Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

e da, i za ove drugare što su klonuli duhom. čujete i počujete!!!! znajte!!!! u najtežim vremenima duh je ono što nas održava. u najtežim okolnostima, kada opaka Vučićeva soldateska, dakelo brojnija i opremljenija, pritiska sa svih strana, pojaviće sa među partizanima neki pukovnik Šćekić, da povede u naizgled suludu akciju razbijanja obruča, potpomognut Izraelskim generalom Bibrasom i našim vojnicima iz nesvrstanih zemalja. da se sačuvamo i dovučemo do slobodne teritorije.

 

a onda, revolucija ;)

Edited by Ted
  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment
18 hours ago, Ted said:

kako će da eksplodira broj postova ovde kada, uskoro, proradi Dukijeva paklena mašina. čeka se samo još štoper mamojeb i krilo iz pakla. a možda i još jedan u odbrani. zajeban isto, kratko ćebe, taj rad

 

u svakom slučaju, ja odoh malo do Grčke, dok se mašina još nije upalila, a komšije žive u (lažanoj) nadi da je sve njihovo

 

dobro došao!

Link to comment

Očekivao sam više od napada jer nam je odbrana grob. Napad ako iole odigra manje od 80% nego što može mi možemo lako da izgubimo utakmicu. Pozadi bih ostavio samo golmana a Markovića na klupu. Sve bih to promenio, očajni smo pozadi. Vojvodina je bila bolja i ako ovako nastave u drugom pol. verovatno će nas i pobediti. Nathko se nije ni video, Menig klasika, glavinja, juriša i na kraju usere. Belić rizičan ali je poboljšao igru od prošle sezone.

Partizana je usralo što je Sošo otišao u stečaj pa je uzeo ovu dvojicu (Kalulu i Kanute) da ne budemo baš kompletan raspad.

 

Evo Saldanja daje gol, ajde da vidimo da li će uspeti da izvuku pobedu. Strepnja mi je dublja od nade zbog nepostojeće odbrane.

 

Sve u svemu biće grčevita borba od 2. do 5. mesta i to pod uslovom da nabave tri normalna igrača pozadi. Ne verujem da će ovi vučićevi kriminalci bilo koga dovesti. U stvari možda i hoće ali to neće valjati, tačno znamo. I doći će kada već bude bilo + 15 pa neće niko ni gledati.

 

Verovatno ću gledati ovu vučićevu ligu do oktobra a onda ću se fokusirati na basket.

  • +1 1
Link to comment

Severina me baš ne dojmi :mellow:

 

Već drugi put ga vidim da ima problem u punom trku da zadrži pravac kretanja sa loptom. 

 

Jeziv nam je defanzivni prekid.

  • +1 1
Link to comment

Konacno i Menig. Zasluzio je igrama u ova dva kola.

 

 

Aukurac, eve i invalida!

Edited by Њујоркер
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...