Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Da ima obraza kao što ga nema na poluvremenu bi trebao Smrdoja da pokupi prnje i ode. Na šta mu liči ekipa na terenu.

Link to comment

Je l' realno da nam je glavni sponzor na dresu maxbet, a na sred terena stoji crno-beli dres sa soccer reklamom? 

  • Haha 2
Link to comment

Koja ekipa? Kalulu i Ovusu su cirkuzanti, fudbaleri nisu. Antic teska budala. Sve dovedene jeftine propale menadzerske kombinacije.

 

Zahud, Saldanja i golman na ivici Konferensa.

 

Goh poluamater. Ostali no comment.

 

Da se rasciscava ekipa ove sezone - Kalulu Antic i Ovusu odmah napolje, da se dovedu jos 2-3 FUDBALERA,   da se osvoji 2.mesto (ako opet ne narede da budemo cetvrti) i da napadnemo Konferans iduce godine.

 

Podrska za SER-a, uprava napolje i naravno vcc pdr

  • +1 3
Link to comment
Just now, mozzer said:

Koja ekipa? Kalulu i Ovusu su cirkuzanti, fudbaleri nisu. Antic teska budala. Sve dovedene jeftine propale menadzerske kombinacije.

 

Antić ne igra

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

Antić ne igra

A ovo je Lazarevic... isti Q kakoono kaze Cane... svi do jednog su drvna gradja, Antic je bas posebna neznalica... niko tu ne pravi razliku sve su to jeftini polufudbaleri.... Sveta Markovic ume da odigra kad hoce, ima saigrace i ne namesta tekmu i to je to...

Koliko para toliko muzike....

Da nema SER-a ne bih pratio ni rezultate ovako ajde da vidim da krene da cisti ovu nakupljenu gamad... i da ubacuje ove mladje igrace ionako nemamo sta da izgubimo....

Naravno sve pod pretpostavkom da ovi koji igraju ne moraju da igraju i da ne stizu nove naredbe sa Andrica...

Link to comment

Meni bi Natko uvek igrao pre ovog Zahida. Ni jedan ni drugi ne mogu da trce ali Natko bar ima muda do poda i potukao bi se za neku loptu, Zahid ne postoji na terenu.

  • +1 1
Link to comment

gledao sam do gola. dobri dresovi. kupiću jedan da me seća na ovaj pas kalulua i ovusua protivničkom igraču za 0:1

Link to comment
Posted (edited)
20 minutes ago, harper lee said:

Meni bi Natko uvek igrao pre ovog Zahida. Ni jedan ni drugi ne mogu da trce ali Natko bar ima muda do poda i potukao bi se za neku loptu, Zahid ne postoji na terenu.

 

to je periferno pitanje. u Partizanu se ništa neće promeniti dok se ne promene ljudi koji upravljaju klubom. njima niko ne veruje i nema poverenja u njih. ni trener, ni igrači, ni navijači.....oni sami ne veruju sebi da nešto mogu. ne poznajem čoveka koji navija za Partizan a da ima lepu reč ili poverenje u te ljude

 

na žalost, Partizanova fudbalska publika je otišla u tešku pasivu, političkoj volji očigledno ne smeta tavorenje, niti ima želju da tu nešto radikalno promeni, osim da povremeno calne neku kintu kako ne bi baš došlo do totalne propasti. tako da smo trenutno u nečemu što liči na lošu beskonačnost i što garantuje bezperspektivnost u produženom trajanju

 

da imamo neku navijačku bazu kao što je npr. u Argentini, ova uprava bi imala sreću ako bi bukvalno fizički preživela i verovatno bi ih država transportovala na neku tajnovitu lokaciju radi spašavanja života i eventualno im promenila identitet. ali toga nema, mislim realno nikada tako i nije bio ovde

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

 

to je periferno pitanje. u Partizanu se ništa neće promeniti dok se ne promene ljudi koji upravljaju klubom. njima niko ne veruje i nema poverenja u njih. ni trener, ni igrači, ni navijači.....oni sami ne veruju sebi da nešto mogu. ne poznajem čoveka koji navija za Partizan a da ima lepu reč ili poverenje u te ljude

 

na žalost, Partizanova fudbalska publika je otišla u tešku pasivu, političkoj volji očigledno ne smeta tavorenje, niti ima želju da tu nešto radikalno promeni, osim da povremeno calne neku kintu kako ne bi baš došlo do totalne propasti. tako da smo trenutno u nečemu što liči na lošu beskonačnost i što garantuje bezperspektivnost u produženom trajanju

 

da imamo neku navijačku bazu kao što je npr. u Argentini, ova uprava bi imala sreću ako bi bukvalno fizički preživela i verovatno bi ih država transportovala na neku tajnovitu lokaciju radi spašavanja života i eventualno im promenila identitet. ali toga nema, mislim realno nikada tako i nije bio ovde

 

OK, skapirao sam to odavno, kao da citam jedan isti post godinama. Samo mi nije jasno da bar igraci ne pokazu da im je stalo, ne zbog uprave ili ne znam koga vec zbog sebe. Pola tima deluje kao da ih je puskom nateralo na teren.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...