Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

treba da ih primoraju da ne igraju na onoj livadi, već u npr lazarevcu

 


oh wait, darko glišić

ništa onda

:covid19:

Link to comment

videćemo kako će da izgledaju protiv resto njivaligaša.....protiv večitih su trokirali. da su večiti u nekoj formi, mogli su u prva dva kola da prime 15 do 20 golova

 

igrač utakmice, a ko bi drugi, Natko.....ispalo je lepo što su nam se ovi namestili posle katastrofe u Evropi 

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

kakva njiva u ubu

:fpalm:
 

 

Sta si ti brte ocekivao od jbng Uba?

Livada ispod sume na izlasku varosi.

Valjevac sam, znam o cemu pricam. To jedinstvo u normalnoj drzavi je igralo nekad regionalnu ligu podrinja i kolubare, ligu ispod pepe zone, dve lige ispod druge lige sever, tri ispod srpske lige u kojoj je nekad igrala valjevska buducnost.

 

A onda su dosli vadikavi. I darko glisic.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
20 hours ago, Ted said:

Grimaldo za sebe kaže da se oduvek osećao kao mladi srpski igrač, voli jagnjetinu pod sačem, letuje u Polihronu, neće da plaća doplatu za klimu, pije kafu u Motelu Predejane, najveći strahovi su mu promaja i plivajući zamajac, pedere ne gotivi nikako

 

jesi stigao na halkidiki? pijemo pivo?

Link to comment
36 minutes ago, twisted said:

 

jesi stigao na halkidiki? pijemo pivo?

 

nisam na Halkidikiju.....ove godine Tasos bio na dnevnom redu, a vratio sam se prethodni vikend

 

gledamo se kad se ti vratiš iz pečalbe

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

 

nisam na Halkidikiju.....ove godine Tasos bio na dnevnom redu, a vratio sam se prethodni vikend

 

gledamo se kad se ti vratiš iz pečalbe

Jel si pio kafu u Motelu Predejane?

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Tresko said:

Jel si pio kafu u Motelu Predejane?

 

nisam brate.....nadrukao tempomat, kafa iz termosa i voziiiiii.....ko da staje i izlazi na prijatnih 39 napolju

Link to comment
17 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kakva njiva u ubu

:fpalm:
 

 

Totalna egzotika. Kao Peruanski kup kad Alianza Lima gostuje nekom cetvrtoligasu.

  • Haha 4
Link to comment
On 26.7.2024. at 17:33, Ted said:

ad sam već ušao u digresiju, čemu sam vrlo sklon, svi to znate, voleo bih da je Savo na klupi samo iz razloga što, u odnosu na mučenog Stanoja (a i MiIloja), zvuči i izražava se kao šef katedre srpskog jezika na Filološkom fakultetu

 

 Esi ozbiljan

 

Pričamo o Savi Miloševiću vlasniku ograde sa fudbalskim loptama?

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, April said:

 

 Esi ozbiljan

 

Pričamo o Savi Miloševiću vlasniku ograde sa fudbalskim loptama?

 

svako ima neku slabost.....žene, kola, alkohol, sex, keš......moja je Savo :D

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
Posted (edited)

ja sam već pričao o tome, Stanoje je čovek koji ne ume precizno rečima da izrazi ono što misli. tako da generalno nikada nisi baš siguran dal pogrešno misli ili samo ne ume da iskaže rečima misao koja je, inače, na mestu. oni koji ga ne vole tumačiće na jedan način (ko je rekao Žex), oni koji ga gotive na drugi. ja mislim da naslućujem šta je suština cele njegove izjave, i da to nije ovo što je apostrofirano na portalu. ali postoji mnogo lepši i bolji način da se to kaže i da se izbegnu ovakve interpretacije

 

zato sam i pominjao našeg dobrog Sava.....on bi znao u par rečenica da objasni šta misli

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...