Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

17 minutes ago, Nebojsa said:

bio sam sinoc na jna, podelicu utiske nesto kasnije, al ovo sto si napisao iznad je nesto u cemu je vecina ljudi pricala na tribinama dok smo se hvatali za glavu gledajuci sta rade ariaga, kovac i mujakic i kakve sve jovanovic fleke vadi za njih, te kad lopta par puta prohuji pored stative, a da je niko od nasih odbrambenih igraca, ukljucujuci i jovanovica, nije ni video...

 

dakle, nula primljenih golova u jsl je rezultat kombinacije tri faktora: 1) nedovoljnog kvaliteta protivnika, 2) neverovatnih odbrana jovanovica i 3) nevidjenje srece koja nas dosad prati u domacem prvenstvu. reality check o kvalitetu odbrane (i posebno zadnjih veznih) smo imali protiv kijeva - svaka ozbiljnija ekipa ce nam i bez preteranog truda dati 3 komada. (setimo se tsc-a na jna prosle godine - bilo je 0:3 vec u tridesetom minutu ako me secanje ne vara - razlika u odnosu na vecinu drugih jsl meceva je bila sto su oni pogodili sve sto su drugi uglavnom masili protiv nas, plus je jovanovic to vece bio bas los.)

 

Bio i ja, potpisujem sve što si naveo.

 

Koliko su Sari & co bušilli mučenog Đurđevića, to je stvarno bilo bolno, po teoriji velikih brojeva sam očekivao da im nešto prođe.

 

  • +1 4
Link to comment
32 minutes ago, Azdaja said:

Duljaj je imao tečniju i bolju igru prošle godine. #samokazem 

 

A išao mi je na nerve. Znači ovo je duplo gore.

Ne branim Stanoja ali reci mi da se salis?!?!? Duljaj!?!?!?! CETVRTOPLASIRANI???? Duljaj mi je bio omiljeni igrac ali ovo sto je uradio u FKP je tezak kriminal...

 

Ne branim Stanoja ali ovde se pise kao da je FKP normalan klub sa normalnom Upravom i  Igracima. Svaka cast ljudima koji idu na stadion - Respect i Svaka cast.

 

Ja necu vise da idem dok je ova vlast. 

 

Od Stanoja ocekujem da koliko toliko racisti ovu gamad od djubradi koju je ostavio Duljaj koji je ocito pristao da se tali sa ljudima koji sada vode FKP... razumem i njega, svako gleda sebe u ovom nenormalnom vremenu u Srbiji trenutno - proci ce i to naravno ali videcemo kada.... od Stanoja ocekujem da ocisti tim od ovih igraca u koje se ugradjuje bagra, potpunu bunkeraj taktiku i 3.mesto - to bi bilo sasvim ok od njega i to ocekujem od njega kao Grobara.... eto te 2 stvari ako ispuni (ciscenje tima i 3.mesto) dacu mu Plus... pa da vidimo da li ce da nas puste da pokusamo Konferens iduce godine tj da li je bolest prosla tj. da li je pocelo ozdravljenje ove kvazi drzavice... videcemo

 

Sretno Grobari, prolazi ovo, polako i sporije nego sto sam mislio ali.... ide tto.....

 

 

Link to comment

Ne salim se. Igrali smo bolje. Ovo juče je izgledalo duplo gore nego što je bilo kod Duljaja. Srećom smo preživeli.

 

Seri ozbiljna njuška, radio je šta je hteo. Odličan igrač.

Link to comment

Sve se slazem, samo kazem da je Stanojevic nasledio ogromne probleme koje je ostavio Duljaj i ova djubrad koja su trenutno u FKP po naredjenju sa Andricha.

 

Takodje se slazem da Stanojevic ima dosta putera, da sigurno uzima neku dobru lovu (kazem ja navijam da im uzme sto vise), ali on je Trener za razliku od Duljaja i nekih drugih. Sa njim cemo imati barem neku rezultatsku i igracku stabilnost dok je ova Vlast, a za iducu godinu moramo da vidimo sta ce biti dozvoljeno....

  • +1 1
Link to comment

devetar štetoje ima platu 2 milke € za 3 godine, prošle sezone nismo puno bolje igrali ali smo imali saldanju koji je na skoro svakom meču davao po gol

 

image.thumb.png.6d5d519d8c9cbd79991390a9cd15333a.png

 

image.thumb.png.2359fd2511a363bec5581f37024d2384.png

Link to comment

Devetar je u ozbiljnim biznisima i nalapanu lovu iz Kine troši na iste, pa mu falilo još i odlučio da se namaze i ovde. Ponovo kao i svi, sa pravom. Videćemo posle pauze jel ima pomaka ili je samo još jedan smrad na izvoru love dok sve propada okolo.

  • +1 2
Link to comment

ja vam se divim:ziga:, vi jos uvek imate strpljenja da raspravljate o ovome sto se i dalje zove partizan. priznajem, odgledao sam zadnji pokusaj za evropu, i od toga bole i oci i mozak. jedina sansa je da nas neko sutne u neku beton ligu i da se krene ponovo. ovo mrcvarenje je mnogo gore.

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Papovac said:

ja vam se divim:ziga:, vi jos uvek imate strpljenja da raspravljate o ovome sto se i dalje zove partizan. priznajem, odgledao sam zadnji pokusaj za evropu, i od toga bole i oci i mozak. jedina sansa je da nas neko sutne u neku beton ligu i da se krene ponovo. ovo mrcvarenje je mnogo gore.

Ja licno ne raspravljam o ovome sto je danas FKP. To je potpuno jasno. I zasto je tako.

 

Ja pisem o Servie i raspadu ove kvazi drzavice i uticaju na FKP koji volim. Mozda nisi razumeo, barem moje pisanje.

 

U FKP se NISTA BITNIJE nece promeniti dok je ova vlast.

 

Da se razumemo - propada i ceo nas fudbal, propada i FKCZ jer ovi samo kradu lazu i mazu i prodaju i voze dzipove i unistavaju. Kada ovi jednom odu bice jezivo u svim Institucijama, pa i u u FKCZ ali ok, svako ima svoj rezon i racunicu zasto nesto podrzava

Edited by mozzer
  • +1 1
Link to comment
Just now, Papovac said:

ma sve jasno, ali mi je mucno i da pomislim u sta smo se pretvorili.

I meni.... ja sam beogradjanin i evo prvi put za 50 i nesto godina su uspeli malcice da mi ogade i Bgd (i 90/te sam pregurao i sve).... sve sam pregurao.... ali proci ce.... i njihovo....

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, mozzer said:

I meni.... ja sam beogradjanin i evo prvi put za 50 i nesto godina su uspeli malcice da mi ogade i Bgd (i 90/te sam pregurao i sve).... sve sam pregurao.... ali proci ce.... i njihovo....

IMG_9750.thumb.jpeg.80283e0c9392b984384741c3c0ddb33e.jpeg

  • +1 1
  • Wub 4
  • Hvala 1
Link to comment

Saldanja u Ferencvarošu za 5 miliona.

 

Lazar Romanić iz Želje Pančevo zamena.

Edited by Milošica
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...