Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

što se tiče Stanoja, aj se ne zajebavamo. naravno da je bolji trener od Duljaja, niko nije ni isticao da je Duljaj bolji. i naravno da mi nemamo ništa od toga, pošto mu ekipa izgleda isto, ako ne i lošije, od Duljajeve. na sve to, menja raspoloženja kao semafor, kao da je u pubertetu, o sopstvenom igračkom kadru misli još grđe nego mi. al aj što misli, nego što to i javno priča. 

 

svako treba za sebe da odgovori dal mu Stanoje izgleda kao neko ko drži stvari pod kontrolom? ili ima nekakav dobar plan? takođe, svako treba za sebe da odgovori dal stvarnio misli da je ovo nekakav sistemski potez i da će Stanoje da izgura tri godine na klupi i za to vreme će da napravi jebačku ekipu, a u tome će da moći da se osloni na nesmenjivu upravu i bivšeg sportskog direktora Mačve?

 

aj se ne zajebavmo ljudi

Edited by Ted
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

što se tiče Stanoja, aj se ne zajebavamo. naravno da je bolji trener od Duljaja, niko nije ni isticao da je Duljaj bolji. i naravno da mi nemamo ništa od toga, pošto mu ekipa izgleda isto, ako ne i lošije, od Duljajeve. na sve to, menja raspoloženja kao semafor, kao da je u pubertetu, o sopstvenom igračkom kadru misli još grđe nego mi. al aj što misli, nego što to i javno priča. 

 

svako treba da sebe da odgovori dal mu Stanoje izgleda kao neko ko drži stvari pod kontrolom? ili ima nekakav dobar plan? takođe, svako treba za sebe da odgovori dal stvarnio misli da je ovo nekakav sistemski potez i da će Stanoje da izgura tri godine na klupi i za to vreme će da napravi jebačku ekipu, a u tome će da moći da se osloni na nesmenjivu upravu i bivšeg sportskog direktora Mačve?

 

aj se ne zajebavmo ljudi

"Realnost nije briga na koju se obaziremo..."

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

što se tiče Stanoja, aj se ne zajebavamo. naravno da je bolji trener od Duljaja, niko nije ni isticao da je Duljaj bolji. i naravno da mi nemamo ništa od toga, pošto mu ekipa izgleda isto, ako ne i lošije, od Duljajeve. na sve to, menja raspoloženja kao semafor, kao da je u pubertetu, o sopstvenom igračkom kadru misli još grđe nego mi. al aj što misli, nego što to i javno priča. 

 

svako treba da sebe da odgovori dal mu Stanoje izgleda kao neko ko drži stvari pod kontrolom? ili ima nekakav dobar plan? takođe, svako treba za sebe da odgovori dal stvarnio misli da je ovo nekakav sistemski potez i da će Stanoje da izgura tri godine na klupi i za to vreme će da napravi jebačku ekipu, a u tome će da moći da se osloni na nesmenjivu upravu i bivšeg sportskog direktora Mačve?

 

aj se ne zajebavmo ljudi

 

To i jeste najveci problem. Za razliku od tomica, petrica, nadja, duljaja, stanoja je po zanimanju fudbalski trener. Zato i jeste porazavajuce na sta mu tim lici, da ne moze nikome gol da da. Ovu boraniju domacu je u prethodnih par mandata resavao zmureci...

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Devetar je u ozbiljnim biznisima i nalapanu lovu iz Kine troši na iste, pa mu falilo još i odlučio da se namaze i ovde. Ponovo kao i svi, sa pravom. Videćemo posle pauze jel ima pomaka ili je samo još jedan smrad na izvoru love dok sve propada okolo.

 

Ja bih lično voleo da devetar šestoje sedmoje osmoje destoje ostane ako treba i sledećih 8 godina ... ako govna ne odu iz kluba. Ako uspemo da najurimo govna onda automatski i trinaestoju šut u bulju sa njima. Nisam pratio zadnji meč, ne vidim da je bila neka akcija navijača da se najuri vučićeva stoka iz uprave. 

Link to comment
39 minutes ago, Milošica said:

 

 

Lazar Romanić iz Želje Pančevo zamena.

 

Top pojacanje. U svemu bolji od saldanje, nadavace se golova, oprosticemo mu sto je cigan i miki i ivica ce ga prodati za 15 miliona u menhengladbah

  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
13 minutes ago, Ted said:

sistemski potez

OFF Comment: Trenutno u Servie jedini sistemski potez koji ja znam da je da se unisti FKP - ne znam bukvalno NI JEDAN drugi sistemski potez BILO KOJE Drzavne ili Gradske Institucije ili Uprave... evo ako nisam obavesten molim vas navedite mi....

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

sledeći je Zvezdan Ciganović, odličan mladi štoper.....Nesta iz Lipničkog Šora

Edited by Ted
  • Haha 3
Link to comment
13 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Top pojacanje. U svemu bolji od saldanje, nadavace se golova, oprosticemo mu sto je cigan i miki i ivica ce ga prodati za 15 miliona u menhengladbah

I dalje na prvu pomislim na ovog Ivicu:

 

 

  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

Nomen est omen

 

Možda bude simbol novog života našeg kluba. Lazarevo uskrsnuće = FKP uskrsnuće

 :think:

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Vraća se Ilić iz Bolonje.

 

Za nas premija.

 

razigravamo igrača za Bolonju.....kad razigramo on se vraća, a mi opet štopera bez.....i onda traži dve nedelje pred Evropu

  • +1 1
Link to comment

da sumiramo priču o početku Stanojevog trećeg ukazanju u fkp

 

navijač fkp, nakon par meseci trećeg ukazanja i odgledanih desetak utakmica

 

 

 

Link to comment
33 minutes ago, Ted said:

da sumiramo priču o sedmogodišnjoj vazurinoj vladavini u fkp.

navijač fkp, nakon sedam godina vučićeve desne ruke na čelu Partizana 

 

 

 

Ispravio sam ti ovo

Edited by Kreator
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...