Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

1 hour ago, Eleniko said:

 

došao je do ograde, stajao full pored nje ili na njoj, kako hoćeš + proveo 80 sekundi van terena. UEFA u pravilima napominje 'momentary return', ovo je bilo sve samo ne to.

 

uradite to u evropi pred sudijama iz skandinavskih i sličnih zemalja, čisto za probu.

 

enivej, ništa ne isterujem, cigani nisu zaslužili pobedu, grobosi su zaslužili bod i to je čisto ko kuća. pišem zbog ovoga što je i ted, kao jedan od retkih normalnih likova sa druge strane, napisao - da priča o sudijama opako smara pogotovo na utakmicama na kojima nema uticaja na rezultat u koji može značajno da se upre prstom.

 

ali ona ne zamire jer je to savršen alibi trenerima. ne znam šta duljaj kao šef struke može da kaže sem da kenja o suđenju, što je sve vreme nekažnjeno radio. za onakvo pokazivanje na obraz ja bi svakog trenera u srbiji odmah poslao u svlačionu. bilo je juče nekoliko iznenađujuće prisebnih komentara grobara na lajni kod relje basare ili mairosua, respect za to.

To pravilo da se mora odmah vratiti na teren još nisam video, mada ako je momentalno to je slobodno za interpretaciju jer em sudija može da vremenski nadoknadi sve to + u teoriji ne ometa igru. Ako napadač i saigrači žele da slave gol 10 minuta nista ne tera sudiju i protivnike da ih toliko čekaju. Tako da nije kod Kalulua bilo nikakvog prekršaja za drugi žuti.

 

Pokvario je derbi sa tim nepotrebnim drugim žutim, jer bi onda imali kud i kamo zanimljivijih zadnjih 20ak minuta, posebno jer nije bio smarački derbi kakav obično bude.

 

Link to comment
24 minutes ago, napadaj said:

Šta bi? Sad nema konferencije?

 

Niksa i Kostadin zasedaju u VAR sobi..cekaju da im se tata pridruzi pa da odluce

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

 

 

 

Kačio je glavom svakako, a iz ovog snimka spektakularne rezolucije nazire se da ga je posle pogodila u ruku. Jel se to svira?

 

 

Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

 

Nemoj da paranoišeš! Nije dao gol rukom, a sudija ga priznao i VAR se nije čuo.

Nije sudija postavio živi zid na 12 metara od lopte, i onaj koreanac nije napravio faul za direktni crveni karton.

Ne paranoiši! I ne vodi hibridni rat.

Pričajmo o tome koliko je sekundi Kanute™ slavio gol na atletskoj stazi.

Edited by Tresko
  • Haha 5
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Šta bi? Sad nema konferencije?

biće obraćanje u 20:00

  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
11 minutes ago, Ted said:

popravili smo lični rekord i na 50 leđno, za 7 sekundi......bravoooo malecka :heart:

 

Nadja Higl tako stan zaradila..pa ti sad vidi posto je kvadrat i sta ces sa tim parama

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
23 minutes ago, SNARC said:

 

Nadja Higl tako stan zaradila..pa ti sad vidi posto je kvadrat i sta ces sa tim parama

 

ma klinka ima 9 godina, a pred kraj prošle godine je nešto bila bolešljiva pa gotovo dva meseca nije ni trenirala. sad je, posle par meseci redovnog treninga popravila sve svoje razultate drastično. ukupno je to oko 10/11 mesta, al to me ne intersuje, gledam samo njena vremena. i tu je bila extra danas.

 

inače je bilo zanimljivo zato što se u jednoj trci pojavila devojka koja je bila toliko brža od drugih da nisam mogao da verujem. na kraju smo proverili na netu, radi se o nacionalnoj rekorderki našoj koja ima tipa sekund i nešto slabije najbolje lično vreme od svetskog rekorda.....i ima 20 godina :D 

 

dal je plivala za neku normu ili šta već, nije ni bitno, al je bilo zanimljivo, odnosno neobično gledati takvu razliku u istoj trci

Edited by Ted
Link to comment
40 minutes ago, Ros said:


ko ima snimak iz vise uglova je u prednosti

 

 

 

 

Polivaj Terza madjijo!

Link to comment

Kralj o sudiji: "Oduševljen sam kako je sudio derbi, znam ga od ranije, dobro sam znao šta mogu da očekujem. Ovo je njegovo dobro suđenje i zato pozivam navijače da njega i njemu slične dobro dočekamo i pozdravimo kad budemo u prilici“.

 

:kecman:

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...