Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

4 minutes ago, *edited by mod said:

Verovatno će do tad i Nikad Trener Mladen da dođe na red.

 

Ne verujem da je ispao budala. Znao je tačno gde dolazi i to bolje od većine. Samo je rešio da mu je ok da prima pare i da se blamira za račun uprave. A i istini za volju teško da je imao nekih drugih ponuda.

 

Znao je odlicno gde dolazi zato su mi i smesna ta njegova opravdanja kako su igraci sranje. Ispao je budala na samim utakmicama, na sta je ekipa mu licila.

 

Primio je 14 golova, dao 4, i ta 4 na dve utakmice. Na 4 zero spiel, od toga sve tri kuci.

Jebeni nadj bi bolje prosao

  • +1 7
Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

Prva smo ekipa u istoriji koja je iste sezone ispala iz kvalifikacija za LŠ, LE i LK. 
 

Čemer i jad.

Mislim da nismo samo u toliko što postoje ona pred kola i slično pa crnogorski, kosovski i slični šampioni mogu da ispadnu iz sva tri tj mislim da se desilo.

 

Ali generalno prilično je nebitno.

Link to comment
4 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Znao je odlicno gde dolazi zato su mi i smesna ta njegova opravdanja kako su igraci sranje. Ispao je budala na samim utakmicama, na sta je ekipa mu licila.

 

Primio je 14 golova, dao 4, i ta 4 na dve utakmice. Na 4 zero spiel, od toga sve tri kuci.

Jebeni nadj bi bolje prosao

Nije imao NIKAKVE sanse da prodje bilo koji od ova 3 tima sa ekipom koju ima. SVe ostalo je zaista pisanje gluposti.

 

Moze da se kaze dosao je da uzme pare - ok - ali da se pise da je sa ovim invalidima mogao da prodje Kijev, Lugano ili Gent.... nepoznavanje fudbala.

 

1. Uprava NAPOLJE

2. Rasciscavanje ovih BOLIDA iz tima

3. Stanoju da se da vremena

 

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

Nije imao NIKAKVE sanse da prodje bilo koji od ova 3 tima sa ekipom koju ima. SVe ostalo je zaista pisanje gluposti.

 

Moze da se kaze dosao je da uzme pare - ok - ali da se pise da je sa ovim invalidima mogao da prodje Kijev, Lugano ili Gent.... nepoznavanje fudbala.

 

1. Uprava NAPOLJE

2. Rasciscavanje ovih BOLIDA iz tima

3. Stanoju da se da vremena

 

 

potpis

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Nije imao NIKAKVE sanse da prodje bilo koji od ova 3 tima sa ekipom koju ima. SVe ostalo je zaista pisanje gluposti.

 

Moze da se kaze dosao je da uzme pare - ok - ali da se pise da je sa ovim invalidima mogao da prodje Kijev, Lugano ili Gent.... nepoznavanje fudbala.

 

1. Uprava NAPOLJE

2. Rasciscavanje ovih BOLIDA iz tima

3. Stanoju da se da vremena

 

 

 

Neka bude da ja ne poznajem fudbal, ali svako ko je gledao tekme video je da  dve  od tri ekipe koje su nas izbacile nisu nista posebno.

 

Itekako je mogao da prodje, pogotovo lugano gde je imao igraca vise u produzecima. Da ne pricamo o glupostima gde mu igra de medina koji nije igrao ni kod duljaja koji ga je doveo. A dva beka koje je on doveo mu se lade

  • +1 4
Link to comment
24 minutes ago, ZokiAsov said:

Sad ce stanoje da izadje ko zelimir: nisam ja kriv igraci su govna.

 

A gotivio sam ga u prvom mandatu, osvajao je trofeje, pevao lepo... Drugi je vec fulao, usrao se bez potrebe na derbiju od cigana. Ovaj treci mandat je vec potpuni debakl, ispao je najveca budala u gradu

Plus je lud ko konj

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

 

Neka bude da ja ne poznajem fudbal, ali svako ko je gledao tekme video je da  dve  od tri ekipe koje su nas izbacile nisu nista posebno.

