Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

uspeo sam da odgledam veći deo drugog poluvremena

 

na stranu suđenje, nemam živaca da komentarišem, ali ekipa izgleda bolje nego što sam očekivao. što ne znači puno, jer nisam skoro ništa očekivao. bode oči ono što smo svi znali i pričali, odbrana je jeziva. ako se to ne reši, i drugo mesto je upitno, pošto nema šanse da postignemo više golova od broja koji ćemo pokloniti

 

probelm su povrede, Belić i Kanute, što može da znači da igrači nisu spremni za početak sezone. još je Kemiš zaradio crvenu kartu, biće problema. tradicionalo, najbitnije utakmice su na početku sezone (Evropa i gomila domaćih gostovanja iz meni nepoznatog razloga) i tradicionalo mi ne možemo da sklopimo ekipu na vreme i dovodimo igrače do sredine septembra, kad većina brodova već otplovi.

 

boli me kurac dal će neko da mi prebaci da sam teoretičar zavere, ali ovo je peto ili šesto uzastopno prvenstvo koje počinjemo sa tri gostovanja u prva četiri kola. pri čemu smo za to vreme valjda bivali i drugi i treći i četvrti na tabeli. o čemu se tu radi?

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Barrister šta je tačno smešno u komentaru za penal koji je napravio pantić?

To što si prvo kritikovao sudiju jer nije gledao snimak, a uopšte nije posao sudije da gleda snimak da bi se utvrdilo mesto faula i što si napisao da 100% Pantić nije bio u 16, a prikazan je snimak gde se vidi da je povlačenje bilo na liniji.

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

boli me kurac dal će neko da mi prebaci da sam teoretičar zavere, ali ovo je peto ili šesto prvenstvo koje počinjemo sa tri gostovanja u prva četiri kola. pri čemu smo za to vreme valjda bivali i drugi i trreći i četvrti na tabeli. o čemu se tu radi?


Мурија наводно не дозвољава да будемо домаћини у истом колу. Наравно претходних сезона се и те како дешавало не само да играмо у истом колу код куће, него смо знали и да играмо у јако сличном термину истог дана али ето то им је шатро неко правило на почетку сезоне бар. У ретким ситуацијама кад смо ми били прваци, они су онда гостовали.

Link to comment
6 minutes ago, Barrister said:

To što si prvo kritikovao sudiju jer nije gledao snimak, a uopšte nije posao sudije da gleda snimak da bi se utvrdilo mesto faula i što si napisao da 100% Pantić nije bio u 16, a prikazan je snimak gde se vidi da je povlačenje bilo na liniji.

literatura za pred spavanje

Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

boli me kurac dal će neko da mi prebaci da sam teoretičar zavere, ali ovo je peto ili šesto uzastopno prvenstvo koje počinjemo sa tri gostovanja u prva četiri kola. pri čemu smo za to vreme valjda bivali i drugi i treći i četvrti na tabeli. o čemu se tu radi?

Način žreba, za koji se slažem da je glup. Šampion bira broj na žrebanju, a policija traži da Zvezda i Partizan ne budu domaćini u istom kolu. Što znači da Zvezda bira broj 1. i dva domaćinstva na početku, a samim tim Partizan ima dva gostovanja.

Link to comment

inače linijski sudija sa desne strane ima sposobnost vida poput Terminatora. on je video ofsajd bez problema i mahao odmah, bez obzira što ja ni posle snimka nisam skroz uveren da je bio ofsajd

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

uspeo sam da odgledam veći deo drugog poluvremena

 

na stranu suđenje, nemam živaca da komentarišem, ali ekipa izgleda bolje nego što sam očekivao. što ne znači puno, jer nisam skoro ništa očekivao. bode oči ono što smo svi znali i pričali, odbrana je jeziva. ako se to ne reši, i drugo mesto je upitno, pošto nema šanse da postignemo više golova od broja koji ćemo pokloniti

 

probelm su povrede, Belić i Kanute, što može da znači da igrači nisu spremni za početak sezone. još je Kemiš zaradio crvenu kartu, biće problema. tradicionalo, najbitnije utakmice su na početku sezone (Evropa i gomila domaćih gostovanja iz meni nepoznatog razloga) i tradicionalo mi ne možemo da sklopimo ekipu na vreme i dovodimo igrače do sredine septembra, kad većina brodova već otplovi.

 

boli me kurac dal će neko da mi prebaci da sam teoretičar zavere, ali ovo je peto ili šesto uzastopno prvenstvo koje počinjemo sa tri gostovanja u prva četiri kola. pri čemu smo za to vreme valjda bivali i drugi i treći i četvrti na tabeli. o čemu se tu radi?

 

Radi se o tome da Partizan i SK Usmina uvek pred pocetak prvenstva dobijaju brojeve 1 i 9 (1 ide sampinjonu 9 osiromasenom uranijumu te sezone), dok ostale brojeve i slova biraju nebitnjaci slobodno izrazenom voljom redom po mestu koje su osvojili tokom prethodne sezone.

Nekad je i esferejota bila demokraticnija, pa su se izvlacile kuglice i derbiji bili moguci vec u prvim kolima. Ali u Usminskoj Svrbiji, jer tako procenjuje njegova Zandarmerija koja je potprasena i sa Kosova Svetoga, ne moze da dozvoli da ih jos i huligani jebu ako igraju oba tima u jednom danu, pa ih razdvajaju sto dalje moguce. Zato se uvek derbiji igraju u tom nekom 9 kolu i septembru... Treba misliti na imidj.

Srca imaj.

Link to comment
5 minutes ago, Barrister said:

Način žreba, za koji se slažem da je glup. Šampion bira broj na žrebanju, a policija traži da Zvezda i Partizan ne budu domaćini u istom kolu. Što znači da Zvezda bira broj 1. i dva domaćinstva na početku, a samim tim Partizan ima dva gostovanja.

 

ne razumem, zašto se problem da budu domaćini u istom kolu kada utakmice jedan može da igra subotom a drugi nedeljom. nekada se igra i ponedeljkom. razumem da bi mogao da bude problem istog dana u isto vreme, ali to tako naprosto ne mora da bude 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
Just now, Ted said:

 

ne razumem, zašto se problem da budu domaćini u istom kolu kada utakmice jedan može da igra subotom a drugi nedeljom. nekada se igra i ponedeljkom. razumem da bi mogao da bude problem istog dana u isto vreme, ali to tako naprosto ne mora da bude tako

Ja sam i napisao da je glupost, tako da je sve napisano na mestu.

Link to comment

TSC nema šta da traži protiv Brage, niti Čukarički protiv bilo kakvog iole ozbiljnog tima. mada me realno zabole i za jedne i za druge, niti ću da ih gledam, niti da navijam za njih

 

mi moramo da rešimo odbranu, pa kad se ove novajlije uigraju i dostignu optimalu formu, biće više nego dovoljno za drugo mesto. odnosno, trebalo bi da bude, ali pošto je klub u ovakvom stanju, to niko živ ne može da tvrdi

 

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

igrom slučaja znam ga napamet, a tebi preporučujem deo

 

 

 

Ne valja učiti bilo šta napamet. 

U situaciji kada je sudija dosudio penal, a iz VAR sobe nema preporuke da se gleda snimak jer smatraju da nije pogrešio, sudija je jajara što nije sam otišao da gleda? 

I šta ćemo sa tvrdnjom da je Pantić napravio faul van 16 m? 

Link to comment

jedina greška sudije što je promenio na korner nakon što je dosudio golaut, i pokazao na slušalcu, to nije u nadležnosti vara

 

 

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...