Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Kad su videli da je Lola trener trgnuli su se Sale Ilić i ekipa, pa se navodno sprema velika akcija za spas voljenog Partizana.

 

Nadam se da ih neće kupiti sve. Ovo je poslednja nada.

Link to comment

Je l spominju Zecevica negde? Nadlezni organi... tja to mu dodje ko ono cigansko: drzavoooo...

Link to comment

kolovodja raskrinkan

 

Prema saznanjima kluba, bivši igrač FK ''Partizan'' Đorđe Tomić (koji je u javnosti poznat po svojim istupima i stavovima prema aktuelnom rukovodstvu, a koji su usmereni na unošenje nemira i razdora među svima koji vole Partizan) jedan je od inicijatora i kreatora apela, sa očiglednom željom da vaninstitucionalno i mimo Statuta kluba inicira nekakve promene. Javnost treba da zna da je isti Đorđe Tomić već bio angažovan u FK ''Partizan'' pre više od decenije, ali je na radnom mestu proveo ukupno 3 dana, samovoljno ga napustivši sa obrazloženjem da rad u omladinskoj školi kluba ''nije za njega''.

Link to comment
36 minutes ago, SNARC said:

Mijatovic nema neku zelju da se petlja u sve ovo ovde..Jokan izgleda, isto

Kako odgovor nije dobio, Petrić je sa velikom grupom zvučnih imena, finansijski nezavisnih, otkazao učešće u svemu tome, ali mu se ime našlo na prvom spisku Apela, te je intervenisao baš kao i Zoran Bata Mirković, Slaviša Jokanović, Predrag Mijatović, Ivica Iliev, Veljko Paunović, Mladen Krstajić, Savo Milošević, Miroslav Đukić, Nenad Bjeković, Ljubiša Tumbaković, Danko Lazović, Goran Stevanović, Aleksandar Stanojević, Slađan Šćepović, Ivan Tomić, Ljubinko Drulović, Nikola Damjanac, Igor Duljaj, dok Stevana Jovetića i Stefana Savića nije ni zanimala cela priča...

Link to comment

Jbg nazalost duplo su jaca imena ovih koji su na tom Petricevom spisku. Ovi sa juga realno nece da reaguje i otera upravu, to su dokazali neuspesnim bojkotom domacih utakmica koji valjda jos traje.

  • +1 1
Link to comment

Једино природно и гробарски је да се и бивши играчи поделе у неколико фракција, не видим да било шта друго има смисла..

  • +1 6
  • Haha 3
Link to comment
Posted (edited)
8 minutes ago, El Patron said:

Jbg nazalost duplo su jaca imena ovih koji su na tom Petricevom spisku. Ovi sa juga realno nece da reaguje i otera upravu, to su dokazali neuspesnim bojkotom domacih utakmica koji valjda jos traje.

Ne znam kakav je Mijat sa Zecom, ali je Žeks Pantić valjda dobar i sa jednim i sa drugim :fantom:

Edited by Milošica
Link to comment
Posted (edited)

A vidim da su se i Scepovici podelili matori nije a sinovi jesu 

 

Inace jutros je i Bosancic najavio potpis :grin3:

Edited by El Patron
Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

Ne znam kakav je Mijat sa Zecom, ali je Žeks Pantić valjda dobar i sa jednim i sa drugim :fantom:

Ne znam za Mijata al Petric je vise nego solidan

Link to comment
Posted (edited)
1 minute ago, ZokiAsov said:

Ne znam za Mijata al Petric je vise nego solidan

Petrić svakako.

 

Mogao je biti i moj deda, samo da je hteo :sad:

Edited by Milošica
Link to comment
5 hours ago, Nikodije said:

kolovodja raskrinkan

 

Prema saznanjima kluba, bivši igrač FK ''Partizan'' Đorđe Tomić (koji je u javnosti poznat po svojim istupima i stavovima prema aktuelnom rukovodstvu, a koji su usmereni na unošenje nemira i razdora među svima koji vole Partizan) jedan je od inicijatora i kreatora apela, sa očiglednom željom da vaninstitucionalno i mimo Statuta kluba inicira nekakve promene. Javnost treba da zna da je isti Đorđe Tomić već bio angažovan u FK ''Partizan'' pre više od decenije, ali je na radnom mestu proveo ukupno 3 dana, samovoljno ga napustivši sa obrazloženjem da rad u omladinskoj školi kluba ''nije za njega''.

 

kamo sreće da su V i V proveli samo 3 dana u klubu

 

ovako, posle skoro decenije, prva stvar koji bilo ko mora da uradi kada dođe jeste da formira komisiju za utvrđivanje visine materijalne štete. pa ako se ne zanesvesti, da idemo dalje

 

o moralnoj šteti i ugledu kluba da ne pričam

  • +1 2
Link to comment
On 28.5.2024. at 14:03, *edited by mod said:

Lola Smiljanić trener omladinske škole...

 

Ako me sećanje dobro služi, Lola i Albert su rođaci preko žene?

Doduše, Lola je mnogima rođak...

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...