Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

PFK United

 

Sad mi šalje ženin frizer - ganci neku objavu - Mole se žene koje rade na trafikama da ne tresu Sportski žurnal, da ne ispadne Partizan

 

eto, ima ih i duhovitih, na kurac ih nabijem :D

  • Haha 3
Link to comment
31 minutes ago, Ted said:

 

 

Sad mi šalje ženin frizer -  peder...

...

eto, ima ih i duhovitih, na kurac ih nabijem :D

:D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)

naravno da može da se nađe. za novac koji mi trošimo na igrače, mogli bi da imamo pet puta kvalitetniji tim u svakom aspektu. koji bi mogao da muči i ovakvu Zvezdu, a ove ostale da trese kao slinu

 

a da bi se to desilo, morao bi da imaš klub koji ima pojma šta radi, kako radi, ima nekakav plan i strategiju oko popunjavanja rostera, skautinga

 

ovima da daš i 300 miliona evra opet bi bio kutron tim. pola bi pokrali, a sa ovom drugom polovinom bi napravili neko govno od tima

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment

Ovaj Jovanović je stvarno mačka, da nam je reprezentacija normalna rekao bih da ga guraju na gol odmah.

  • +1 4
Link to comment

mene je sramota njihovog debilizma.

izpisite se iz lige sami, picka vam sestojeva materina. opet bez suta na gol (ne racunam proklizvanje/dodavanje zube s uba).

Link to comment

sa ovakvom igrom i stanjem u klubu, plasman u top 8 je uspeh

 

neka ocena Stanoja, do sada, jeste da je uspeo da razgradi ono malo što je postojalo, pri čemu nema ni naznaka da uspeo bilo šta da sagradi. ni jedan igrač koj ije došao za njegova vakta, za sada, ne pravi nikakvu razliku niti se čini da je po bilo čemo bolji od onih koji su otišli.....ili izgubili mesto u prvih 11

 

katastrofalan man management, gde je na pasja kola razvukao većinu igrača i ubio im i ono malo entuzijazma što je bilo. lični utisak je da je Partizan sada klub iz koga bi svi igrači sutra otišli kad bi imali neku povoljnu ponudu. motivacija blizu nule, što rezultira energetski deficitom koji gledamo

 

činjenica da nismo primili gol u 5 jls utakmica je paranormalna, i više govori o protivnicima nego o kvalitetu odbrane. pri tome treba imati u vidu da od poslednjih 6 utakmica na 5 nismo ni dali gol. takođe, to što nismo primili golove dobrim deloj je i posledica toga što je, dobri Bog, poslao Acu Jovanovića na gol, kako bi sprečio kataklizmu

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, Ted said:

...činjenica da nismo primili gol u 5 jls utakmica je paranormalna, i više govori o protivnicima nego o kvalitetu odbrane. pri tome treba imati u vidu da od poslednjih 6 utakmica na 5 nismo ni dali gol. takođe, to što nismo primili golove dobrim deloj je i posledica toga što je, dobri Bog, poslao Acu Jovanovića na gol, kako bi sprečio kataklizmu

bio sam sinoc na jna, podelicu utiske nesto kasnije, al ovo sto si napisao iznad je nesto u cemu je vecina ljudi pricala na tribinama dok smo se hvatali za glavu gledajuci sta rade ariaga, kovac i mujakic i kakve sve jovanovic fleke vadi za njih, te kad lopta par puta prohuji pored stative, a da je niko od nasih odbrambenih igraca, ukljucujuci i jovanovica, nije ni video...

 

dakle, nula primljenih golova u jsl je rezultat kombinacije tri faktora: 1) nedovoljnog kvaliteta protivnika, 2) neverovatnih odbrana jovanovica i 3) nevidjenje srece koja nas dosad prati u domacem prvenstvu. reality check o kvalitetu odbrane (i posebno zadnjih veznih) smo imali protiv kijeva - svaka ozbiljnija ekipa ce nam i bez preteranog truda dati 3 komada. (setimo se tsc-a na jna prosle godine - bilo je 0:3 vec u tridesetom minutu ako me secanje ne vara - razlika u odnosu na vecinu drugih jsl meceva je bila sto su oni pogodili sve sto su drugi uglavnom masili protiv nas, plus je jovanovic to vece bio bas los.)

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...