Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

11 Ukrajinaca u pocetnoj postavi Dinama, u Partizanu 7 stranaca sa Ali Ekspresa, 1 Bosanac i 3 Srbina. I bude 6:2 za Dinamo. Svaki posteni navijac treba sa vilama da ode ispred stadiona i zabrani dovodjenje stranaca i da se forsiraju domaca deca. Isto vazi i za Zvezdu. Sve ostale price su zajebancija.

  • +1 6
Link to comment
6 minutes ago, freemason said:

Bez brige, dobijamo 4-0 u Beogradu!

 

sam se piše scenario queens park rangers II

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Tresko said:

Dobro bre, jasno je valjda svima da ti je Smrdoja prirastao srcu, oladi malo.

Oladi ti malo. Duljaj nam sva govna ostavio a ti ne vidiš ko je problem. Ovaj sa prethodne strane sa slike, čoveče. Čim on ode otići će sutra i Stanojević. On je samo tu da pokriva ove ludake iz uprave.

 

Potrošna roba da imaju navijači da šilje q.

Edited by Kreator
Link to comment

Murinjo okrenuo! Doduse sanse protiv Lugana sada procenjujem na 20% ali i to je nesto. Ali realno - cekamo zreb za 4.kolo Konfija za 2 nedelje.

 

Edit: U skladu sa stanjem u Klubu i stavom i ulaganjem Drzave u isti. Prolazak Lugana bi bio nerealan i nestvaran uspeh tako da - budimo realni - cekamo zreb za 4.kolo Konfija

 

 

 

 

Edited by mozzer
Link to comment

ali scekic u 2. poluvremenu... ne znam da li je 2 puta dodirnuo loptu

 

da li stanoje zeli sto pre da ispadne iz evrope pa da se fokusira na domace prvenstvo ili tempira formu za plejof lige evrope?

Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Murinjo okrenuo! Doduse sanse protiv Lugana sada procenjujem na 20% ali i to je nesto. Ali realno - cekamo zreb za 4.kolo Konfija za 2 nedelje.

 

Edit: U skladu sa stanjem u Klubu i stavom i ulaganjem Drzave u isti. Prolazak Lugana bi bio nerealan i nestvaran uspeh tako da - budimo realni - cekamo zreb za 4.kolo Konfija

 

to samo ako je Lugano klub čiji stručni štab ne voli da radi skauting protivnika.....ili im se to kosi sa nekim religijskim uverenjima

 

ako odrade skauting, najebaćemo kao i ovde

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Malo stajanja na zulj.

 

Necu da ulazim u price oko uprave i strateskih odluka Partizana jer o tome ne znam nista i ne bih da se petljam. Iz ugla fudbala, da se ja pitam sve ove strance osim Saldanje treba rasterati koliko odmah, ne moraju ni da se vracaju iz Poljske. Ovolika kolicina nebrige za dres koji nose, alibi trcanja, kurciranja po terenu i malodusnosti ne prilici klubu koji ima ovoliku reputaciju i ugled. Ni vodjstvo posle penala, ni Saldanjin gol za 4:2, nista nije probudilo ekipu i promenilo joj karakter, ravna linija od pocetka do kraja. Dinamo je dobra i uigrana ekipa ali nije ni Mancester Siti ni Real i sramota je ovako izgubiti od njih, tim pre sto ljudi nisu imali takmicarsku utakmicu do ove.

 

Ipak, ovo je pre svega poraz klupe. Napisao sam na poluvremenu, Stanojevic je precenio ovaj svoj tim i izveo ekipu koja bi vise prilicila premijeri izvodjenja "Labudovog jezera" u Narodnom pozoristu nego takmicarskoj fudbalskoj utakmici. Ukrajinci su sve vreme bili bolji, brzi, jaci, konkretniji, cvrsci u duelu i licilo je od starta da je samo pitanje vremena kada ce i rezultatski materijalizovati sve te prednosti. Onaj kiks penal je samo neko vreme stvarao iluziju da se nesto moze izvuci iz ove utakmice ali je serija golova Ukrajinaca na kraju prvog poluvremena postavila stvari na svoje mesto. Ono sto je posebno zabrinjavajuce i dosta govori o koncentraciji i fizickoj snazi ekipe je da su Ukrajinci pet od sest golova postigli u zavrsnicama oba poluvremena, ne pamtim da sam to ikada video.

