Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

23 minutes ago, Ted said:

 

onima koji tvrde da je to nemoguće treba samo poručiti da se sklone i da puste one koji misle da je moguće

 

A kako ti koji misle da je nemoguce stoje na putu onima koji misle da je moguce?

Link to comment
51 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

A kako ti koji misle da je nemoguce stoje na putu onima koji misle da je moguce?

 

pa oni koji  šire atmosferu beznađa i neminovnosti apsolutne propasti.....otprilike, ništa nije moguće no da propadne klub totalno, da ode u amaterizam ili da nestane

 

ako to i jeste nečiji plan, ovakvi stavovi mu samo doprinose i olakšavaju posao. a ujedno otežavaju onome ko bi bio dovoljno lud/hrabar a ujedno kvaran i mutan da se uhvati u koštac i proba nešto da napravi

 

fkp i dalje jeste kakav takav brend, sa vrlo respektabilnim brojem navijača koji mogu da se aktiviraju. okolnosti jesu krajnje nepovoljne, ali nešto svakako može da se uradi, ako ništa barem da stanemo, umesto da idemo u rikverc

 

mi smo počeli rapidno da slabimo tamo negde oko jebene korone. poslednji pristojan sastav koji smo imali bio je napravljen dok je trener bio Savo, a Ilijev sd. to je ekipa sa Asanom, Natkom, Sadikom, Sumom, Zdelarom, Pavlovićem, Uroševićem, ćelavim Miletićem Stojketom na golu, tu je bio i Filip Stevanović, tada prospekt i dobar keš u najavi. u odnosu na ovo sada, kao Atletiko Madrid

 

hoću da kažem, do 2020. godine smo držali glavu nad vodom. nedovoljno za titulu, zbog odsustva širine rostera, ali dovoljno da u Evropi budemo konkurentni, da zarađujemo kintu od prodaje igrača. posle toga je krenulo klizanje koje još uvek traje i koje treba zaustaviti

Edited by Ted
Link to comment

Ovo je forum, ljudi diskutuju, iznose svoje vidjenje situacije, sigurno niko ovde ne sprecava te sto misle da su promene na bolje moguce u ovim uslovima da to i ostvare. Ja s obzirom da odavno povrsno pratim domaci fudbal, logicno ni ne pisem puno, ali znam da je bio onaj neki veliki protest kod Terazijske cesme, postavljeni su neki zahtevi, iiiii nista. Ako i dodje do nekih promena, zna se ko ce se pojaviti kao satro spasilac i da od njega nista dobro ne mozes ocekivati.

 

Za razliku od uvrezenog misljenja da je Ostoju u KK zvalonja postavio, Ostoja je dosao na poziv Iskrina, posto bukvalno niko nije hteo da preuzme klub. Jer u kosarci se ne mogu lapati milioni od transfera ko u fudbalu, a dugovi nisu mali bili. On je to i video kao sansu da preko KK udje potom i u FK (sto je njega zapravo i zanimalo sve vreme), ali je naisao na struju koja je jaca od njega. Zato ce se drzati kosarke i Zeljka, jer koliko god da je situacija u KK bila losa kada je preuzeo, u FK je takva provalija da niko normalan sa zdravim sportskim motivima nece tu krociti dok je ova vlast.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Kreator said:

 

FKP je bukvalno postao ružno lice diktature koju živimo i predložak raspleta - oni neće dati vlast bez pesnica. Nemaju nikakav problem sa mržnjom koja ih okružuje i na sav hejt gledaju kao na običnu zavist gubitnika van sistema.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
On 16. 9. 2024. at 22:58, Jimmy Kowalski said:

Ovo je forum, ljudi diskutuju, iznose svoje vidjenje situacije, sigurno niko ovde ne sprecava te sto misle da su promene na bolje moguce u ovim uslovima da to i ostvare. Ja s obzirom da odavno povrsno pratim domaci fudbal, logicno ni ne pisem puno, ali znam da je bio onaj neki veliki protest kod Terazijske cesme, postavljeni su neki zahtevi, iiiii nista. Ako i dodje do nekih promena, zna se ko ce se pojaviti kao satro spasilac i da od njega nista dobro ne mozes ocekivati.

 

Za razliku od uvrezenog misljenja da je Ostoju u KK zvalonja postavio, Ostoja je dosao na poziv Iskrina, posto bukvalno niko nije hteo da preuzme klub. Jer u kosarci se ne mogu lapati milioni od transfera ko u fudbalu, a dugovi nisu mali bili. On je to i video kao sansu da preko KK udje potom i u FK (sto je njega zapravo i zanimalo sve vreme), ali je naisao na struju koja je jaca od njega. Zato ce se drzati kosarke i Zeljka, jer koliko god da je situacija u KK bila losa kada je preuzeo, u FK je takva provalija da niko normalan sa zdravim sportskim motivima nece tu krociti dok je ova vlast.

