Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Stanoje mi je bio simpaticniji dok je vracao u zivot miljkona, jojica, lazara... sad samo cigane dovodi, prvo kovac sad ovi romanic...

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Karelia slims said:

 

ovo ako ne iskoristite, onda stvarno...

Onda stvarno STA?

 

Gent neprolazna ekipa trenutno za FKP. Jedina sansa da oni istankuju ali to se nece desiti.

 

Da se da puna podrska SER-u - budzet, sve, da napravi ekipu u narednih 12 meseci pa da se napadne ulazak u Konferens iduce godine

Zna se ko donosi bodove za SrBski fudbal. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

E ako ćemo za Kaluluom da plačemo, daj da se besimo odmah. Pogotovo u kontekstu napadačkog potencijala ekipe.

 

Hvala za gol u derbiju, ali ostatak njegovih partija je bio najblaže rečeno čemeran. Učestvovanje u golovima - jednom kvartalno, solidne partije - jednom mesečno.  

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Jedna stvar se ne moze zameriti kalulu, to je voljni momenat. Trcao je posteno i za sve pare. Fudblasko znanje jbg tanko

  • +1 5
Link to comment

Тако некако, од њега и Северине би могао да се састави један коректан фудбалер.

  • +1 2
Link to comment

Kalulu realno nije pokazao ništa za čim bi žalili. voljni momenat je na nivou i za svaku pohvalu, ali manjka kvaliteta

 

Severina npr. pokazuje naki kvalitet, ali mu je voljni momenat blizak nuli, plus je metiljav i taktički nedisciplinovan

  • +1 3
Link to comment

usudio bih se da napravim paralelu izmedju severine i pj doziera - to je taj igracki senzibilitet...

 

elem, slusao sam igora matica na areni pre neko vece u vezi ovog kovaca i svidelo mi se ono sto sam cuo - defanzivniji, malo manje kreativan box-2-box igrac, pretrci 12-13km po tekmi, od cega 1600-1700m sprinta, cemu niko u trenutnom sastavu nije ni blizu po brojkama. dakle, tacno ono sto nam treba - neka jeftinija verzija bjelica ili zdjelara.

 

ne znam kakav je ovaj romanic, al ako ima priblizne trkacke kvalitet kovacevim (ako je verovati maticu), a iole je tehnicki bolji od kalulua (a biti gori je skoro pa nemoguce), nadam se da smo i tu konacno uboli, pa cemo i ovome oprostiti ruznu proslost.

 

btw, ako romanic moze da igra na oba krila, njegov dolazak ukazuje da je i severina najverovatnije proslost...

 

Spoiler

[razum mode="on"] oba igraca vec imaju 25/26 godina, pa bi se ocekivalo da ne bi bili ovde da izasta vrede, no realnost nije briga na koju se preterano obaziremo [razum mode="off"]

 

  • +1 4
Link to comment

Odlozili smo i spartak za vikend. Interes srpskog fudbala je na prvom mestu. Ako prodjemo, odloziti sve do januara

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
On 18. 8. 2024. at 16:36, mozzer said:

Onda stvarno STA?

 

Gent neprolazna ekipa trenutno za FKP. Jedina sansa da oni istankuju ali to se nece desiti.

 

Da se da puna podrska SER-u - budzet, sve, da napravi ekipu u narednih 12 meseci pa da se napadne ulazak u Konferens iduce godine

Zna se ko donosi bodove za SrBski fudbal. 

evo i još jednu utakmicu odložiste. dakle, imali ste sreću da lugano i dinamo nisu igrali na svom stadionu utakmice (dinamo ni u svojoj državi), plus imate još jednu šansu da uđete u evropsko takmičenje i zbog toga odlažete 2 utakmice zaredom u domaćem prvenstvu.

 

ako se zna i da ste licencu dobili na "dobar dan, predsedniče", stvarno bi bilo prejadno da ne iskoristite sve ove privilegije. 

Edited by Karelia slims
Link to comment

izgleda da nisu samo cigarete slim, već je i kvalitet postova

 

čini se da će većina forumaša ovde iskoristiti privilegiju da ne mora da komunicira i člita nečije postove......jer će oceniti da su prejadni

 

ili mi se samo čini

  • +1 2
  • Hvala 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...