Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

pustite izgovore u vidu vucica pedera. i ranije su vam igrali rnici, zajici i scepovici i ispadali od samroka, artmedije i petah tikve. nije uvek teklo med i mleko pa da je vucic nesto unistio. 

 

imate bolji tim od lugana i vreme je da pocnete ozbiljno da radite, a ne da trazite izgovore. niste igrali evropu prosle sezone, ali ste uspeli da sacuvate golmana, saldanju, svetu, zahida i ostale bitne igrace. ako opet ostanete bez evrope, postavlja se pitanje da li da drzava ponovo ulece sa lovom ili da se svedete na nivo radnickog iz nisa.

  • Haha 4
Link to comment

nismo se obrukali. taktika dobra za okolnosti, izmene isto, postavka tima takođe. 

 

nismo zaslužili poraz, verovatno sam subjektivan, ali bili smo egal celo veče

 

bravo za stanoja

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

taktika je bila dobra s obzirom na okolnosti, ali to ne umanjuje činjenicu da je sve skupa izgledalo nelepo (da se ne izražavam jače) i nedostojno renomea kluba (ako je išta od njega i ostalo). na žalost, ova ekipa nije imal snage da iznese ni ovu postavku kako treba, pa se često dešavalo da se ne pravi blok i da igrači Lugana ostaju u izglednim pozicijama za šut sa previše slobodnog mesta. tako smo i primili gol

 

trenutno mi se čini da Stanoje neće ništa napraviti. ušao je u rolakoster emocija, prerano je počao da pada u vatru i eksplodira, izjave su mu kontradiktorne u samo nekoliko meseci. prvo je bio zadovoljan, pa je onda bio manje zadovoljan, pa je ekspldirao i eksplicitno reko da nam je igrači kadar krš, pa sad malo spušta loptu. sve u svemu to je slika rasula koje očigledno vlada unutar kluba, a ovo na terenu je logična posledica svega

 

i dalje sam mišljenja da je Stanoje najveću uslugu mogao da napravi klubu time što ne bi prihvatao angažman. ovo će morati da eskalira da bi bilo promena, a Stanoje se ovde stavlja u poziciju nekoga ko sprečava eskalaciju, odnosno produžava agoniju

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, Karelia slims said:

pustite izgovore u vidu vucica pedera. i ranije su vam igrali rnici, zajici i scepovici i ispadali od samroka, artmedije i petah tikve. nije uvek teklo med i mleko pa da je vucic nesto unistio. 

 

imate bolji tim od lugana i vreme je da pocnete ozbiljno da radite, a ne da trazite izgovore. niste igrali evropu prosle sezone, ali ste uspeli da sacuvate golmana, saldanju, svetu, zahida i ostale bitne igrace. ako opet ostanete bez evrope, postavlja se pitanje da li da drzava ponovo ulece sa lovom ili da se svedete na nivo radnickog iz nisa.

Meni baš drago što ćemo vam sjebati koeficijent, pa ćete morati opet u kvalifikacije :kme:

Štio vi ne popravite koeficijent? Oh, wait

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

@Ted lepo si sabrao Stanoja. Bukvalno ne zna gde bije. Pokušava sad na mišiće da nešto učini ali ovde ima toliko rupa da je to strašno. 

 

U nedelju kiksamo 100% 

Link to comment
2 hours ago, Azdaja said:

@Ted lepo si sabrao Stanoja. Bukvalno ne zna gde bije. Pokušava sad na mišiće da nešto učini ali ovde ima toliko rupa da je to strašno. 

 

U nedelju kiksamo 100% 

 

ne mora da znači, odnosno nije baš izvesno

 

Stanoje nije Anćeloti, ali je dovoljno iskusan i dobar trener da je vrlo moguće da će, u nekom razumnom roku, napraviti funkcionalnu celinu koja će da se teljiga kroz domaću ligu bez značajnih problema, možda prati Zvezdu neko vreme itsl

 

od čega mi nećemo imati ništa specijalno, već će da posluži upravi, kada sa malo slegne i padne u zaborav Evropa, da tvrdi kako je sve u redu i kako ćemo sledeće godine da budemo top i osvojimo titulu

 

onda će da dođe sledeća sezona......i sve nanovo

  • Hvala 1
Link to comment

Ja bih nekako okarakteristso novi mandat Stanojevića kao recimo neka vrsta lažnog stečajnog upravnika koji uzima veliku lovu a da se stečaj nikada do kraja ne izvrši. Klub skoro da ja umro, navijači neće da prate klub kojim upravlja ova vučićeva podguzna muva vazura koja nas je bukvalno razorila. Dovoljno je kvalitetan trener da, posle nekog vremena, napravi neki privid rezultatima u domaćoj ligi koja se, realno takođe raspala.

U evropi ispadamo skoro sigurno pa će i njemu biti lakše da napravi igru za tu boraniju. Na ruku mu idu i početni rezultati u prvih nekoliko kola.

