Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Ovo je toliko Partizan..

 

Prva tekma posle derbija, prvi na tabeli, dodje publika, i jebi ga....

  • +1 2
Link to comment

žao mi je što ovolike šanse ne iskoristismo

 

što se titule tiče, ni u jednom trenutku u toku sezone nisam mislio da možemo da je osvojimo, pa se tu ništa ne menja

 

 

 

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

jbg saldanja je pola tima, umesto da ga nafiluju injekcijama i spreme makar za zadnjih pola sata, pekarski šegrt je rešio da ga može odmarati, sada ga ne mora uvoditi do playoff-a, neka nastavi da forsira kilavog baždara kome treba deset zicera da ubaci loptu u mrežu, možda proradi pa ga prodaju na leto da prestane da nam tanji živce

Link to comment

4 penala su nam ukrali majke im ga nabijem bezobrazne. I to samo ovih zadnjih dvaes minuta sto gledam. Sigurno je bilo jos toliko...

  • +1 1
  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment

sudija jeste bio skandalozan, ali ništa to ne bi značilo da smo iskoristili bar pola ovih šansi iz drugog poluvremena

  • +1 1
Link to comment

Setite se komentara posle onog meča jesenas gde su nam suđena dva penala.

PPP Grobari gospoda(ja tad bio i najmanji).

 

Bila je lepa avantura ove sezone, ali kraj je očekivan.

Edited by Milošica
  • Haha 1
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ал пази што немају времена за изјаве  морају да се укључе седам минута раније на циганску текму.

Edited by johan nagel
  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Setite se komentara posle onog meča jesenas gde su nam suđena dva penala.

PPP Grobari gospoda(ja tad bio i najmanji).

 

Bila je lepa avantura ove sezone, ali kraj je očekivan.

 

kakav kraj?

 

mora da se dobije u Lučanima, ne sme sada da bude neki raspad sistema. možda ne možemo da osvojimo titulu, al možemo da im zagorčamo do kraja. a drugo mesto se ne sme dovoditi u pitanje

Link to comment
Just now, Ted said:

 

kakav kraj?

 

mora da se dobije u Lučanima, ne sme sada da bude neki raspad sistema. možda ne možemo da osvojimo titulu, al možemo da im zagorčamo do kraja. a drugo mesto se ne sme dovoditi u pitanje

Odradiće to sa mentalne Duki koliko se može, ali ovo je kraj jedan kroz jedan jbg :D 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

kraj čega?

 

mislim, titula nije bila realna ni u jednom trenutku.

 

mi čekamo kraj ove uprave, pošto će to biti trenutak kad možemo ponovo da razmišljamo o nekim većim stvarima.

 

Dukiju i igračima kapa dole za ovo do sada, umesto raspada ipak gledamo fudbal, tu smo, borimo se. samo ne sme da se ponovi raspad od prošlog proleća 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

kraj čega?

 

mislim, titula nije bila realna ni u jednom trenutku.

Pa i napisao sam da je kraj očekivan, ali jbg, uvek postoji ta iskra nade :D

 

A Dukiju i igračima svakako kapa dole.

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

kraj čega?

 

mislim, titula nije bila realna ni u jednom trenutku.

 

mi čekamo kraj ove uprave, pošto će to biti trenutak kad možemo ponovo da razmišljamo o nekim većim stvarima.

 

Dukiju i igračima kapa dole za ovo do sada, umesto raspada ipak gledamo fudbal, tu smo, borimo se. samo ne sme da se ponovi raspad od prošlog proleća 

Po MILIONITI put - ako govoris o Upravi ove kvazidrzavice u pravu si - ako govoris o upravi FKP zavaravas se.... ali svako ima svoj rokenrol

 

Jos jednom ljubim sebe u rucicu sto sam prestao da pratim ovu bolestinu slinavih radikalskih g.....

 

Enjoy Life

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Neka ruska pijandura otpustila vladu ivica. Treba ga pojuriti. On bi cigane samleo, pojeo i iskenjao

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
25 minutes ago, ZokiAsov said:

4 penala su nam ukrali majke im ga nabijem bezobrazne. I to samo ovih zadnjih dvaes minuta sto gledam. Sigurno je bilo jos toliko...

Penala ili slobodnih bacanja?

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...