Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

ja samo ovu izjavu za individualca skapirao kao direktnu prozivku sportskog direktora. pa ne moze stanoje i skauting da radi - dovedu ovog peruanca za milion, dakle ocekujes nekoga da napravi nekakvu razliku, minimalnu barem... i sta smo dobili - krilo koje ne napravi nijedan prodor, svaku loptu vrati unazad i u odnosu na koga 1 lutovac deluje kao cr7 :(

 

najgore u celoj prici je sto juce vidim da nam je izgleda na celo skauting sluzbe stigao suki - obrali smo bostan :(

  • +1 2
Link to comment

ma kakva skauting služba.....ovaj klub nema nikakvu službu koja bi bila operativna i u funkciji rezultata....u tome i jeste problem

 

bolja skauting služba je bio Srna, kao pomoć prijatelja 

  • +1 3
Link to comment

https://www.b92.net/sport/fudbal/srpski-fudbal/49986/partizan-ostaje-bez-kapitena/vest

 

Ode i Sveta?

 

Što se tiče Sulejmanija neverovatno je da je sada u klubu i da se pita za nešto jer kada nam je trebao kao igrač nije hteo da se vrati. Bukvalno je kao klinac pobegao od Partizana a sada kad je završio karijeru došao nam da se oproba kao neki skaut i da mažnjava lovu.

 

Mi nemamo legende, mi imamo fudbalske skorojeviće i bednike. Ako i kada srušimo vazuru treba oterati zajedno sa njim i ovakve pijavice koje boli tuki za Partizan.

 

A mnogo ih ima među bivšim fudbalerima.

  • +1 4
Link to comment

Eh sad, vraća se u ovu našu žabokrečinu samo onaj koji resetuje karijeru na taj nivo.

 

Evo Radonjić siromah kopa rukama i nogama da nađe neki FK Bilo Koji po Evropi, samo da se ne vrati ovde. 

 

Sa ljudima koji favorizuju naše klubove iz navijačkih ubeđenja, ne bih voleo da imam ništa. Ok je ako ih radi dedina poslednja želja, pa dođu na kratko, kao u slučaju Dragovića, ali da Sulejmani pored žive ponude da igra za Jang Bojse, odabere da se vrati u Partizan, značilo bi da nije normalan. Koliki kreten treba da budeš pa da ti od navijačkog opredeljenja zavisi neka bitna životna odluka: npr. gde ćeš da živiš, koliko da zaradiš... Da ne idem dalje. 

Link to comment

U redu, sano neka onda nastavi da bude dosledan i neka kopa i rukama i nogama tamo u švajcarskoj da ga zaposle kao skauta. Nemoj jebeno više da mi se vraćaš u Partizan da mi glumiš nekog skauta i učiš se na Partizanu. Neka odjebe od Partizana dok ne nauči posao kao Srna što dobro skautira pa neka tada dođe. Ali neće, naravno 

 

Pun mi je kofer tih što se uče poslu na Partizanu a uvalili nam kurčinu samo takvu. Neka slobodno i dalje smrde što dalje od Partizana. 

Edited by Kreator
  • +1 1
Link to comment

Srna uopšte i nije skaut. Ako ciljaš na Duljajevu misterioznu priču o anonimnom Šahtjorovom skautu koji je prima platu u Šahtjoru, a daje igrače Partizanu, ne znam šta bih ti rekao.

Link to comment
3 hours ago, kralj said:

Srna uopšte i nije skaut. Ako ciljaš na Duljajevu misterioznu priču o anonimnom Šahtjorovom skautu koji je prima platu u Šahtjoru, a daje igrače Partizanu, ne znam šta bih ti rekao.

Ciljam samo na Sulejmanija i njegovo iznenadno angažovanje u Partizanu da se uči u našem klubu iako je pobegao glavom bez obzira.

 

O Srni i Duljaju drugom prilikom.

Edited by Kreator
  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, twisted said:

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti/50246/gent-prodao-najboljeg-igraca-pred-duel-sa-partizanom/vest

 

voleo bi da ovo može da nas spase

 

(davljenik se i za slamku vata)

Ovo je bar treći ako ne i četvrti put da neki tim prodaje najboljeg igrača pred naš dvomeč. Ko ima bolje pamćenje verovatno će se setiti ko su ti bili. Čak mislim da su jednom i bili Belgijanci

 

Edit: setih se da je Nordsijeland prodao nekog najboljeg pa nam nije puno pomoglo.

Edited by *edited by mod
  • +1 1
Link to comment

ovo vam je 3. sansa za evropu ove sezone. u prve 2, sansa vam je bila sto ekipe nisu igrale na svom stadionu, sad vam je sansa sto deluje da se gent raspada, tj usled velikih promena u igrackom kadru nikako da dodje do rezultata. u belgijskom prvenstvu tek 3 boda iz 3 utakmice, u kvalifikacijama umalo da ispadnu od kluba sa visestruko manjim budzetom. 

 

ovo ako ne iskoristite, onda stvarno...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...