pitanja oko toga da li vidi izlaz.

 

Kad, eto ti njega posle dva minuta se vraca da odgovori na to da li vidi izlaz. Za to je potrebna bas neverovatna inteligencija ako ste fudbaler.

 

Mislim da je ovo najinteligentniji fudbaler kog sam video u ovom veku, cuvajte ovo braco Grobari!

Edited by Hele
Link to comment

Pazi sta kaze Generalstav o ovoj izjavi

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=C9_gd_PnVbo

Иако би имало свашта да се прича, само би анализирао интервју једног играча, не треба више. Дал је нас и наше играче некад неко чуо да прича овако? Да не спомињем оно бруку са стадиона са оном хрпом гована, али ајде да послушамо ово. Замислите за време Мирка Марјановића рецимо, Дачића, Тадића, Ружића, Толета...да изађе наш играч и да прича "шта је ова земља дозволила", "знате сви ал не пишете" итд. Нама руководства клубова нису смели на посао да долазе, не знају дал ће их ухапсити, воду, струју, ништа нисмо имали, јурили играче по аеродромима, позајмљивао се клуб на камату да може да врати паре да може опет да буде на камати....не знам шта би рекао, сем да данас треба да се ужива, а да су ови мнооогооо отровни и да су на крилима неке друге чудне Србије, добили муда да причају кад хоће, шта хоће и колико хоће. Замислите нашег и једног тренера од 93. на овамо да се дрзну да причају оно што ови данас причају како добар дан. Не бирају кога вређају, не бирају шта причају. Не знају они ШТА ЗНАЧИ БЕДА СТРАХ И БОЛ! А кукају као да мисле да знају!

 

Link to comment
4 hours ago, gone fishing said:

on je već x puta dokazao da je ljiga, uz to zna da mu je ovo zadnji trenerski posao u životu, nema koga više da prevari ni kod nas, ni u svetu, a 55k € mesečno kaplje, juče je demonstrirao da je spreman da trpi i batine za tu platu, ne samo rezultatska poniženja, neće on otići sve i da ispadnemo iz lige 

Jakirović je u DInamu imao 57K eura bruto, to su ozbiljne pare.

 

Spas je okrenuti se svojim snagama, osjetiće navijači taj momenat, ovaj mali Mirčetić nije mogao otići džabe, prije toga Aleksić. Kvaliteta ima, samo treba momcima dati šansu, ovo forsiranje raspalih stranaca ne vodi nikuda, za pare se ne bih mogao sjetiti nekog ko je pravio razliku. Svi isti, bezlični, nedorečeni...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...