Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

@ZokiAsov

Pa možda bude dovoljno i tih par tisuća koje spominješ. Pa napraviš sa telima na istoku ili zapadu "v pederu" i skandiraš nešto slično na tribinama. Sve je bolje, ali bukvalno sve od jebenog bojkota. Ja recimo više volim basket od fudbala i odavno ne idem na utakmice. Na zadnjoj tekmi u basketu sam bio dok je još bio Trinkijeri. I to samo nekoliko utakmica, bilo je u Pioniru pa mi bilo lakše da se organizujem sa privatnim životom. Volim Željka sve ok, ali smatram da tu nisam potreban, klubu dobro ide sve pet. Za to isto vreme (par godina unazad) bio sam na nekoliko utakmica u fudbalu na JNA. Zašto? Pa zato što nam je teško a drugi razlog što mi je JNA bliži pa nekada uspem da svoje dnevne obaveze uklopim sa tekmom.. Uglavnom odem na istok (bio i na jugu ali tad odem ka zapadu) i, možda sam naivan, ali osećam da, ako bi neko organizovao navijače na pravi način, bilo bi efekta. 

 

Ovako ... Sa bojkotom se apsolutno ništa ne postiže.

Status quo sa tendencijom daljeg srozavanja.

 

Edited by Kreator
Link to comment
11 minutes ago, twisted said:

nema privatizacije do promene vlasti. dakle neće skoro. a dok je ova vrhuška, dal je bitno dal jaše gmazura ili neko njemu jako sličan

Ok, jasno je sve. Dok je ovaj tu može zameniti tog Vazuru drugim Vazurom. Ali ajde da se napravi neki pokret kod navijača, da ga makar nateramo da napravi makar takav potez, pa ako uspemo onda tražiti i da nam se skinu bukagije. Pa onda krene energija kada vidiš da je dalo nekog rezultata. Sve je bolje nego da se pravimo mrtvi.

 

Jer ako nema nikakvog pritiska i otpora, onda će osvanuti jedan dan gde će stvarno proglasiti FK Partizan mrtvim.

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Kreator said:

@ZokiAsov

Pa možda bude dovoljno i tih par tisuća koje spominješ. Pa napraviš sa telima na istoku ili zapadu "v pederu" i skandiraš nešto slično na tribinama. Sve je bolje, ali bukvalno sve od jebenog bojkota. Ja recimo više volim basket od fudbala i odavno ne idem na utakmice. Na zadnjoj tekmi u basketu sam bio dok je još bio Trinkijeri. I to samo nekoliko utakmica, bilo je u Pioniru pa mi bilo lakše da se organizujem sa privatnim životom. Volim Željka sve ok, ali smatram da tu nisam potreban, klubu dobro ide sve pet. Za to isto vreme (par godina unazad) bio sam na nekoliko utakmica u fudbalu na JNA. Zašto? Pa zato što nam je teško a drugi razlog što mi je JNA bliži pa nekada uspem da svoje dnevne obaveze uklopim sa tekmom.. Uglavnom odem na istok (bio i na jugu ali tad odem ka zapadu) i, možda sam naivan, ali osećam da, ako bi neko organizovao navijače na pravi način, bilo bi efekta. 

 

Ovako ... Sa bojkotim se apsolutno ništa ne postiže.

Status quo sa tendencijom daljeg srozavanja.

 

 

Slazem se za bojkot. To im samo ide u prilog, posete su inace toliko jadne da se i ne primeti da je bojkot. Za ovaj drugi deo, problem je sto nema ko da organizuje i nema koga da organizuje. Video si koliko se ljudi skupilo proslo leto kad je ona slobina dzukela dala satro ostavku. Isti slucaj  ove  godine, apel neki kurac palac, ultimatum (e od ultimatuma su se bas ukenjali) jadna prica bas. To je kao da ti neko polomi ruke i noge i kad je na sto metara daljine ti mu onako besno zapretis prsticem... Sto se tice grobara i njihove borbe dovoljno je da se setimo koliko je ljudi izaslo da brani vujosevica kada su ga terali.. Fazon par stotina

  • +1 1
Link to comment

@Kreator

 

Samo jos da objasnis kako Borac BL koji ima 10x manji budzet od vas igra LEK i to je ispao u penal seriji inace bi igrao LE.

 

Ispali ste od suvog prosjeka kao sto su Lugano i Gent. Sutra kad izgubite od Radnickog u Nisu, hoce li opet drzava biti kriva ili trener i igraci koji su toliko bolji da mozete to gostovanje da lagano prodjete sa 2-3 gola u njihovoj mrezi?

  • +1 3
  • -1 2
Link to comment

Midl tip osobe koja šutira nekog dok je na podu i smeje se.

Edited by Milošica
  • Haha 5
Link to comment
42 minutes ago, MiddleClass said:

@Kreator

 

Samo jos da objasnis kako Borac BL koji ima 10x manji budzet od vas igra LEK i to je ispao u penal seriji inace bi igrao LE.

 

Ispali ste od suvog prosjeka kao sto su Lugano i Gent. Sutra kad izgubite od Radnickog u Nisu, hoce li opet drzava biti kriva ili trener i igraci koji su toliko bolji da mozete to gostovanje da lagano prodjete sa 2-3 gola u njihovoj mrezi?

