Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

već 2 roka uspevate da dovedete talentovane igrače iz zemalja kojima mi nismo uobičajena ruta. prvo goku, sad grimaldo. očigledno imate rasprostranjenu mrežu i dobru moć ubeđivanja.

Link to comment

8. milenijumski problem - ubacivanje logoa sponzora na dres FKP u formi koja nije reli nalepnica.

 

Kesa iz maksija ima lepše uklapanje logoa u okolinu

  • +1 5
Link to comment

to je u rangu ugradnje poklopca za šaht u nivou asfalta

 

pričam za sve klubove u srb

fudbal, košarka……

  • +1 1
Link to comment

Troll on

 

Jbt, zezamo se s tim, ali poslednji takav poklopac je nivelisan 1997. na uglu Bulevara i Tršćanske prvog meseca kad je Đinđić postao gradonačelnik, dok je još bilo rovito i nije se znalo da li se stvarno nešto menja. Posle mesec dana sve po starom, kombina sa Danom D. i psi laju, karavani prolaze. 

 

Najduži period da je grad malo profunkcionisao bio za vreme prvog Đilasovog mandata, to se sećam; pozovem vbodovod i kanalizaciju zbog nekog problema, oni se stvore u 10 uveće,sve sa nekom unutrašnjom kontrolom.

 

I da, onaj Mrkin crveni asfalt od Krnjače do Pančeva, posle bombardovanja, osmo svetsko čudo, jebote. Eno ga dan danas stoji kao prvog dana, nikad ga niko nije popravljao, 25 godina. 

Link to comment
31 minutes ago, Dimitrije said:

Vi niste normalni.

Videčes tek sutra kolko smo nenormalni, kad onima spakujemo 5 komada :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Не знам шта да мислим о дресу, некако ми је и леп и ружан у исто време. 
 

Што се спонзора тиче шта рећи, иста технологија као и пре 20 и кусур година а вероватно их и иста особа и даље лепи пеглом у неком ћумезу од економата. Неко ће рећи ситница, мени некако одличан приказ како функционише овај клуб.

 

Spoiler

3E2E0821-64E7-4502-A0F8-E10738E5D5ED.jpeg.cabb6a56f501d0aec044fc602c391647.jpeg

 

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, Cash said:

Videčes tek sutra kolko smo nenormalni, kad onima spakujemo 5 komada :fantom:

Sto se tice vaseg tima, svu im srecu zelim i imaju moju podrsku za sutrasnju utakmicu.  Da pobede, pa ako moze sa pet razlike, tim bolje.  Ali deo vasih navijaca na PPP je problematican.  To su kao svojevremeno egzoricsti amateri koji su svuda primecivali djavola i dizali dreku oko toga. 

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

kao i o svakom dresu, tako i o ovom......uglavnom ne mislim ništa. više me interesuje fudbal od odeće. to je negde i moj stav o odeći kao nužnom zlu. mislim, nisam nudista i tako to, ali mrzim da kupujem odeću. ja odem, nađem majice koje mi odgovaraju i kupim 10-15 komada. još ako ima u različitim bojama, super. supruga mi večito ukazuje kako treba da obiđemo više butika i lokala i kako negde možda ima bolje, ja joj ukazujem da mi je najbolje ono što prvo nađem, odgovara mi i može da se kupi više komada, ne traje duže od 10 minuta, sa sve plaćanjem

 

elem, smetalo bi mi da izađemo u roze dresu sa malim crvenim medvedićima itsl.....sve što je crno-belo meni je ok i ne primećujem neke razlike

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment
49 minutes ago, Dimitrije said:

Sto se tice vaseg tima, svu im srecu zelim i imaju moju podrsku za sutrasnju utakmicu.  Da pobede, pa ako moze sa pet razlike, tim bolje.  Ali deo vasih navijaca na PPP je problematican.  To su kao svojevremeno egzoricsti amateri koji su svuda primecivali djavola i dizali dreku oko toga. 

 

E samo im je tvoja podrska falila

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...