Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

59 minutes ago, Ted said:

 

da se ne lažemo, šanse u LŠ su nam, blago rečeno, mršave 0%. LE bila bi extra 0%, LK realnost 33%-51% zavisno od pojacanja i zreba

 

Ispravljeno!

 

Inace juce sam, najvise zbog Dinamo Kijeva, gledao kako igra Ukrajina... sjajan moderan fudbal, igraci trce probijaju znaju fudbal, pravi fudbaleri... Jermolenko igra za repku i Dinamo Kijev.... dakle cekamo Zreb za 3.kolo LE.... ako nas pogleda sreca tu ako ne onda 4.kolo LK.... mada cuo sam da se Babirlo druzi sa predstavnicima vlasti hmmmm.... 

  • +1 1
Link to comment
On 19.6.2024. at 12:37, Ted said:

976. smo igrali protiv njih, izgubili dva puta po 3-0......u prvoj tekmi u gostima gubili smo 1-0, onda je Dinamov igrač dobio crveni karton u drugom poluvremenu, a mi uspeli da primimo još dva gola :D

 

Gledao 

Posrao nas Blohin

 

Što nije bilo ništa čudno jer se godinu pre toga usrao ONOM Bajernu u život

  • +1 1
Link to comment

https://www.transfermarkt.com/zubairu-ibrahim/profil/spieler/846333

 

Naš novi igrač.

 

https://www.transfermarkt.com/kervin-arriaga/profil/spieler/526050

 

Za ovog vođu kartela već znate...

 

A što se Izraelca sa prošle strane tiče. Paklen igrač, bar u rangu Leonarda, ali još luđa glava. Svakako, ne verujem da će biti nešto od toga.

Edited by Milošica
Link to comment

kad smo kod TSC mogao bi i onaj Lazar Ćirković, što nam je sa mamom opštio, kad god nas vidi

 

meni se nešto čini da je taj i bio u Partizanu ali davno.....ono kad smo sa Totenhemom igrali. mislim da je i igrao tada

Edited by Ted
Link to comment

Aleksandar je iz TSC i krilni napadač je, Lazar je štoper i naš bivši igrač i tipa 10 godina stariji od ovog prvog (spakovao je Kejna na JNA, pa smo mislili da je novi Savić, pa je i uprava odbila nekih par miliona od Anderlehta valjda, onda je slavno propao :D)

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

А био је и онај Миливоје неки не знам да л’ га се сећате, није умео да центрира баш добро али је зато био брз и трчао је као луд. Дао је и неки пенал битан беше..

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Lukač - Vulićević, Ćirković (od 68' Marković), Stanković, Volkov (od 54' Petrović) - B. Ilić, Drinčić, S. Ilić, Grbić (od 84' Luka) - Pantić, Lazović.

 

ovo je bio tim protiv Totenhema

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

Lukač - Vulićević, Ćirković (od 68' Marković), Stanković, Volkov (od 54' Petrović) - B. Ilić, Drinčić, S. Ilić, Grbić (od 84' Luka) - Pantić, Lazović.

 

ovo je bio tim protiv Totenhema

 

Bez i jednog stranca a najjaci smo bili

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...