Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

6 minutes ago, hooyadahoo said:

U Luganu žive Luganci, nači nekaki ganci, jebacemo im mater

 

 

Ganci, ganci, vi ste svuda stranci

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Kad se čovek distancira i gleda na taj način, onda apsolutno. I on i Anđus.

 

  Hide contents

To im je zbog Marsa u Škorpiji 

 

Anđus prije prevaspitavanja, sad je botčina koju umalo da umlati Duci Simonović prije par dana, zajedno sa onim krelcem Ostojićem sa Tanjuga.

Link to comment

Kakav će vanserijski bunker večeras da naredi Smrdoja. Mora da se očuva ovaj časni rezultat, eventualno da se primi još jedan gol. Naredjenje je da niko ne sme da predje polovinu, inače kazna tribine i dvomesečna plata.

Link to comment

nekako mi je lakše kad ih gledam u ovim bordo-plavim dresovima, ne dotiče me toliko

 

jebali ih dresovi

Link to comment

Smrdoja pogubljen pored aut linije, ekipa mu se otima kontroli, Zuba šutirao dva puta na gol u 60 sekundi. A ko će nazad da igra, pitam ja vas? Zuba napolje, Šćekić unutra da se čuva rezultat.

Link to comment

Trener Lugana izgleda kao oni pajdomani kojih smo se plasili kao klinci na Vozdovcu, koji su uzimali i na nos i u venu i ako su doziveli 30-u bili su srecni. Pored njega i Lalatovic izgleda kao strejt gospodin.

Edited by JohnnyD
  • Haha 1
Link to comment

Tek sad vidim da je Smrdoja izveo tim bez napadača. Ahahahaha. Čak ni onog mučenika Djordja Jovanovića nije stavio. Bunker, bunker samo bunker. Bunker nama treba.

Link to comment
1 minute ago, Tresko said:

Tek sad vidim da je Smrdoja izveo tim bez napadača. Ahahahaha. Čak ni onog mučenika Djordja Jovanovića nije stavio. Bunker, bunker samo bunker. Bunker nama treba.

 

soccer-world-cup-qualifier-el-salvador-v-canada-milovan-djoric-el-G8MJ88.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...