 

Itekako je mogao da prodje, pogotovo lugano gde je imao igraca vise u produzecima. Da ne pricamo o glupostima gde mu igra de medina koji nije igrao ni kod duljaja koji ga je doveo. A dva beka koje je on doveo mu se lade

APSOLUTNO se ne slazem. Ok. 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, *edited by mod said:

Mislim da nismo samo u toliko što postoje ona pred kola i slično pa crnogorski, kosovski i slični šampioni mogu da ispadnu iz sva tri tj mislim da se desilo.

 

Ali generalno prilično je nebitno.

 

Pisalo na tvitu, ako je lagao tvit onda lagao i ja je kraj sveta kakvog spoznajemo, pošto tvit inače nikada ne laže.

 

Elem, mislim da ne idu gubitnici svake runde kvalifikacija direktno u takmičenje ispod, tipa neko ispadne u preliminarnoj rundi za LŠ - sele ga u LK, a ne u LE. U svakom slučaju, da, nebitno, odavno me ne tangira domaći fudbal nimalo, samo konstatujem koliko smo pokopani.

 

 

Link to comment
Posted (edited)
21 minutes ago, mozzer said:

Nije imao NIKAKVE sanse da prodje bilo koji od ova 3 tima sa ekipom koju ima. SVe ostalo je zaista pisanje gluposti.

 

Moze da se kaze dosao je da uzme pare - ok - ali da se pise da je sa ovim invalidima mogao da prodje Kijev, Lugano ili Gent.... nepoznavanje fudbala.

 

1. Uprava NAPOLJE

2. Rasciscavanje ovih BOLIDA iz tima

3. Stanoju da se da vremena

 

 

realno, imao je šanse da prođe Lugano, a i Gent.....ako ćemo ove naše zvati invalidima, onda su i Lugano i Gent invalidi. eto, možda nije ista kategorija, mi smo III a oni II kategorije, al nismo daleko

 

ne može da se kaže da je neki blam ili neuspeh što sa ovom ekipom nije izbacio Lugano i Gent, ali da je moglo, moglo je. jedino protiv Dinama nije bilo nikakve šanse

 

desilo se ono što je bilo najrealnije, ispali smo iz Evrope. svi smo znali da je tako, pa zato i nema puno iznenađenja, a ni nervoze

Edited by Ted
  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

realno, imao je šanse da prođe Lugano, a i Gent.....ako ćemo ove naše zvati invalidima, onda su i Lugano i Gent invalidi. eto, možda nije ista kategorija, mi smo III a oni II kategorije, al nismo daleko

 

ne može da se kaže da je neki blam ili neuspeh što sa ovom ekipm nije izbacio Lugano i Gent, ali da je moglo, moglo je. jedino protiv Dinama nije bilo nikakve šanse

 

desilo se ono što je bilo najrealnije, ispali smo iz Evrope. svi smo znali da je tako, pa zato i neme puno iznenađenja, a ni nervoze

Ok, to je tvoje misljenje ovo je moje. Nema potrebe da se dalje raspravljamo.

Link to comment
28 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Neka bude da ja ne poznajem fudbal, ali svako ko je gledao tekme video je da  dve  od tri ekipe koje su nas izbacile nisu nista posebno.

 

Itekako je mogao da prodje, pogotovo lugano gde je imao igraca vise u produzecima. Da ne pricamo o glupostima gde mu igra de medina koji nije igrao ni kod duljaja koji ga je doveo. A dva beka koje je on doveo mu se lade

Lugano je izgubio bukvalno on, kad je nakon crvenog ubacio Ovusua i Trifunovića. Ajde ovaj drugi, ali Ovusua kad sam video da uvodi pored živog Natka.... 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...