Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

jel se oglasio zeks pantic po pitanju novog sefa struke? ocekujem kritiku na konto angazmana jos jednog vucicevog trenera.

Link to comment

Zamislite desi se cudo i udjemo u LS, grupa sa Real M... Mogu zamisliti Zeksa kako se u dresu Reala hvali kartama za utakmicu... :grin3:

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, El Patron said:

Zamislite desi se cudo i udjemo u LS, grupa sa Real M... Mogu zamisliti Zeksa kako se u dresu Reala hvali kartama za utakmicu... :grin3:

 

To samo ako ovaj sa tvog avatara preuzme klub.

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, El Patron said:

Zamislite desi se cudo i udjemo u LS, grupa sa Real M... Mogu zamisliti Zeksa kako se u dresu Reala hvali kartama za utakmicu... :grin3:

Nema više grupa :cool:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
3 hours ago, johan nagel said:

 

Војник Партизана бре. С обзиром да још увек није био економ, мислим да би било поштено да се опроба и на тој позицији.

Cuo sam od ljudi kojima verujem da nije bas najbolji lik u privatnom zivotu, ali to svakako ne bih komentarisao.

 

Sto se tice FKP Nadj je dao dosta tom Klubu kao igrac - krunisano ucescem u LS kojeg sigurno ne bi bilo da on nije bio u timu. Slicno vazi za Duljaja samo sto je po meni Duljaj ispao jako naivan i lose je odradio ovo sa svojim trenerovanjem. Nadj je odradio kako je mogao i to je ok.

 

Nadj je asistirao kod gola Ilieva u Njukaslu, dao je gol iz penala tamo, dao je gol iz penala Artmediji u Bgd itd itd itd. Za mene mnogo, MNOGO veca legenda od npr Dj.Tomica i sl.... ali ukusi su razliciti i to je ok. Slicno bih rekao za Kralja koji je sada SNS covek - ali je sigurno najbolji golman FKP u ovom veku a mene najvise zanima taj deo - koliko si dao Klubu kao igrac.... 

 

Edit: Negde sam najblizi Jokanovom i Ivicevom stavu.... 

Edited by mozzer
  • +1 2
Link to comment

Нисам ни коментарисао играчке доприносе. Мени је Нађ свакако био готиван као фудбалер, ко још не воли такве играче реално.

 

Акценат је на његовом битисању у клубу по сваку цену, где је променио једно пет различитих функција а тешко да је квалификован како треба и за једну од њих. То му није сметало да ту смрди и узима паре, бусајући се притом у груди свако мало како он ето више воли Партизан од било кога другог. И сад ће као крпа да прихвати ногобуљ једног Вазуре иако су потписали уговор с њим на годину и по наводно, и да уграби опет неку измишљену функцију, типа шеф скаутинг службе за јужни Мадагаскар.

 

За Краља се баш, баш не бих сложио (али што кажеш укуси су различити), мени је он био ужасан голман, један од најпрецењенијих бивших играча Фкп-а што се мене тиче. И онако генерално га никад нисам готивио тако да ме ово сада и не чуди.

  • +1 2
Link to comment

Slazem se za Nadja za doprinos na terenu mu se nema sta zameriti.

Kralj je bio kiksara ali zbog Njukasla kod mene mu je oprosten svaki kiks, ta utakmica ce se uvek pamtiti. 

  • +1 3
Link to comment

kao igrač je dao dosta tu nema spora. svakako mi je bio jedan od omiljenijih igrača u svoje doba, kao i Duljaj. radnik na terenu, neumoran, borben, igrač kakvog je teško da ne gotiviš. kao što je bio Belić u svom (pre)kratkom mandatu kod nas

 

nakon toga nije dao gotovo ništa, a šetao se po raznim funkcijama u klubu. ako nisi za funkcije ili trenera, onda najbolje što možeš da uradiš za klub je da se ne baviš time. na žalost, mnog igrači krckaju autoritet iz igračkih dana motajući se oko kluba i radeći nešto po svaku cenu, ne na osnovu sposobnosti svojih, nego na osnovu stare slave. verovatno je razlog tome činjenica na nisu mogli/imali kvalitet da krenu dalje, ili se bave nečim drugim. dalje su npr. krenuli Jokan i Ivić, napravili su karijere preko i nisu imali potrebe da se po svaku cenu kače za Partizan. nečim drugim se npr. bavi Petrić, pa ni on nema neku naročitu potrebu da se kači za klub po svaku cenu.

 

što se Kralja tiče, prva asocijacija je Newcastle i ajmo Milivoje utakmica......i tu nema leka :D

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

Ceo stadion mu zvizdi i j.. majku jer je uzeo loptu, ali kapiten kad najteze pokazuje zasto su ga zvali Bapirlo :ziga: 

 

Edited by El Patron
  • Wub 1
  • Haha 5
Link to comment

samo nam još familija babović fali, šta reći o povratniku na klupu florianu šamrokoviću, njegov cv najbolje oslikava šta možemo očekivati od vučićevog sabotera što bi rekao žex :happy:

 

Quote

-Šamrok
-Flora
-0 pobeda u 7 derbija
-0 trofeja u 2 sezone
-prividna borba za titulu zbog godine predsedničkih izbora
-forsiranje Jojića i L.Markovića do besvesti
-izrabljivanje Rikarda sa 30ak utakmica za polusezonu, pa iščuđavanje kad kolabira
- javno kritikovanje stranaca koji se “ne zalažu dovoljno”
-uvođenje Natha i 2.špica u 90.minutu, u derbiju u kom te samo pobeda ostavlja u trci za titulu
-pričanje kako je zadovoljan ekipom i ne trebaju mu pojačanja
-ostavljanje sledećem treneru tima u Bože sačuvaj stanju
-krivljenje navijača za sve živo

 

Link to comment

Za nedelju dana je žreb, Fenerbahče ili Dinamo Kijev.

Zaista ne bih voleo da vidim na šta bi ličilo sve oko utakmice sa Ukrajincima.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...