Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Drugo poluvreme kao da nije imalo nikakve veze sa prvim. Mnogo bolja igra, ubedljivo smo bolji. Natho dve asistencije, lepi golovi.

Prijatno sam iznenađen.

  • +1 1
Link to comment
On 5. 8. 2023. at 20:33, El Patron said:

Daj Lazevskog umesto Antica, vidim jos igra za Vrsac, tamo je predsednik kluba i igrac.

Pa jel on prošao školu FK Partizana ?

Link to comment

Ekipa nema snage. Menig i Natko crkli još u prvom. Severina posle duša u nosu. Jadan gleda ka klupi u nadi da će da ga vadi... Belić bog. Antić dosta bolji nego protiv tsc. Firmino ima samo samo levu, al dobar. 

 

Pa kaže, Ooo odmoriteee... :)

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Constantin said:

Pa jel on prošao školu FK Partizana ?

 

Jeste, mozda bi imao i malo bolju karijeru da ga nisu povrede jebale, ali ako nista igrao je LS. 

Link to comment
16 minutes ago, El Patron said:

 

Jeste, mozda bi imao i malo bolju karijeru da ga nisu povrede jebale, ali ako nista igrao je LS. 

E izvini, ja sam se malo zajebavao. Budući da sam, onako od srednje ka poprilično mator, i dugo pratim naš fudbal. Lazevski je poznat po tome što je, dok je bio u Partizanu, Peca STrajnić u svakom TV prenosu, čim bi Lazevski dobio loptu, govorio "Lopta je do Lazevskog, koji prošao kompletnu fudbalsku školu Partizana" itd....i tako iz prenosa u prenos.

  • Haha 3
Link to comment
39 minutes ago, Constantin said:

E izvini, ja sam se malo zajebavao. Budući da sam, onako od srednje ka poprilično mator, i dugo pratim naš fudbal. Lazevski je poznat po tome što je, dok je bio u Partizanu, Peca STrajnić u svakom TV prenosu, čim bi Lazevski dobio loptu, govorio "Lopta je do Lazevskog, koji prošao kompletnu fudbalsku školu Partizana" itd....i tako iz prenosa u prenos.

 

Meni je najvise isao na zivce kad je na svakoj utakmici Moreiru zvao Morijera. Jebo komentatora od kog je Kovinjalo bolji za slusanje.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Constantin said:

Pa čak i Lazo Bakmaz...:s_w:

 

Lazo transfermarkt Bakmaz

 

Citam da je Duljaj zamolio upravu da puste dzabe ulaz ili bar smanje cene sezonskih :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...