Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

6 minutes ago, twisted said:

izbaci nas de medina iz LE

Pre bi se reklo iz LK. Naredni protivnik u oba slučaja je dosta jaci od Lugana.

Sada još dve utakmice pa se vraćamo statiranju u domaćem prvenstvu.

  • +1 6
Link to comment
Posted (edited)

pa sve ti jebem......ja zdravstveno privatno/osiguranje života neću moći da platim.....kad čuju za koga navijam biće premija ko da mi je izvesna smrt u narednih pet minuta

 

manje bi platio premiju samoubica, par sekundi pre no što se baci sa zgrade

 

 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Namerno poveli i iznudili crveni, da navuku što više ljudi da ipak upale i onda opa, gol kroz noge sa igračem više.

 

Inače da smo kojim slučajem prošli živ nisam na šta bi ličio ovaj tim i to bez Saldanje i Severine koji bi u Evropi imao beše 7 ili 8 utakmica + prvenstvo i kup.

Link to comment

ako ništa poštedeo nas je medina, turaka i nekoliko petardiranja u evropi

 

 

daj taj gent/genk

  • +1 2
Link to comment

Na stranu uprava, navijači, žvalavi ali boli koliko ovaj Stanojević nema pojma. Boli kolika je pičkica.I pored svih sranja koje nam se dešavaju trener sa malo večim IQujem bi ove lagano izbacio. Nakon ovoga nadam se da Stanoje neče dočekati božić( i to katolički) na našoj klupi.

Ove bi i Vermezović lagano izbacio. 

  • +1 1
Link to comment

Ja, kao Zvezdas, sam uvek navijao za Partizan kad igra u Evropi, ali sad evo, totalno mi je svejedno, da li Partizan ili neki random strani klub.

 

image.png.2439f1884d769eaf92fc62549dcdd1bd.png

  • +1 2
Link to comment
Just now, Cash said:

Na stranu uprava, navijači, žvalavi ali boli koliko ovaj Stanojević nema pojma. Boli kolika je pičkica.I pored svih sranja koje nam se dešavaju trener sa malo večim IQujem bi ove lagano izbacio. Nakon ovoga nadam se da Stanoje neče dočekati božić( i to katolički) na našoj klupi.

Ove bi i Vermezović lagano izbacio. 

Jok i neće. Ovo je Stanoje 3.0 koji je skapirao da će u Partizanu još dugo biti status kvo. Titula, Evropa, kup to se više ne očekuje. Čak i 3+ primljenih golova u domaćem prvenstvu je buissnes as usual. Ako sve ovo što se desilo, što se dešava i što će se desiti nije uspelo da okrnji upravu za više od Ludog Pantića i debelog profe, onda i on zna da mu je bolje da sedi tu gde je, prima poraze i udarce i uzima finu lovu koji realno nigde ne bi dobio. Malo će da se buni, malo će da dobije neki karton jer to vole navijači da vide ali generalno će ostati zacementiran. Lakše je i Vučeli i Gmazuri da drže njega umesto da svako malo malo ubeđuju nekog bivšeg igrača da u njemu čuči skriveni Anćeloti...

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Cash said:

Sve je ovo normalno. 

 

 

Naravno da je normalno. I biće ovako stalno, stalno, stalno sve dok ne oteramo Vazuru govnara i izdajničku upravu.

  • +1 5
Link to comment
21 minutes ago, Profesionalac said:

Kakve specijalce mi dovodimo u odbrani :hail:

 

Trifunoviću, dečko, ajde bar jedan potez da nije apsolutna katastrofa i besmisao

 

 

Najgore na svetu.

Mujagić, De Medina a imaš Antića. Ko vučić da nam bira igrače. Duljaj nas nakrcao govnima a evo i Stanoje još dodaje. Poliva nas fudbalskim prolivom. Trifunović je zalutao u fudbal. Taj će nas koštati golova i golova ove sezone jer mora da igra a nesposoban da trči i da razmišlja. Fudbalska Nula !

 

Jaši Vazura, jaši, jaši ...

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Cash said:

Na stranu uprava, navijači, žvalavi ali boli koliko ovaj Stanojević nema pojma. Boli kolika je pičkica.I pored svih sranja koje nam se dešavaju trener sa malo večim IQujem bi ove lagano izbacio. Nakon ovoga nadam se da Stanoje neče dočekati božić( i to katolički) na našoj klupi.

Ove bi i Vermezović lagano izbacio. 

 

Bukvalno. Stanoje se toliko fudbalski srozao da je to prosto neverovatno. Ne zna čak ni igrače da odabere u odbrani i sredini. Doveo mu onaj vučićev dupelizac vazura sve što je hteo - i na duljajeva govna on se popišao i posrao svojim govnima. Imaš igrača više, protivnik na konopcima, suđenje nikada bolje - FER SUĐENJE KAKVO NE PAMTIM U EVROPI - i ti zasereš kao neki početnik. Pička jedna odvratna i nesposobna.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Kad bi Stanoju dao u ruke repstaciju Španije on bi od te Španije u vrlo kratkom roku napravio Finsku.. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Cash said:

Kad bi Stanoju dao u ruke repstaciju Španije on bi od te Španije u vrlo kratkom roku napravio Finsku.. 

 

Ja bih Stanoja poslao u Trst, da ga iza ugla negde u gradu u pola noći dočeka Tresko i da opravda svoj nik na forumu.

  • Haha 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...