Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

9 hours ago, MiddleClass said:

Stadion fk Partizan stavljen pod hipoteku zbog duga od 12 mil eura prema drzavi.

 

 

Vazda vam moze Krusevac uzvratiti gostoprimstvo :fantom:

 

nek daju Saldanju državi i eto.....ode skoro ceo dug. pa nek država gleda šta će..... može da ga proda ili da ga uposli u Ministarstvu finansija, Poreskoj upravi.....ima lovu, bele zube, sportsku građu, žene će da odlepe na novog kolegu

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

ovih naših startnih 11 ko kesice sa sličicama - kad izađe spisak, nikad ne znaš koga ćeš da izvučeš!

Link to comment

a jbg....mi smo u poslednje dve godine doveli jedno 30 igrača, od kojih samo za dvojicu može da se kaže to je to (Saldanja i Jovanović gk). ostalo spada u domen veliki promet mala zarada

 

jasno je da sa ovakvim skautingom, čak ni slučajno, ne možemo da sklopimo tim koji bi realno bio konkurentan u Evropi ili Zvezdi na domaćem nivou

 

 

Link to comment

e jbg, golovi će možda da padaju za vreme kad ne mogu da gledam.....tu sam pred kraj prvog poluvemena

 

tako da molba Stanoju da golovi budu u zaustavnom vremenu prvog poluvremena. prvi ako može Ovusu makazicama, drugi Antić posle solo prodora strahovitim uradcem sa 35 mestara polulevo. ako ne može, onda može i obrnuto, prvo Antić pa Ovusu.....neću se ljutim

Link to comment

Osećam mučninu kad pomislim da krećemo za 15 minuta

Sve ti jebem, dokle su nas doveli

 

Ali jebaćemo ih, ne znam kako

Link to comment
5 hours ago, ZokiAsov said:

Ocemo dati oba gola u prvom?

Ne, ne, primiti oba u prvom. Posle bunkerica i uvodjenje Šćekića da čuva rezultat.

Link to comment
19 minutes ago, ZokiAsov said:

Ostavite neki link za brata napacenog u tudjini

 

Sutomore nije tudjina :mad:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...