Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Posle pobede Atalante protivnici su nam Dinamo K. (Ozegol) ili Fener (sudija) :D

 

Link to comment

У неким нормалним околностима могли би да се побијемо и с једнима и другима, посебно је Динамо танак од почетка ових срања у Украјини. Фенер је на папиру баш јак али не играју богзна како.
 

Но за овај тренутни Вазурин Партизан и некакви Зорја и Карагумрук би били превелики залогај тако да зна се на чему је акценат током лета.

  • +1 2
Link to comment

Piše SK da Saldanja ide u Fener za 10mil. Čudesna cifra za klub u ovakvom stanju, jedino ako je baš bilo ponuda sa svih strana..

 

Bolje je i za ekipu i za klub da se ovo reši odmah na početku, a ne da se pola prelaznog roka nagađa hoće li igrati kvalifikacije, da li nam treba zamena i sl.

Link to comment

Čekaj bre ovom liku nije plaćeno 40+ plata a niko da kaže koji kurac. Jujuju na šta su srušili klub....

  • +1 2
Link to comment

Vidim trener najavljuje napad na ligu šampiona parkiranjem Erbasa.

 

Znači prinudni trener i govno u ljudskom obliku Albert Nađ se uzda da ćemo napraviti rezultat u Evropi tako što ćemo se osloniti na najslabiji deo tima.

 

Ne vidim kako može da ne uspe :fantom:

Link to comment

Znači protiv Turaka dve petarde a protiv Dinama možda izvučemo 3-0 za njih naravno.

Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Piše SK da Saldanja ide u Fener za 10mil. Čudesna cifra za klub u ovakvom stanju, jedino ako je baš bilo ponuda sa svih strana..

 

Bolje je i za ekipu i za klub da se ovo reši odmah na početku, a ne da se pola prelaznog roka nagađa hoće li igrati kvalifikacije, da li nam treba zamena i sl.


Ај па нек то буде последњи трансфер Вазуре, нек декне колико је навикао, 20, 30% и нек се тера у курац више.

Link to comment
14 minutes ago, johan nagel said:


Ај па нек то буде последњи трансфер Вазуре, нек декне колико је навикао, 20, 30% и нек се тера у курац више.

I Hope Please GIF

 

30 minutes ago, Azdaja said:

Čekaj bre ovom liku nije plaćeno 40+ plata a niko da kaže koji kurac. Jujuju na šta su srušili klub....

Ta "plata" iznosi 37k dinara :isuse: i oni dečku 3 godine ne plate ni dinar.. i onda mi pizdimo što neki sledeći terzić ode bez obeštećenja ili neće da potpiše profesionalni ugovor

  • +1 2
Link to comment
53 minutes ago, johan nagel said:


Ај па нек то буде последњи трансфер Вазуре, нек декне колико је навикао, 20, 30% и нек се тера у курац више.

 

sps 35 godina drzi partizan i ne znam sta tacno ocekujes, ko bi dosao umesto vazure

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
1 minute ago, Nikodije said:

 

sps 35 godina drzi partizan i ne znam sta tacno ocekujes, ko bi dosao umesto vazure

Dubravka Kralj i Ana Grozdanović

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, Nikodije said:

 

sps 35 godina drzi partizan i ne znam sta tacno ocekujes, ko bi dosao umesto vazure


Уф мрзи ме да опет пишем чаршав на ту (тешку) тему, јасно је где живимо, клуб ће свакао водити неко ко је или снс или подређен снс-у.
 

Но нека дође ко год, није да очекујем неко благостање свакако, само да овај смрад одјебе више јер је заједно са оним другим маторим смрадом Вучелићем срозао клуб на најниже могуће гране.

Link to comment
On 26. 5. 2024. at 15:34, BlackGeorge said:

Nekadašnji đak Partizanove škole, a kasnije prvotimac crno-belih Nemanja Jović dobio je sudski spor protiv bivšeg kluba i pred Sudom za sportsku arbitražu. Zapravo, tamo je samo potvrđena presuda Fudbalskog saveza Srbije, pa će Partizan morati da isplati igraču portugalskog Eštorila preko 250.000 evra zbog neisplaćenih zarada, ali i bonusa za potpisivanje ugovora!

Kako saznaje Mozzart Sport, u presudi CAS stoji da je Jović tražio da mu se isplati 47 neisplaćenih plata u vrednosti od 37.436 dinara, odnosno, 1.759.436 dinara ukupno, potom 196.600 evra od mesečnih rata, koje su po ugovorima (a bila su tri) iznosile 10.000 evra mesečno, kao i 60.000 evra bonusa za potpisivanje poslednjeg, trećeg ugovora sa crno-belima, koji je trebalo da važi od 22. avgusta 2022. do 30. juna 2027. godine. Sve kada se sabere - više od 250.000 evra.

Partizan je pokušao da ospori isplatu 60.000 evra, ali nije dostavio konkretne dokaze zbog kojih bi sud promenio odluku. Sa druge strane, Jović je i sudu u Lozani dostavio detaljnu dokumentaciju nakon koje nije bilo potrebe da se menja odluka - između ostalog je Nemanja Jović dokazao i da mu Partizan dve godine i devet meseci nije uplaćivao zdravstveno osiguranje.

Jović je u leto 2023. godine dobio raskid ugovora sa Partizanom na osnovu neisplaćenih zarada, a nekoliko meseci je bio bez kluba pre nego štop se priključio portugalskoj ekipi. Nemanja nije uspeo da pokaže svoj ogroman talenat u portugalskom fudbalu i na tri meča je zabeležio tek 13 minuta ove sezone.

Iako mu oni nisu plaćali iz pogrešnog razloga, u ovom slučaju podržavam da tom smradu nisu platili ni jedan dinar, jer je on trebao da plaća što igra. Jedan od najvećih lažnih talenata koji je obitavao u Partizanu. Totalno beskorisni bilmez.

  • Wub 1
Link to comment
7 hours ago, *edited by mod said:

Lola Smiljanić trener omladinske škole...

 

Prvi trening........

 

Alo deco, dođi vamo, slušaj pažljivo sad!!!

 

Znaći, fudbal se razvija. Znaći, može da se desi nam sude pićke....mislim.....kurave.....mislim.....ribe, žene, a u kurac, to vam je to kapirate

 

Ako se to desi, saće Lola da vam kaže kako dobijamo. Znaći, čim pićka.....mislim.....sudija dune......u pištaljku, nemoj da se pravite pametni (smeje se), znaći ti prilazš joj šmekerski....ono....govor tela.....malo podigneš dres da se vide mišići, nemoj da treseš nos, pljuješ i slične seljačke fore, to rade cigani.....i onda kažeš opušteno.....brate, sestro, mojone da si cava.....ali sa osmehom, znaći šmekerski, opušteno

 

Kad se ta komunikacija sa....kurav.....sudijom uspostavi, onda joj ulaziš u lićni prostor.....ali lagano....ono šmekerski, da se ne user.....mislim uplaši. Znaći kontrola deco, apsolutna kontrola. I onda kažeš, ajd budi dobra, pa ćeš posle da se poigraš sa edukativnom patkicom. Znaći nema seljana, pić.....ovaj ribe se danas pale na kulturu, obrazovanje, taj kurac....posle će da duva kako treba. Jel jasno!!!!!

 

Ima pitanja?

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...