Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

3 hours ago, hooyadahoo said:

Ja gledao, nije bila katastrofa, na momente izgledali skroz ok u odbrani i na sredini. In Stanoje we trust

U odbrani da, apsolutno. Sredina i napad hajde da kažemo u par navrata inače baš loše. Prenuli smo se kada smo primili gol. Počeli baš da napadamo a onda smo primili i drugi ubrzo. Za pohvalu je što nismo klonuli duhom i nastavili da napadamo i ubrzo dali dva gola.

  • +1 1
Link to comment

pozitivna stvar je što igramo smislene pripremne utakmice. dakle utakmice sa protivnicima vrlo pristojnog kvaliteta, iznad kvaliteta domaće lige. nakantavanje nekih niželigaša sa Malte ili Kipra nema nikakvog smisla

  • +1 3
Link to comment

Ali najjače kod prvog gola, nakon što je Nikolić dao gol, Ćevapčić širi ruke i protestuje kod Severine što nije dao njemu pas da on usere napad.:laugh:

Link to comment

Stevan Jovetić potpisuje za Borac iz Banja Luke, da li je to realno? Momak bi imao mjesta u ovakvom FKP, sumnjam da mu ovi finansijski mogu ponuditi mnogo više nego Partizan. Zaista nevjerovatan potpis iz moje perspektive, čovjek je bio član rotacije Olija. Drugar radi kao sekretar u klubu i kaže da ga je samo Borac kontaktirao, nevjerovatno, takav igrač.

  • +1 4
Link to comment

Pa sta bi Samrok radio s njim? Ne trebaju njemu napadaci, samo zadnji vezni..

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, Jesper23 said:

Stevan Jovetić potpisuje za Borac iz Banja Luke, da li je to realno? Momak bi imao mjesta u ovakvom FKP, sumnjam da mu ovi finansijski mogu ponuditi mnogo više nego Partizan. Zaista nevjerovatan potpis iz moje perspektive, čovjek je bio član rotacije Olija. Drugar radi kao sekretar u klubu i kaže da ga je samo Borac kontaktirao, nevjerovatno, takav igrač.

 

Slaba je potraznja jer je realno vec blizu 35, uz to sjeban povredama, ja sam vise za mladjeg stranca zeljnog dokazivanja, kad ode Saldanja. Jovetica mozda i dovedu do kraja roka ako ne nadju bolje resenje. To za Borac mi previse neozbiljno deluje, jedino ako stvarno nema nikakvih drugih ponuda.

Link to comment

Dobro ste vi zadržali Jovanovića na golu, to vam je najbolja kupovina u poslednjih par godina. Šteta što smo  u reprezentsciji najbolje pokriveni na tom mestu, svakako čovek zaslužuje da bude u repki.

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, El Patron said:

 

Slaba je potraznja jer je realno vec blizu 35, uz to sjeban povredama, ja sam vise za mladjeg stranca zeljnog dokazivanja, kad ode Saldanja. Jovetica mozda i dovedu do kraja roka ako ne nadju bolje resenje. To za Borac mi previse neozbiljno deluje, jedino ako stvarno nema nikakvih drugih ponuda.

Jovetić bi bio taj ekstra kvalitet za 25-30 minuta drugog poluvremena, sam bi vam donio 10 bodova u clutch momentima. Ako za njega nema mjesta, onda ja posmatram drugi FKP.  Prošle sezone je odigrao 1200 minuta u mnogo jačoj konkurenciji, to je u suštini 40 utakmica po 30 minuta, bez problema. Možda ja nisam ispratio na času, ali djelovao je vrlo dobro u Oliju, razumijem da kod njih nema mjesta za takvog igrača, ali u ovakvom FKP. Ja bi ga rado kod ans vidio (sumnjam da bi pristao) i dalje je majstor za ono drvo koje je nama starter.

  • +1 1
Link to comment

Bio bi pojacanje za 20-25min jer je klasa i dalje, ali nama treba prvi napadac a vec je doveden i Djordje Jovanovic, tu je i Nikolic koji je resio dosta utakmica kao dzoker...

  • +1 2
Link to comment

Što ne otvarate temu za sezonu 2024/25? Ajde @El Patron otvaraj ti, iovako treba da dođu ćale i sin Babović u Partizan.

 

Ili se odustalo od toga?

  • Haha 1
Link to comment
25 minutes ago, Kreator said:

Što ne otvarate temu za sezonu 2024/25? Ajde @El Patron otvaraj ti, iovako treba da dođu ćale i sin Babović u Partizan.

 

Ili se odustalo od toga?

 

zabranio Ted

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Kreator said:

Što ne otvarate temu za sezonu 2024/25? Ajde @El Patron otvaraj ti, iovako treba da dođu ćale i sin Babović u Partizan.

 

Ili se odustalo od toga?

 

Ne treba nam nova tema do reseta FKP. 

 

Besmisleno je. 

  • +1 8
Link to comment
31 minutes ago, Kreator said:

Što ne otvarate temu za sezonu 2024/25? Ajde @El Patron otvaraj ti, iovako treba da dođu ćale i sin Babović u Partizan.

 

Ili se odustalo od toga?

 

Pa pise do oslobodjenja. Jos se nismo oslobodili, tako da treba da ostane. Ionako je svaka sezona ista..

Link to comment
Posted (edited)
36 minutes ago, Midžeta said:

@Ted-e daj nastavak price sa prve strane

 

 uh, taman sam se nadao da ste zaboravili :D

 

ja sam to bio smislio al sad sam zaboravio detalje......znam da je bio jedan rukavac priče gde se pojavljuju Tresko, Nikodije, dragance, BWA i izvesna Ljudmila (kao neforumski lik, zapravo kao neživo biće ili ti jedna lutka, da tako kažem) kao nosioci, uspeo sam i Harpera nekako da udenem al da me ubiješ ne znam kako.......to je bila jedna digresija identitetske prirode :)

 

od ponedeljka sam na odmoru, pa će valjda da mi se povrati sećanje.....a nosim i laptop na more, pa me možda talasi i kokteli inspirišu dodatno

 

za sad samo tizer :tongue:

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...