Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

6 minutes ago, ZokiAsov said:

Stanoje kaze spori mu igraci oce sve da ih promeni. Ko kralj ibi kad je menjao narod ili ko zelimir onomad

Puna podrska za to i nadam se da ce bas to da uradi.

 

Pa to vidi svako ko se malo razume u fudbal, menadzerske kombinacije cirkuzanti i poluigraci...

 

Samo napred SER!

  • +1 1
Link to comment

ako je to rekao, nece on jos dugo biti na klupi partizana. izbusice ga samo tako. 

 

verovao sam da partizan moze da umuva bar jedan gol i odigrao gg&3+, ali toliko je losa atmosfera u klubu da je i to nemoguca misija. 

Link to comment
Just now, mozzer said:

Puna podrska za to i nadam se da ce bas to da uradi.

 

Pa to vidi svako ko se malo razume u fudbal, menadzerske kombinacije cirkuzanti i poluigraci...

 

Samo napred SER!

Samo napred iz Partizana, pa nek seruje negde drugde, ako bude mogao da dobije posao. A ne može.

Link to comment
5 minutes ago, Tresko said:

Samo napred iz Partizana, pa nek seruje negde drugde, ako bude mogao da dobije posao. A ne može.

Ti ne shvatas da NIJEDAN TRENER nece da dodje u FKP?

 

Molili su i nagovarali Vladu Ivica ali nisu uspeli letos.

 

Stanoje je pristao naravno zbog Love ali i zato jer je Grobar. Mislim da je precenio kvalitete ovog tima i jedino sto cu mu zameriti je ako ne pocne odmah da ih rasciscava. 

Za Evropu su nas namestili vec drugu sezonu i o tome ne treba razmisljati.

 

Naravno izmena Uprave Kluba i Drzave je preduslov za bilo sta ozbiljnije....

 

Cisti gamad SER! SVE ih cisti kao Zelimir!

Edited by mozzer
  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

igrači će sada biti vrlo motivisani.....kad je trener, u suštini, rekao da su smeće :D

 

Stanoje možda ima dobre namere i Grobar je.....al mi se čini da sve što radi radi impulsivno i naopako. mislim, ako može da izmeni gro igračkog kadra i napravi moderniju i bržu ekipu, kapa dole. ali sam vrlo skeptičan oko toga

 

verovatno je da je najveća usluga koju je mogao da učini Partizanu to da ne prihvata ponudu. i da natra ove debile da ostave Nađa ili dovedu nekog još goreg. u ovim okolnostima verovatno je najbrži put do mogućnosti da se krene napred, da prethodno dođe do nekakve eskalacije, da se sve raspadne, da nas trenira Linta (jer niko zaista neće) i da se borimo za opstanak ili ispadnemo iz lige

  • +1 1
Link to comment

Time sto kaze za vecinu ovih igraca da su smece - a jesu - on se posrao i po upravi i to direktno. I za to svaka cast.

 

Slazem se da je pitanje sta moze da uradi oko poboljsanja igrackog kadra ali neka se bori. Ja bih mu dao min.godinu dana.

 

Kakav Linta i sl.kombinacije... svaka cast Stanoju sto je ponovo pristao da dodje... ako ima stomak i zivaca da polako poboljsava ekipu bicu zadovoljan....

 

Ali prvo nefudbalerske menadzerske prevare van FKP - SER ajde samo napred... i ubacuj domace igrace sto vise

  • +1 1
Link to comment

Ukrajinska ekipa je slavila sa 3:0 u Humskoj, nakon što je bila bolja i u prvom meču u Poljskom (6:2).

"Ne možete da kažete da je bilo ičega dobro. Ušli smo više puta u protivničku trećinu terena nego što je to bilo u prvoj utakmici. Ničim drugim ne možemo da se pohvalimo. Ostalo je bilo loše, jednostavno su druga brzina u odnosu na nas. Mi smo jedna spora ekipa, koja teško može da prati ovaj ritam. To sam znao i na početku. Jednostavno moramo da menjamo igrače, promenimo dosta stvari jer u Evropi ne možemo da igramo sa ovom brzinom, kvalitetima, karakteristikama", rekao je Stanojević za TV "Arena sport".

Naredni rival biće Lugano, u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

"Moramo da razmišljamo o nama. Nismo sposobni da igramo Evropu u ovom trenutku. Moramo da se pojačamo, da promenimo dosta igrača. Pokazali su u prošlosti da nisu mogli da urade nešto u Evropi, mi sada nismo uspeli. Moramo da menjamo. Ne možemo sa istim ljudima da radimo nešto što nije uspelo do sada", dodao je Stanojević.

 

Primio je Partizan devet golova u dve utakmice, a mogao je još nekoliko da nije bilo Jovanovića koji je sprečio još nekoliko.

Utoliko je katastrofa crno-belih veća i upravo na to je ukazao golman srpskog vicešampiona.

"Sramota, ovo je sramota! Treba da nas bude sram, sve nas koji smo bili deo ove utakmice", rekao je Jovanović posle utakmice.

"Nikada u karijeri mi se nije desilo da primim devet golova u dve utakmice. Šta da kažem..."