 

nisam ni mislio na forumaše, a koliko mi je poznato niko od nas ovde nije u igri da preuzme Partizan

 

što se drugog tiče, i ovde će, može biti, da se desi nešto slično. niko ne živi u iluziji da će da se pojavi grupa Partizanovaca, od kojih su neki prljavo bogati, i da će da preuzme klub i povede ga u visine, rukovođena isključivo sportskim motivima. to ne biva. večiti su uvek bili, na ovaj ili onaj način, politički uvezani, a ništa nam ne govori da će se taj princip promeniti u skorijem periodu

 

što se trećeg tiče, nije ovo prvi put da se fkp raspada. to je ciklična pojava. a ni ovaj raspad nije počeo dolaskom VV garniture na čelo kluba, već negde 2020. godine, kao što sam napisao u nekom od prethodnih postova. do tada je klub funkcionisao koliko toliko normalno, u rezultatskom smislu, a naročito u Evropi

Link to comment
43 minutes ago, Nebojsa said:

kako su ga najavili pre neki dan, mislio sam da ce pre da zameni saldanju do imenjaka...

 

a vidi, ako je održavao formu, verujem da bi uspeo da bude pri vrhu liste strelaca u klubu.....mislim ovakvom klubu, odnosno parodiji od istog

 

ako može nešto da uradi, barem da prikoči ovu katastrofu....ok. pokazao je da ume da pronađe igrače koji nisu Severina i ostale pičke materine. mi smo bre počeli da igramo igru velikih brojeva, ajd da dovedemo 40 igrača za tri pelazna roka, pa će tri, četiri valjda da ubodemo

 

naravno, sve to je kozmetika, dokle god su govnari vezani za fotelje

Link to comment
22 minutes ago, Ted said:

 

a vidi, ako je održavao formu, verujem da bi uspeo da bude pri vrhu liste strelaca u klubu.....mislim ovakvom klubu, odnosno parodiji od istog

 

ako može nešto da uradi, barem da prikoči ovu katastrofu....ok. pokazao je da ume da pronađe igrače koji nisu Severina i ostale pičke materine. mi smo bre počeli da igramo igru velikih brojeva, ajd da dovedemo 40 igrača za tri pelazna roka, pa će tri, četiri valjda da ubodemo

 

naravno, sve to je kozmetika, dokle god su govnari vezani za fotelje

Ruku na srce, verovatno dobije klipove raznih menadzera pa nabode nesto ( a i ja kenjam nesto a navijam za klub gde se godinama suklja smrdljivi Mrkela ). Ne mogu njega da uzmem iole ozbiljno, jer je hodajuci mim i lud kao kurac. Odmah mi je Bandido u glavi kao asocijacija :D

Edited by Arthur Kirkland
Link to comment

@Arthur Kirkland

 

jeste hodajući mim i lud ko kurac.....ali je fakat da smo pre pet, šest, sedam godina igrali Evropu, kako tako, namicali bodove za koeficijent, kako tako, imali igrače koji mogu da se prodaju za, koliko toliko, pristojne sume. nije se klub blamirao protv Mančestera, nije ni protiv Dinama iz Kijeva koji je tada bio jači nego što je sada itd itsl

 

ono gde smo kiksali i tada, to je bilo domaće prvenstvo, gde je Zvezda već hvatala zalet, a mi nismo mogli da odgovorimo širinom kadra

 

okolnosti su sada znatno nepovoljnije i moramo da nađemo način da funkcionišemo i u vreme Zvezdine dominacije. po principu da mora da se živi i u teškim vremenima i lošim uslovima. pa nećemo valjda se ubijemo ili da ugasimo klub

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Nije Savudin za trenera ali imali smo te sezone solidnu ekipu i igru ako nista u Evropi. Sjebale su nas manje utakmice u ligi i ispadanje od AZ-a, gde smo vec imali prolece u Evropi da Stojkovic nije kiksnuo na 2-0, kad su se Holandjani vec predali i ispucavali lopte bezveze. 

 

Ovako je to bilo dok je ludi Zeks jos bio na strani uprave :D

 

Edited by El Patron
Link to comment

ne idealizujem, daleko od toga.....ali u tom trenutku smo još uvek imali tim koji je mogao da se nadograđuje i da bude osnova za neke bolje rezultate i svakako za bolje stanje u klubu

 

posle toga ga više nismo imali, zato mi je to neki trenutak kada je počelo potonuće, koje još uvek traje

 

zapravo je počelo onom sezonom kada je Stanoje jurio titulu i kada smo se nakcali starim kajlama i ostarelom decom. pa je to funkcionisalo protiv jsl buranije, ali je već na zimskoj pauzi Stanoje dobio kurčinu od uprave i ostao bez neophodnih pojačanja, i onda je počeo pad. kada eksperiment nije uspeo ostali smo i bez tima i bez igre i bez trenera i bez igrača koje si mogao da prodaš za pristojne pare. pa smo ušli u još radikalnije eksperimente sa Stolicom, Petrićem, Dukijem, Nađom i recikliranim Stanojem opet, što nas je sve dovelo tu gde smo.....na granicu samog pakla

Edited by Ted
Link to comment

posrnuće je počelo kada je sava majmun pomislio da je trener i oterao đumija, ispadanje od az sa igračem više i 2 gola prednosti, to je sava koji se setio lekcija svog učitelja,  bata đore kako se igra sa takvim rezultatom :happy:

- ono gde je sava majmun talentovan, je da proceni mladog igrača, on je zatekao kalabu pred vratima veprove kancelarije, čekao je da dobije papire za raskid ugovora i uspeo da ga ubedi da ima mesta u timu za njega, ostalo je istorija

- on može biti sportski direktor, trener definitivno ne, što je pokazao ne samo u pfc u leto 2020, već kasnije i u olimpiji i bosanskoj repki gde je dobijao expresan otkaz

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...