Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

21 hours ago, smooth.Op said:

Omaleni Francuz je obavio razgovor sa Stanojevićem, rečeno je sa obe strane šta je bilo potrebno da se kaže kako bi situacija i trenutak bili prevaziđeni, te će se Kalulu naći na spisku putnika u Gent, a zatim i u protokolu za meč. 

Za divno čudo Stanoje progutao ponos. Imati Severinu i De Medinu po desnoj strani je samoubistvo iz zasede.

 

 

 

 

Vi imate memoriju babuške iz Sebeškog kanala

Kad je taj omaleni Francuz punio kurvu a tome nema ni 4-5 meseci, dizali ste ga u nebesa...

  • +1 1
Link to comment

Ne znam šta si sad prespojio, ali poenta jeste da je Kalulu takav kakav je ipak potreban po strani jer može da pomogne u defanzivi. 
Nisam ukapirao da je neko sa foruma imao beef sa njim, već naš šef struke. 

Link to comment

To je kvota na 1 danas, kvota na prolaz Genta je 1.07...

 

Hofenhajm kao hoce Saldanju za 6m... daj Boze i Putuj igumane... ocekujem zesce rasciscavanje od sutra

Edited by mozzer
  • +1 1
Link to comment

vaistinu, dečko od februara čuva noge ili je jednostavno u glavi otišao iz kluba čim su počele da stižu prve ponude ove zime

- u 25 tekmi prošle jeseni je imao učinak od 16 golova i 5 asistencija, u 14 utakmica ove godine ima 5 golova i 0 asistencija, vratio se na default-na podešavanja pre dolaska u pfc...

Link to comment

fkp je poznat po tome što voli da šokira svoje navijače

 

pa nas, shodno tome, šokirajte večeras prolazom

  • +1 4
Link to comment

nešto razmišljam, možda policija zabrani Severini da uđe u zemlju, kad se budu vraćali......pa tako rešimo problem i isforsiramo neki transfer

 

jebiga, u sofveru stoji Severina, a šta zna pandur šta je Severina......nego, postupi po naređenju, softver kaže ustaša, mora da ustaša

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
Posted (edited)

Ekspedicija Partizana otisnula se put Belgije, u nadi da će pronaći snage da evropski put ne okonča pre no što je i počeo. Sa ekspedicijom, u čeličnoj ptici, na sudbonosi put se otisnuo i čovek koji je srce i duša Partizana, onaj bez koga se Partizan ne može ni zamisliti. Naravno, reč je o direktoru kluba, gospdinu Milošu Vazuri, čoveku sa čeličnim živcima, onom koji odoleva uprkos svemu. Zamolili smo direktora za kratak intervju.

 

- Gospodine Vazura, najpre, prelazni rok se bliži kraju, kakvo je stanje na tržištu i bliži li se kraju neki od transfera?

 

- Pa vidite, stanje je dosta teško, ali transfer market je živa stvar, danas si živ, sutra mrtav. Generalno, puno odricanja to zahteva, puno neizvesnosti. Evo, samo da izvadim notes, tu imam neke beleške. Evo pogledajte (okreće stranicu na novinaru).

 

- Da, zbunjeno će novinar, vidim, piše opremanje kuhinje, dnevne i spavaće sobe (tri sobe) ogledalo na plafonu, traka za trčanje. Ne razumem.

 

- Pa to vam je Saldanja.

 

- Saldanja, zabezeknuto će novinar. Kakve veze ima Saldanja sa ogledalom na plafonu.

 

- Da, teško je to razumeti nekome sa strane, nastavio je zabrinuto Vazura. Zamislite da imate jedan stan. I recimo da je taj stan u Njujorku. Svi bismo to voleli (vrpolji se, gleda u pod). Lepa nekretnina, vredna, ali treba je opremiti. Kuhinja, sobe, aparati za vežbanje. A to košta. Košta puno verujte. E sad recimo, taj Saldanja, pre par meseci je vredeo 12 milona. Sad vredi tri, a možda ni toliko. To vam kažem, juče živ, danas mrtav. A troškovi čekaju. I vi ste recimo napravili projekat i rezervisali kuhinju, mermer, ludilo, čuda, muda, side by side frižider, i onda za par meseci izgubite 9 milona. Pa to ja da čovek poludi. Dal vi shvatae uopšte sa čime se mi srećemo. I onda otkazuj narudžbinu, gledaš po katalozima neko govno iz Forma Ideale i tako to. Pakao. Sobe isto, naručena koža, Bog otac, i onda moraš da kupuješ kod neke crnčug.....ovaj.....negde u nekom lokalnom salonu, na popustu, slabiji kvalitet. Evo zamislite ovo (raspomamio se, maše rukama), vi ste u Njujurku, u tom kao stanu, i treba da vam dođe neka kur.....mislim.....prosti......ovaj dama. I sad, ta dama je malo, kako da se izrazim, rastresita, ima je, kapiraš, a ti imaš jefitn trosed na razvlačenje koji ima one letvice ispod. I sad ja treba da mislim hoće li to da izdži kad se razigramo po dušeku ko reprezentacija Španije. Dal me rezumeš sad, e to ti je jebeni Saldanja.

 

- Hvala gospodine Vazura, vidim da ste uzbuđeni, pa je možda bolje da prekinemo sada i nastavimo posle utakmice.

 

- Koje utakmice!!!! A to, da, da, bolje je tako.

Edited by Ted
  • Haha 3
Link to comment

Kalulu u spicu saldanja na tribinama, svi sastojci za katastrofu su tu. Ali... stanoje je magija, prolazimo!

  • +1 2
Link to comment
Just now, Midžeta said:

Straja baksuz prenosi

sreća te rts nije jedini emiter

 

 

smanji ton

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...