 

Lugano ce biti prava mera da se vidi koliko ovaj tim zapravo moze i sta treba da se menja. Dinamo, Rendzers i ti klubovi su jednostavno u ovom trenutku druga dimenzija u odnosu na ovakav Partizan.

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, mozzer said:

Murinjo okrenuo! Doduse sanse protiv Lugana sada procenjujem na 20% ali i to je nesto. Ali realno - cekamo zreb za 4.kolo Konfija za 2 nedelje.

 

Edit: U skladu sa stanjem u Klubu i stavom i ulaganjem Drzave u isti. Prolazak Lugana bi bio nerealan i nestvaran uspeh tako da - budimo realni - cekamo zreb za 4.kolo Konfija

 

 

 

 

Jao, zamisli da padne Murinjo, pa daće nam 15-20 golova ladno.

Link to comment
4 minutes ago, harper lee said:

Malo stajanja na zulj.

 

Necu da ulazim u price oko uprave i strateskih odluka Partizana jer o tome ne znam nista i ne bih da se petljam. Iz ugla fudbala, da se ja pitam sve ove strance osim Saldanje treba rasterati koliko odmah, ne moraju ni da se vracaju iz Poljske.

 

Baš nasuprot. Treba da ulaziš u priče oko uprave i strateških odluka Partizana jer se Vazura i Vučela kriju iza trenera Stanoja. Kad ga potroše, šutnuće ga da se razni Tresko navijači ne uzbude previše i nađu novog Stolicu, Duljaja za zajebanciju i razne smajlije :D:laugh: hihihahhahahoho vidi ovog trenera neznalicu dok se Vazura i Vučela smeju iz fotelje.

 

A Saldanja je već prodat tako da nema ko da se zadržava.

Edited by Kreator
Link to comment
1 minute ago, Tresko said:

Jao, zamisli da padne Murinjo, pa daće nam 15-20 golova ladno.

Ne moze da padne vode 4 2 u gostima idemo na Lugano koji nas nece izgaziti ali ce nas rutinski izbaciti.

 

Meni malo nekako, znam da je cudno, ali i drago sto su popili 6.... pozdrav za sve koji su im naredili da idu u Rusiju na turnir.... da da.... proci ce i ovo

Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

Ne moze da padne vode 4 2 u gostima idemo na Lugano koji nas nece izgaziti ali ce nas rutinski izbaciti.

 

Meni malo nekako, znam da je cudno, ali i drago sto su popili 6.... pozdrav za sve koji su im naredili da idu u Rusiju na turnir.... da da.... proci ce i ovo

Dobro, onda je bolje, Lugano će da strpa po 5-6 komada u obe utakmice.:laugh:

Link to comment
2 minutes ago, Tresko said:

Dobro, onda je bolje, Lugano će da strpa po 5-6 komada u obe utakmice.:laugh:

Ma ne ovo su ipak majstori.... Lugano realno 3 ili 4:1 kod njih i mozda 1:2 u gostima ovde kod nas....

 

Nisam dzabe ja kacio tamo koga mozemo da izvucemo u 4.kolu za Konfi

 

EDIT: Ja bih da sam SER ovaj rezultat posvetio Vulinu i predsednicima Vlade i ove kvazi drzavice.... zasluzili su

Edited by mozzer
Link to comment
27 minutes ago, JohnnyD said:

11 Ukrajinaca u pocetnoj postavi Dinama, u Partizanu 7 stranaca sa Ali Ekspresa, 1 Bosanac i 3 Srbina. I bude 6:2 za Dinamo. Svaki posteni navijac treba sa vilama da ode ispred stadiona i otera izdajničku upravu i zabrani dovodjenje stranaca i da se forsiraju domaca deca. Isto vazi i za Zvezdu. Sve ostale price su zajebancija.

Ispravio sam ti ovo. Ta ista uprava je kriva za sve ovo - razorila Teleoptik i omladinsku školu i prodala sve što valja. A Vazura samo pravi kombinacije menadžerske sa raznim Antićima. Ali kako dokazati to jednom prosečnom Tresko navijaču?

Edited by Kreator
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, mozzer said:

Meni malo nekako, znam da je cudno, ali i drago sto su popili 6.... pozdrav za sve koji su im naredili da idu u Rusiju na turnir.... da da.... proci ce i ovo

Jbg, kad nije bilo nikakvog turnira podrške naporima natoa, šta da se radi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...