Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Ako prođete Kijev onda Rendžers za lš, ako ispadnete onda poraženi Fenerinjo-Lugano za le.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Tracak nade - kad se obavi formalnost sa Dinamo K igramo sa porazenim Fener-Lugano, tj sa Luganom (3.kolo LE)... tu smo na oko 33%

 

33% šanse da ćemo proći, ali 100% šanse da nećemo!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

 

Vreme je za osvetu... Mortadela u napadu :ziga:

Najjace sto je kasnije igrao za Apoel i izbacivao u Evropi i nas i komsije.

  • +1 1
Link to comment

Doskorašnji trener Partizana prava je osoba za razgovor na tu temu i najveća poveznica sa ukrajinskim fudbalom, tako da je sada iz pozicije navijača u razgovoru za Sportski žurnal najavio sutrašnji meč između kluba koji mu je u srcu i kijevskog Dinama u okviru kvalifikacija za Ligu šampiona. Ukrajinskom velikanu pripada uloga barem blagog favorita, bez obzira na to što kao domaćini igraju u Poljskoj, reč je o izuzetno zanimljivom i jakom sastavu.

 Dinamo u igračkom kadru ima veliki broj Ukrajinaca, uz svega par stranaca. Reč je o veoma mladom i kvalitetnom timu. Nekoliko fudbalera Partizanovog rivala u Ligi šampiona igrao je na nedavno okončanom Evropskom prvenstvu u Nemačkoj i oni su se kasnije priključili, što može da bude dobro za Partizan. Zaista odlična ekipa, ali verujem da je bolje što igramo protiv Dinama, nego da nas je žreb spojio sa Fenerbahčeom.

Uvek je Igor Duljaj optimista, dok se ne dokaže suprotno, to je stvar mentaliteta koji ga je vodio kroz život, kao fudbalera, trenera, sada i dok kao navijač poziva ostale kojima je crno-belo u srcu da veruju u pozitivan ishod.

 Moramo svi da verujemo u prolaz! Pročitao sam da su iz Partizana odgledali sve utakmice Dinama, da su napravili odličnu analizu i znaju šta moraju da učine.

 
  • +1 2
Link to comment

Samo sam čekao kada će o ovome da pričaju. Izabrali su dan pre meča. Srećom da neće biti navijača:

 

Partizan će evropski put početi utakmicom drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, u stazi pratilaca, duelom protiv ukrajinskog Dinama iz Kijeva.

 

Podeli :

22

OGLAS

Tenzije pred meč u Lublinu: „Neprijateljski Partizan“

CHAMPIONS LEAGUE Autor: Aleksandar Petrović 23. jul 20249:41 22 komentara

Podeli :

Guliver

Srećom, u oba duela između Dinama i Partizana neće biti publike.

Partizan će evropski put početi utakmicom drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, u stazi pratilaca, duelom protiv ukrajinskog Dinama iz Kijeva.

POVEZANO

SK saznaje: Ovo je startnih 11 Partizana za Dinamo

CHAMPIONS LEAGUE

19:5515

Stanojević pred Dinamo: Znam kojih će 11 sutra igrati

CHAMPIONS LEAGUE

18:502

Ninković zna trenera Dinama u dušu: Ne verujem da su sveži

CHAMPIONS LEAGUE

17:032

Taj meč biće igran u poljskom gradu Lublinu, zbog trenutne situacije u Ukrajini. I pred taj duel, kojem navijači neće prisustvovati, velike su tenzije.

Na konferenciji za novinare pred meč protiv Partizana trener Kijevljana Oleksandr Šovkovski čitao je saopštenje, u kojem je apostrofirao nedavno učešće Partizana na Bratskom Kupu u Rusiji.