 

Biće status quo koji nama navijačima nikako ne odgovara.

 

Mora se uprava na čelu sa vazurom najuriti. Ali kako kad su i navijači okrenuli leđa.?

Edited by Kreator
  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Filozof manijak said:

Meni baš drago što ćemo vam sjebati koeficijent, pa ćete morati opet u kvalifikacije :kme:

Štio vi ne popravite koeficijent? Oh, wait

sad videh u okviru N1 prilog sa sport kluba gde vele da nas trenutni koeficijent 0,2 stavlja na 54 . mesto, iza lihtenštajna,  san marina i slično....

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/uefa-koeficijenti-kud-plovi-ovaj-brod-pretekli-nas-i-hrvati-niko-gori-od-srbije-ovog-leta/488567

Edited by đorđe geprat
  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, Ted said:

taktika je bila dobra s obzirom na okolnosti, ali to ne umanjuje činjenicu da je sve skupa izgledalo nelepo (da se ne izražavam jače) i nedostojno renomea kluba (ako je išta od njega i ostalo). na žalost, ova ekipa nije imal snage da iznese ni ovu postavku kako treba, pa se često dešavalo da se ne pravi blok i da igrači Lugana ostaju u izglednim pozicijama za šut sa previše slobodnog mesta. tako smo i primili gol

 

trenutno mi se čini da Stanoje neće ništa napraviti. ušao je u rolakoster emocija, prerano je počao da pada u vatru i eksplodira, izjave su mu kontradiktorne u samo nekoliko meseci. prvo je bio zadovoljan, pa je onda bio manje zadovoljan, pa je ekspldirao i eksplicitno reko da nam je igrači kadar krš, pa sad malo spušta loptu. sve u svemu to je slika rasula koje očigledno vlada unutar kluba, a ovo na terenu je logična posledica svega

 

i dalje sam mišljenja da je Stanoje najveću uslugu mogao da napravi klubu time što ne bi prihvatao angažman. ovo će morati da eskalira da bi bilo promena, a Stanoje se ovde stavlja u poziciju nekoga ko sprečava eskalaciju, odnosno produžava agoniju

 

napravi ti psihološki profil stanoja :D 

 

alo ti si advokat a ne psiholog :)

 

mani se sine četovanja, pusti čoveka da radi šta zna. iako sam u prošlom mandatu bio izrazito protiv njega, činjenice su da boljeg nemamo, nismo imali i nećemo imati. ende

  • Hvala 1
Link to comment

Ali, on ne zna, u tome je problem. On je ostao 20 godina unazad, postavlja igrače na mesta na kojima ne mogu da igraju(Zahid najočigledniji primer), više od pola igrača stoje na pogrešnim mestima na terenu, igra bunker protiv svih pa durisanje lopte ka jedinom napadaču. Unakažena taktika Tome Kaloperovića.

Link to comment
On 9. 8. 2024. at 9:16, Karelia slims said:

pustite izgovore u vidu vucica pedera. i ranije su vam igrali rnici, zajici i scepovici i ispadali od samroka, artmedije i petah tikve. nije uvek teklo med i mleko pa da je vucic nesto unistio. 

 

imate bolji tim od lugana i vreme je da pocnete ozbiljno da radite, a ne da trazite izgovore. niste igrali evropu prosle sezone, ali ste uspeli da sacuvate golmana, saldanju, svetu, zahida i ostale bitne igrace. ako opet ostanete bez evrope, postavlja se pitanje da li da drzava ponovo ulece sa lovom ili da se svedete na nivo radnickog iz nisa.

Grešiš. Država nas je već svela na nivo Radničkog. Svesno. Ipak je glavni sipkas tu.

  • +1 4
Link to comment

Antić u prvih 11. Koliko je glup ovaj Jovanović, izbace ga u šansu a on vraća loptu golmanu IMT-a.:laugh: Kao bek.

  • Haha 1
Link to comment

Ok sad je jasno zašto Djordje Jovanović i Trifunović moraju da budu zajedno na terenu. U dvoje koriste taj jedan neuron. A u tu podelu bi da se ubaci i Antić.

Sveta Šteta, spor i glup.

  • -1 1
Link to comment

Grimalndo deluje da zna fudbal....ima potez, ideju, dribling.....potencijalno može da bude odlična akvizicija. sad, ne zavisi sve od njega, nije ovo tenis jbg, ako ne bude imao sa kim da igra piši propalo

 

Mujakić previše riizičan u dodavanjima, ne znam koji mu je đavo......nisu uopšte neke kritične situacije

 

Slovenac očito još ne može u fulu, pa otud Antić

 

nekoliko dobrih intervencija Markovića, jedna sjajna odbrana Jovanovića

 

ali sveukupno delujemo tromo i sporo. Zahid je na poziciji na kojoj ne bi trebao da bude, verovatno jer nema ko drugi. u Evropi to može biti fatalno, jer on ne može da bude zadnji vezni

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...