Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Just now, Milošica said:

To me podseća na Žeksovu borbu sa Stanojem.

 

To je borba protiv Partizana. Bilo bi dobro da tako silno žele da sruše zlikovce Vazuru i Vučelu koji su rak rana Partizana a ne glupava imbecilna igranka sa trenerima, jebo ih Stanojević. A tek oni koji prate poludelog žeksa su posebna priča.

Link to comment
3 minutes ago, hooyadahoo said:

Antić iz slobodnog udarca za 3:2 u 8. minutu nadoknade.

Bravo za optimizam. Ja sam pesimista ako bih zaključivao po igri protiv Napretka.

 

3 - 0, ili 4 - 1 za njih. Ako budemo igrali dosta bolje i mnooogooo brže nego tu tekmu onda možda bude i nerešeno.

Link to comment
11 minutes ago, Kreator said:

 

 

Jovanović, Marković i Antić samo od domaćih igrača u prvih 11. Baš nema poverenja Stanoje u domaće igrače.

Link to comment
16 minutes ago, ZokiAsov said:

Ser aleks krece sa najjacim timom. Nema povlacenja, nema predaje

Prilično ofanzivnih prvih 11. Ja sam očekivao Šćekića umesto Zahida, ali je Stanoje rešio da da makar jedan gol. Mogao bi onaj Goh i Severina malo da zaigraju kako treba, sad su na evropskoj sceni prodaće se lakše ako budu dobro igrali. Videćemo kako će biti, plašim se naše bušne sredine jer Zahid retko koga može da zaustavi.

Link to comment

Bivši ukrajinski reprezentativci oštro kritikovali Partizan

 

Napadi ukrajinskih sportskih radnika i bivših fudbalera upućeni Partizanu ne prestaju. Ovog puta su dvojica bivših reprezentativaca, Sergej Mizin i Vitali Kosovski osudili crno-bele zbog igranja prijateljskog turnira u Rusiji.

Od izveštača iz Lublina

Na jučerašnjoj konferenciji za medije je trener Dinamo Kijeva, Oleksandr Šovkovski uputio oštre reči prema Partizanu, sada se i Mizin priključio i dao prognozu meča:

„Partizan je izgubio četvrtinu svojih igrača, ali to je njihov problem. Dinamo će slaviti lako, biće 2:0“, rekao je Mizin i dodao:

„Činjenica da Partizan gaji prijateljske odnose sa ruskim agresorom koji bojkotuje većina evropskih zemalja trebalo bi da doda sportsku agresiju Dinamovim igračima. Takva grozota bi trebala da bude kažnjena spektakularnom igrom Dinama i postignutim golovima“, rekao Mizin.

 

Mizinu se priključio i Vitali Kosovski i podržao njegovu izjavu:

„Definitivno da će ovakvo ponašanje Partizana probuditi sportski bes Dinamu. Ovo sve izgleda kompletno divlje. UEFA je izbacila Rusiju i ruske klubove iz zvaničnih takmičenja, ali to ne sprečava srpski nacionalni tim i vodeće klubove da igraju prijateljske utakmice sa njima.

Nadam se da će ovakvo ponašanje probuditi ekipu Oleksandra Šovkovskog i da će ispoljiti sav kvalitet“, rekao je Kosovski.

 

U Poljskoj se može osetiti netrpeljivost ukrajinskih predstavnika prema delegaciji Partizana. Na jučerašnjoj konferenciji Aleksandra Stanoejvića bili su prisutni ukrajinski novinari koji su sedeli na kraju pres sale i nisu želeli da komuniciraju sa trenerom crno-belih, niti da mu postave bilo kakvo pitanje. Od srpskih medija bila je samo ekipa Sport kluba.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

Zuti u prvom minutu ovo jos nisam vido

 

Najdoski protiv Rangersa u prvoj utakmici

Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Sreča

Opasni su jako. Ali su bušni pozadi. Kalulu da im uzme loptu, onda znamo koliko je sati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...