– U potpunosti podržavamo zakone UEFA i principe fer-pleja, uvek se odnosimo prema protivnicima sa poštovanjem, demonstrirajući to na sve moguće načine kako na fudbalskom terenu, tako i pre, tokom i posle utakmica. Vrlo dobro znate da se rat u našoj zemlji dešava već tri godine. Svakog dana, naši ljudi i deca umiru pod ruskim udarima i raketama – kazao je Šovkovski, koji je potom nastavio:

– Naš klub se ne odvaja od naroda Ukrajine, konstantno podržavajući naše odbrambene snage i ljude koji su patili od ruske agresije u ovom teškom periodu. Tokom svojih nastupa na evropskoj sceni, igrači pokušavaju da podignu moral naših branitelja i ljudi pogođenih njegovim posledicama. Mnogi od njih su dugogodišnji obožavaoci Dinama iz Kijeva.

Šovkovski je potom prešao na Partizan, kojem je žestoko zamerio put u Rusiju.

– Uzeli smo sa ogromnim, blago rečeno, nerazumevanjem odlazak FK Partizan u Moskvu na prijateljski, takozvani bratski turnir, gde su odigrali niz mečeva protiv lokalnih klubova i izrazili znake solidarnosti sa onima koji vode agresivan, agresivan rat protiv nas, okupiraju našu zemlju, uništavaju naše gradove i sela, ubijaju i osakaćuju naš narod i decu. Posebno imajući u vidu jasnu odluku UEFA da isključi ruske klubove iz svih međunarodnih takmičenja u Evropi, koja je doneta odmah po početku potpune agresije – kazao je Šovkovski, koji je potom i završio sa čitanjem saopštenja:

– Namerno nismo dali nikakve javne izjave po tom pitanju da ne bismo podsticali neprijateljstvo pre meča. Ali, uzimajući u obzir sve navedene okolnosti, primorani smo da napustimo sve zvanične događaje. Naš stav se zasniva isključivo na akcijama FK Partizan Beograd, koji je na ovaj turnir otišao u zemlju koja napada i ubija građane naše zemlje. Smatramo da su ovi postupci neprijateljski prema našem klubu i našoj zemlji. Uprkos svemu navedenom, ekipa je potpuno fokusirana na pripreme i želi da pokaže svoje profesionalne kvalitete, koje nastojimo da demonstriramo u igri protiv Partizana, u potpunosti se pridržavajući pravila UEFA, fer-pleja i fer-pleja.

Link to comment

dobro je znači da će biti napaljeni kao mladi majmuni da nas petardiraju već u prvom poluvremenu, ser šamrok će to iskoristiti i ubiti ih kao granom preko brzih i efikasnih igrača u kontranap... oh wait :happy:

Link to comment

Pa ne znam šta je smešno?

Da li ti navijaš za Partizan ili ti je jača mržnja prema Stanojeviću pa bacaš ovakve hejterske postove?

 

 

Da primimo 5 golova u prvom poluvremenu. Kakva želja uz podmukli osmeh.

 

 

Ti definitivno nisi navijač Partizana.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

@Kreator ok, ovo je potpuno ocekivano, gledaju da maksimalno motivisu svoju ekipu za vcrs. ne smem da pomislim na sta bi to licilo da smo u obrnutim ulogama...

 

nego, otkud ti ovo da nece biti navijaca? i kako mi bese stojimo po tom pitanju - nemamo vise nijednu suspenziju od prosle godine?

Link to comment

@Nebojsa Pa imamo suspenziju koliko ja znam na našem stadionu. Ona valjda ističe protiv Dinama. 

A njihova motivacija mi je razumljiva i moram reći da imamo neviđene sreće što smo pod kaznom jer bi naši garantovano napravili neko sranje.

Nismo ni mi baš morali da idemo u Moskvu na taj turnir, baš iz razloga što igramo protiv Ukrajinske ekipe. Po meni je to malo ubadanje prsta u oko njima. Logična reakcija sa njihove strane.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ajde Grobari, jel ide taj gas bre

 

Koji gas, kad nam naši navijači žele petardu još u prvom poluvremenu?

Link to comment
Just now, Kreator said:

 

Koji gas, kad nam naši navijači žele petardu još u prvom poluvremenu?

To me podseća na Žeksovu borbu sa Stanojem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...