Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

jbg, tako treba da igraju štoperi, kao kod ove šanse, njihov golman za razliku od našeg primača golova izleće na lopte na 9m od svog gola

Link to comment
Just now, Fanta said:

Ovaj Grimaldo ako je imao jedan ok potez otkako je dosao u Partizan. :S

 

Pa tek je dosao 

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Ja bih svirao maloprije penal nad Grimaldom. Sklonio je loptu i golman ga je oborio

Lako je sad pisati to :D

Link to comment

"Hoćete da menjamo Stanoja? Šta kažete? Imam Nađa u džepu a kada ga izgustiramo zvaću drulu frulu ponovo."

 

 

 

 

 

244157_54196_f (1).jpg

  • Haha 3
Link to comment

Sad ce stanoje da izadje ko zelimir: nisam ja kriv igraci su govna.

 

A gotivio sam ga u prvom mandatu, osvajao je trofeje, pevao lepo... Drugi je vec fulao, usrao se bez potrebe na derbiju od cigana. Ovaj treci mandat je vec potpuni debakl, ispao je najveca budala u gradu

  • +1 7
Link to comment
6 minutes ago, Cash said:

Ni taj 1 bod za koeficient nečemo uzeti :angry:

To je za nacionalni tako da mi je jako drago sto smo izgubili. Koef.za klub je zakucan u ovoj fazi, zavisi dokle prodjes.

 

Sve jasno, od govana se pita ne pravi. Sve je napisano, ne bih se ponavljao.

 

Stanoje iscedio suvu drenovinu iz ove sacice mucenika i neznalica. Sada konacno dobijamo vreme da se rascisti ovo djubre od ekipe koje je ostavio Duljaj (naravno i Vazura) i da se mirno i mrtvi ladni pripremamo za Konferens iduce godine. Krecemo od 2.kola ali mislim da cemo biti povlasceni do kraja (ako prodjemo), buduci da su nas i ove - kao i prosle godine - zestoko namestili. To je nas trenutno nivo u Smr... Servii. I to je ok.

 

Puna podrska Stanoju i - da im uzme sto vise para to mi je neka zelja. Samo napred. 

 

Da, posto su konacno - svi zajedno - FSS, Uprava drzave i Kluba uspeli da konacno ne igramo Grupe 2 sezone zaredom nadam se da ce se sada smiriti sa napadima na FKP. Zaista je dosta bilo. I jos bitnije - ne postoji nijedan razlog, rezultat, bilo sta da Vazura ostane u Klubu. Ovo ga je kao drzalo sada je i to gotovo. Ako se odmah ne smeni i dodju Partizanovci u Klub zaista je izlisno pricati o fudbalu.

 

Pratim dok je tu Stanoje....

Link to comment

Verovatno će do tad i Nikad Trener Mladen da dođe na red.

 

Ne verujem da je ispao budala. Znao je tačno gde dolazi i to bolje od većine. Samo je rešio da mu je ok da prima pare i da se blamira za račun uprave. A i istini za volju teško da je imao nekih drugih ponuda.

Link to comment

sreća u nesreći, nismo osvojili ni bod za tzv nacionalni koeficijent

 

 

  • Hvala 3
Link to comment

Prva smo ekipa u istoriji koja je iste sezone ispala iz kvalifikacija za LŠ, LE i LK. 
 

Čemer i jad.

  • Haha 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Prva smo ekipa u istoriji koja je iste sezone ispala iz kvalifikacija za LŠ, LE i LK. 
 

Čemer i jad.

 

Pazi, nervirao bih se oko toga da mi moj omiljeni klub nije uhapšen. Sve dok mi je moj klub u vučićevim bukagijama sa Kapoom vazurom na čelu, ne nerviram se.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...