Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

jebem mater svim zlikovcima koji su klub doveli do ovoga!!!!!

 

al ja ostajem do kraja, kakav god bio......meni je fkp jedina prava sportska ljubav, kao član porodice

  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

jebem mater svim zlikovcima koji su klub doveli do ovoga!!!!!

 

al ja ostajem do kraja, kakav god bio......meni je fkp jedina prava sportska ljubav, kao član porodice

 

Ako ti ovo nazivaš Partizanom, onda ništa... 

Link to comment

Bili ste bolji u vecem delu utakmice.  Posle 2-1 ste odlucili da cuvate rezultat i prepustili OFKi inicijativu.  Sa onakvom odbranom to niste smeli.  Umesto da date i treci gol, useprtljali se i primili dva.  Sami ste krivi. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Bili ste bolji u vecem delu utakmice.  Posle 2-1 ste odlucili da cuvate rezultat i prepustili OFKi inicijativu.  Sa onakvom odbranom to niste smeli.  Umesto da date i treci gol, useprtljali se i primili dva.  Sami ste krivi. 

 

Koji mi? 

 

Ovo je Vučićeva peta kolona. 

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Dimitrije said:

Izvini te se njemu.  Meni nije blizak.

 

Profesore, izvinite se piše zajedno. Ne shvatite pogrešno, samo pomažem da ostanete u kontaktu sa maticom. 

Link to comment
41 minutes ago, Ted said:

 

okupiran i razoren iznutra.....ali je fkp

Jesi li gledao nekad zombi film? Ako jesi onda ti je otprilike jasno.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Jesi li gledao nekad zombi film? Ako jesi onda ti je otprilike jasno.

 

nije fkp umro

 

i imam problem da Acu Jovanovića, Natka ili bilo kog igrača fkp posmatram kao zombija, živog mrtvaca.....ili petu kolonu što reče neko gore

 

klub gledam kroz igrače, svakao ne gledam kroz upravu. ko je ovu muku mogao da gleda danas, mogao je da primeti koliko je Filipoviću značio gol, da se Kalulu trudio najbolje što može, da je Natko opet delio lopte kao rukom, da je sv. AJ opet spašavao. fkp je ono što je ostalo na terenu, kakvo god da je, naše je

 

inače je ovu utakmicu izgubio direktno trener, pogrešnim izmenama je dozvolio da mu tim faktički (a i taktički) bude posmatrač, a ne učesnik, poslednjij 20-25 minuta

 

samo kada bi stručni štab i uprava poštovali svoj klub, onako kako to čine igrači u okviru svojih mogućnosti, sve bi bilo mnogo, mnogo bolje

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...