Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

17 minutes ago, Barrister said:

Ne valja učiti bilo šta napamet. 

U situaciji kada je sudija dosudio penal, a iz VAR sobe nema preporuke da se gleda snimak jer smatraju da nije pogrešio, sudija je jajara što nije sam otišao da gleda? 

I šta ćemo sa tvrdnjom da je Pantić napravio faul van 16 m? 

IMG_7381.thumb.jpeg.36e92087fb0ccc4bf75dbf3ddf19de10.jpeg

 

lupaš ko maxim po diviziji

 

 

 

u krajnjoj liniji je nebitna diskusija jer penal nije realizovan

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ovaj stadion je odličan za posetiti. Dosta grobara, masa lepo naložena. Organizovani tu i tamo. Teraju svoju priču i ne mogu da izvuku iz mase svu tu energiju, već kao da je namerno prigušuju. 

 

Moram vam priznati da ništa nisam pratio oko ove sezone, ali kad sam u utorak video da kreće moralo je da se ide. Umro sam od smeha kad sam video da imamo Severinu 🤣🤣🤣

 

Taj je ostavio bolji utisak od tog Kalulua što ga svi spominju. Onaj Firmino 11 kad je ušao odmah razliku napravio. Deluje da nije spreman, ali da je dobar.

 

Ubedljivo najlošiji igrač i najslabija karika je levi bek. Cvetković ga je uništio. Dečko je operisan od napada, ma od osnovnih kretnji za beka. Nema kvalitet jednostavno. Neki iole kršten bek bi baš došao do izražaja u ovakvoj ekipi. 

 

Veđala se uprava, vređao se žvalo 👌

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_7381.thumb.jpeg.36e92087fb0ccc4bf75dbf3ddf19de10.jpeg

 

lupaš ko maxim po diviziji

 

 

 

u krajnjoj liniji je nebitna diskusija jer penal nije realizovan

 

Nekada treba i znati kada se povući iz diskusije.

Screenshot_20230729_231524_MOVE 'N' GO.jpg

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, levi said:

jedina greška sudije što je promenio na korner nakon što je dosudio golaut, i pokazao na slušalcu, to nije u nadležnosti vara

Ne mora da znači da je komunikacija sa VAR sobom, možda je sa pomoćnikom ili 4.sudijom.

 

Ali ako jeste sa VAR-om to je ozbiljan propust.

 

Mislim da je i Cvetković mogao da požuti drugi put, za ono podvlačenje Firminu. Ostale odluke (iz 2.pol) su čini mi se ispravne. Iako su VAR odluke dosta netransparentne - za Ilićev gol se ne zna jel dosuđen ofsajd i kome, dok su za drugi penal pokazali samo jedan kadar u trajanju od sekund gde se vidi samo da Pantić ima kontakt sa protivnikom na liniji 16 m.

Link to comment

Od silne potrebe da žrtving izvadi kontakt napolje, ne videše da onaj kontakt f od faula nije videlo, a kamoli da je za penal (a bilo je unutra). 

 

Prilično sam siguran i da je Partizan sa druge strane dao gol posle kornera koji veze sa životom nema. 

Link to comment

Da, po kretanju lopte i po intenzitetu bunjenja Stojića i Cvetkovića (ok on se bunio na svaku odluku i neodluku) je delovalo da je to gol-aut. Plus je sudija u naredne dve situacije dokazao svoju nesposobnost za procenu kornera. 

 

Ni za tu situaciju nismo dobili ni jednu reprizu.

  • +1 1
Link to comment

ovaj je mogao da se kotrlja do kikinde, pa mu ne bi faul svirali u kikindi već na mestu gde je započet kontakt


toliko smo valjda savladali za sve decenije praćenja fudbala

  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment

Faul u napadu i crveni za glodara, to je bar jasno. Svasta.

Sudija i var naprasno ocoravile, ocekuje se saopcenje, cim prije, sa kaptola, pardon Usminog Venca, vence mu nosili...

 

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ovaj je mogao da se kotrlja do kikinde, pa mu ne bi faul svirali u kikindi već na mestu gde je započet kontakt


toliko smo valjda savladali za sve decenije praćenja fudbala

Ne bih se mesao u ove serijale strucnih analiza, al cisto sporta radi - kada prekrsaj traje u kontinuitetu, svira se tamo gde je zavrsen, a ne gde je zapocet. Kada igrac vuce 5m npr protivnika, faul je tamo gde ga je srusio a ne gde je zapoceo da ga vuce. 

 

Mislim da je to jedini sporan detalj bas zbog ovoga sto kaze kralj - sporan je intenzitet faula po meni.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, adasevic said:

Ne bih se mesao u ove serijale strucnih analiza, al cisto sporta radi - kada prekrsaj traje u kontinuitetu, svira se tamo gde je zavrsen, a ne gde je zapocet. Kada igrac vuce 5m npr protivnika, faul je tamo gde ga je srusio a ne gde je zapoceo da ga vuce. 

 

Mislim da je to jedini sporan detalj bas zbog ovoga sto kaze kralj - sporan je intenzitet faula po meni.

Pošto znam da se razumeš i da si ovo lepo objasnio, kako se svira onaj body check gore?

 

Ne provociram te, ali me zanima jel ima neko tumačenje tu slobodno ili?

 

Hvala!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...