Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Нећу поднети још једну сезону Антића и Филиповића. Ваљда онај Словенац зна нешто а и тај Роган клинац.

  • +1 2
Link to comment

Au, kakav stepen beskorisnosti ovog Djordja Jovanovića pa jebote koji su ga kurac vraćali uopšte, momak baulja po terenu besciljno, nema pojma. Grozomorno. Isto i onaj Janković. Onda na svu muku Smrdoja uvede onog truleža Baždara, beskorisna kesetina, indolentan, spor.

Ipak ponovo najjači utisak je koliki je imbecil onaj Antić, to je fantastično. Ubedjen sam da ima neke smetnje u razvoju, neverovatno kakav retard. Dodaj tome Filipovića, pa i onog iz Čukaričkog. Valjda bi trebalo Mujakić da drži celu odbranu i čuva sve napadače.

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

a ser stanoje od oca šamroka i majke flore ceo meč drži na terenu crnogorsku nekretninu šćepana šćekića, na 12 dana od početka sezone, bojim se da će mu to kljuse biti starter jer nije stranac i oseća pfc :isuse:

Link to comment
26 minutes ago, Tresko said:

Au, kakav stepen beskorisnosti ovog Djordja Jovanovića pa jebote koji su ga kurac vraćali uopšte, momak baulja po terenu besciljno, nema pojma. Grozomorno. Isto i onaj Janković. Onda na svu muku Smrdoja uvede onog truleža Baždara, beskorisna kesetina, indolentan, spor.

Ipak ponovo najjači utisak je koliki je imbecil onaj Antić, to je fantastično. Ubedjen sam da ima neke smetnje u razvoju, neverovatno kakav retard. Dodaj tome Filipovića, pa i onog iz Čukaričkog. Valjda bi trebalo Mujakić da drži celu odbranu i čuva sve napadače.

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Link to comment

Kažu da je Smrdoja jako popizdeo posle utakmice sa CSKA. Najveće zamerke su bile na činjenicu da je čak 10 puta lopta upućena napred, što je nedopustivo.

  • Haha 2
Link to comment

pogledao sam celu utakmicu, a uz potpis na treskov (vec klasican, grobarski anti-panegirik) od sinoc, da dodam i sledece:

- pozitivan utisak ostavili: ariaga (dobre fizikalije, kretanje, pas u prostor/unapred), mujakic (dobre fizikalije, deluje sigurno i dovoljno brzo) & stevanovic/gosa (nema bolje zamene jovanovicu)
- opet malo pozitive, tj. par sansi s nase strane: iz prekida ne izgledamo lose (anticeva stativa), dobrih par centarsuteva antica i filipovica (scekic glavom s 5m preko gola)
- opsti utisak: apsolutna fizicka i brzinska inferiornost u odnosu na cska, ni u jednom momentu im nismo bili ni blizu. (komentator arene rece da je stanoje insistirao na treningu brzine i agilnosti odradjenom ujutru pre utakmice, pa to moze da nam bude neko malo opravdanje za prikazano.)
- najveci krateri od prosle godine su jos uvek tu (antic, filipovic i kovacevic). u jednom momentu sam poceo da sumnjam da je jedini cilj njihovog postojanja prodaja svete markovica, jer pored njih zaista izgleda kao bekenbauer. drugi gol rusa je otprilike presek cele nase sezone: prvo kasni filipovic, mlohavo, sporo i daleko od svog igraca, ide neometan centarsut, krunic brani, s druge strane opet sporo i mlohavo, po koznakoji put iznenadjeni antic, pored koga ruja samo plasira loptu u mrezu. stanoje jeste mozda ziheras, al' nije glup - vise puta je ponavljao u prethodnih par nedelja da nam trebaju bekovi.
- povreda zivkovica - meni je delovalo da su otisli ligamenti kolena (nista po netu od sinoc), tako da tu zasad ostajemo samo s filipovicem (jebali smo jeza ako ne uzmemo nekog pristojnog)
- los utisak ostavili: trifunovic - otprilike kao uros nejaki u areni, potpuno beskoristan; owusu i zubeiru, koji obojica ne deluju za domete vece od domace lige; obaska bazdar koji je ponovo cascavao prisustvom. slazem se za dj. jovanovica, saldanja je u prvom poluvremenu vise pretrcao, vracao se po loptu i trudio se u samo prvih 10 minuta, nego jovanovic za celo drugo poluvreme - apsolutna nula od ucinka.
- za kraj, da se ne slozim sa treskom u vezi scekica - koliko god bio igracki limitiran, uvek daje sve od sebe, ima telo i volju da moze da prilicno smeta svakom protivniku - meni dovoljno za tu poziciju, mislim da ce kod stanoja igrati mnogo vise no kod duljaja.

  • +1 3
Link to comment

Deluje mi da smo konačno uboli sa zadnjim veznim. Odličan Arijaga.

 

A i Saldanja je danas odlučio da mu se igra fudbal.

  • +1 1
Link to comment

Odgledao drugo, nije bilo lose. Trebalo je da pobedimo, nadam se da bojan kovacevic nece videti mnogo terena kad krene zvanicno loptanje.

 

Zakljucak je da svi na terenu deluju nekako smislenije jer stanoje je ipak trener za razliku od njegovih prethodnika

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...