"Vruća mi je glava i nervozan sam sada. Ali svi bismo trebali da budemo nervozni".

Kako se sada prebaciti na domaće prvenstvo, ali i Lugano koji stiže u Humsku već za osam dana.

"Dobro je što je naredna utakmica za četiri dana (Železničar, prim. aut.), jer nemamo mnogo vremena da razmišljamo. Nama je taj Lugano sve, bukvalno sve. Moramo da se prebacimo na naredne utakmice", završio je Jovanović.

Edited by Kreator
Link to comment

Kada ispadnemo od Lugana koje zverke nam dolaze u zadnje kolo LK, pošto nismo povlašćeni?

 

Da vidimo da li će Stanoje da obori rekord i primi 10 ili 15 golova u dvomeču.

  • Hvala 1
Link to comment

 

Iskijavaćemo ova Duljajeva govna koja nam je nakupio sigurno još sledeća 2 - 3 prelazna roka. Pričao je otvoreno da sa ovim lošim igračima ne može ništa da uradi i hoće mnogo igrača da promeni, da oni nisu za evropu i da nema više šta sa njima da radi.

Edited by Kreator
  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, mozzer said:

Ti ne shvatas da NIJEDAN TRENER nece da dodje u FKP?

 

Molili su i nagovarali Vladu Ivica ali nisu uspeli letos.

 

Stanoje je pristao naravno zbog Love ali i zato jer je Grobar. Mislim da je precenio kvalitete ovog tima i jedino sto cu mu zameriti je ako ne pocne odmah da ih rasciscava. 

Za Evropu su nas namestili vec drugu sezonu i o tome ne treba razmisljati.

 

Naravno izmena Uprave Kluba i Drzave je preduslov za bilo sta ozbiljnije....

 

Cisti gamad SER! SVE ih cisti kao Zelimir!

Pa i ne treba. Možda kad ne budu mogli da dovedu nijednog više na klupu, odu govna iz uprave.

Uostalom, kakav je Smrdoja trener, mogu i da budu bez trenera. Ne bi se videla razlika. Ustvari, možda bi bilo i bolje.

Stavljati njega u istu rečenicu sa Želimirom je čista uvreda.

Link to comment

ne znam koga ce da menja. golman je zacementiran, doveo je stopera, sveta zacementiran, doveo 2 desna beka, doveo zadnjeg veznog i scekic mu je tu, zahid i natko zacementirani, doveo krilo, doveo spica.

 

izgleda da mu je ekipa spora zbog levog beka i jednog krila. najjednostavnije je promeniti trenera kad krene ovako da se gubi. resenje sigurno nije da partizan svake sezone menja tim i da dovodi 20+ igraca kao prosle godine u 2 prelazna roka. osim ako nije cilj da sto pre propadne.

Link to comment
26 minutes ago, Kreator said:

 

Iskijavaćemo ova Duljajeva govna koja nam je nakupio sigurno još sledeća 2 - 3 prelazna roka. Pričao je otvoreno da sa ovim lošim igračima ne može ništa da uradi i hoće mnogo igrača da promeni, da oni nisu za evropu i da nema više šta sa njima da radi.

Ma njemu da dovedu sad sve igrače iz Manchester City-ja, opet bi bilo isto i gubili bi sve utakmice sa petardom, zato što je on nula od trenera, ne zato što ima loše igrače. Ceo Real i Manchester City da mu dovedu, opet bi bilo isto.

Uostalom, i kad je imao u prošlosti igrače koji su mu se svidjali, ispadao je od Šamroka i Flore. Tako da te priče o igračima su samo da pokrije svoju guzicu nesposobnu. Gde god je radio van Partizana dobijao je otkaz posle par meseci, jednom čak i posle par nedelja, jer su ga odmah provalili.

Edited by Tresko
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

Ono što se čulo na konferenciji za novinare od Stanojevića se može sažeti u sledeće: Ova ekipa ne može da igra evropu i mora da se menja kroz 2 -3 prelazna roka jer nije ovo košarka da može odmah ceo tim da se menja. Meni su obećani novi igrači a da će Duljajeve da se rastera polako. Uprava mi je obećala da ću dovesti za sada 2 - 3 igrača a u sledećem prelaznom roku još toliko i sledećem još toliko.

 

Generalno, ne želi da preuzme odgovornost, pere se od ovih, maže govnima upravu ("Obećana su mi sada još 2 - 3 igrača") i Duljaja. Kada ga smradina Vazura otera on će uzeti svoje pare i to je to.

 

A mi ostajemo sa vazurom i klubom u rasulu. 

Edited by Kreator
  • +1 3
Link to comment

sad vidim da je i levog beka doveo. 

 

dakle doveo je stopera, levog beka, 2 desna beka, zadnjeg veznog, 2 krila,  napadaca. ako je poznato da golman, sveta i zahid imaju kvalitet i da su sigurni u 11, koga on zapravo kritikuje? svoju selekciju?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ovo kako su castili Jokicevog treceg buraza za 1-0 ce se izucavati na reelovima i univerzitetima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...