Борац је до ЛК дошао избацивањем Фарана. Колики год да су просек Гент и Лугано су за ове авион. Свака част ББЛ, али не морамо на основу специфичног система европских квалификација да потежемо неке закључке који немају везе с мозгом.

 

Или упоређујеш Раднички из Ниша са Луганом и Гентом? :lolol:  Па ако ове нисмо могли победити (а нисмо били фаворити ни у једном двомечу, да кажемо Лугано да је било 50-50 као што је и резултат показао), немој да се чудите што не победите у Нишу (10 пута слабијег противника)...

  • +1 5
Link to comment
12 minutes ago, Profesionalac said:

Борац је до ЛК дошао избацивањем Фарана. Колики год да су просек Гент и Лугано су за ове авион. Свака част ББЛ, али не морамо на основу специфичног система европских квалификација да потежемо неке закључке који немају везе с мозгом.

 

Или упоређујеш Раднички из Ниша са Луганом и Гентом? :lolol:  Па ако ове нисмо могли победити (а нисмо били фаворити ни у једном двомечу, да кажемо Лугано да је било 50-50 као што је и резултат показао), немој да се чудите што не победите у Нишу (10 пута слабијег противника)...

 

To nisam rekao. Pogresno si me razumio. Pitao sam da ako sutra npr. izgubite u Nisu ko ce biti kriv? Vi cete svaliti krivicu na Vazuru umjesto na trenera i igrace jer imate kvslitet da ih pobjedite makar 2 gola razlike

Link to comment
1 hour ago, Kreator said:

@ZokiAsov

Volim Željka sve ok, ali smatram da tu nisam potreban, klubu dobro ide sve pet. 

 

ŽOh Yeah Reaction GIF by NBA

  • Haha 2
Link to comment

Pa ne znam čemu onda uvođenje u priču Borca? Mi imamo tim koji je kvalitetniji od ostatka lige (ne računajući CZ), i koji ima mane takve da mu relativno ozbiljne (evropske) ekipe čak i manjeg kvaliteta lako eksploatišu.

 

Kod Stanoja se (verujem) neće desiti da nas TSC napoji sa 4 komada, ali će se dešavati kiksevi za koje će biti on odgovoran. Odgovornost uprave je na prvom mestu jer se taj razmak između FKP i ostatka lige konstantno smanjuje, kao što se razmak između FKP i konkurenata u evropskim Q povećava.

  • +1 2
Link to comment
48 minutes ago, MiddleClass said:

...Vi cete svaliti krivicu na Vazuru umjesto na trenera i igrace jer imate kvslitet da ih pobjedite makar 2 gola razlike

ovo moze da napise samo neko ko nije pogledao bar jednu kompletnu utakmicu pfca u poslednjih par godina. kalav crni kvalitet jbt!? vaimjaoca...

 

od srca vam zelim da vam jedan ovakav zasedne na celo kluba i ne spusta se 7 godina, pa da vidimo na sta cete liciti onda:

 

 

  • +1 1
Link to comment

За сваки кикс криваци су искључиво В&В, ништа тренер и играчи.

Неко ко не навија за Партизан очигледно и не може да схвати до ког нивоа је тај двојац урушио клуб и све око њега да те приче ‘квалитетнији си 10х = победи’ једноставно не пију воду више.

 

Колико примера имамо да уређени клубови у којима влада позитивна атмосфера, зна се ко шта и како ради, дебело превазиђу очекивања и неке реалне домете (Тсц под Лазетићем је солидан пример рецимо), док се други већи, богатији и на папиру моћнији али трули изнутра распадају на свим нивоима (ако се држимо региона Хајдук рецимо годинама, ево Партизан сада).

 

Нездрава атмосфера и опште расуло у клубу не могу да се не пренесу на терен, овде просто нема даље, говна морају да оду да би се бар померили с мртве тачке. Нико се не нада да ће да дође до не знам какве промене, јасно нам је свима где живимо, али услов било каквог па и минималног бољитка је да ови јебено одјебу више.

  • +1 3
Link to comment

ma.....priča o odgovornosti uprave je više smešna......ko kad bi pričali dal je Hitler odgovoran za holokaust.....jok nije, no su Eskimi

 

moraju da idu da bi mi počeli da ustajemo iz groba. nikakav Stanoje, Radoje i Miloje tu ništa ne mogu

 

zapravo mogu, da ne sarađuju sa njima

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, Kreator said:

Ok, jasno je sve. Dok je ovaj tu može zameniti tog Vazuru drugim Vazurom. Ali ajde da se napravi neki pokret kod navijača, da ga makar nateramo da napravi makar takav potez, pa ako uspemo onda tražiti i da nam se skinu bukagije. Pa onda krene energija kada vidiš da je dalo nekog rezultata. Sve je bolje nego da se pravimo mrtvi.

 

Jer ako nema nikakvog pritiska i otpora, onda će osvanuti jedan dan gde će stvarno proglasiti FK Partizan mrtvim.

 

više bi se isplatilo utrošiti energiju u pravljanje novog kluba za prave grobare. 

 

no, dajte predloge za ime! meni nešto ne ide. navijači su grobari, to je jasno :)

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...