Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

21 minutes ago, Ted said:

izgleda da su neke nevolje u Terzinom carstvu meda i čokolade.....ne znam otkud pojačana nervoza

 

nas boli dupe, mi očekivali raspad, dobili Dukija i našu malu ekipicu.....pa kako bude

Izgleda da su pali neki pozivi juče, još dok se bilo u svlačionici pa je krenulo kalimerisanje i vadjenje. Ko zna šta je bilo posle kad su otišli na Andrićev venac. Zato je danas još veća nervoza.:D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

ma zabole me za sudiju, nisam ni gledao tekmu....a i da jesam pojačano me smara diskusija o suđenju.

 

sve može da se reši lako, al ovo je Srbija bato, ne može ništa lako. dovedeš ekipu sudija iz premier lige za derbije ili tako neke likove, platiš koliko treba i ćao zdravo. takvi sugurno nisu pod uticajima frakcija jagnjećih brigada iz fss. kao što naši sude po Kipru, Grčkoj ili gde već. 

 

a indikativno je da se ovde kuka na najboljeg sudiju. to samo ovde ima, da je neko ok za lš al nama ne valja

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Eleniko said:

 

kanute kalulu kraljevo valjevo kurac palac

Ime na stranu, jednostavno po pravilima nije uradio nista za žuti. Stvarno manje Tvitera ti ne bi škodilo, ili bar da ne uzimaš za sveto pismo neku glupost samo zato jer je napisao neko ko u niku ima CZV ili slično. 

 

U dva klika se nađu pravila i Jos dva za snimak slavlja i onda nema potrebe da se pozivaš na nepostojeća pravila.

Link to comment
42 minutes ago, Eleniko said:

ma jok, čini ti se

 

samo pričamo o tom narativu da ste pokradeni

 

kad vas je arbitar spasio što niste igrali sa 10 igrača od 47 odnosno 9 od 75. minuta.

 

jedina greška na vaš račun je živi zid na 10 metara

 

na naš imamo nedosuđen crveni i nedosuđen penal.

 

ali nas zabole, ko da ne znamo s kim igramo, rešiće sve to jedan tsc ili javor.

pa po jokiću taj faul kada je kalulu dobio žuti je zapravo bio kontra faul, drugi žuti severine je prestrogo dat, eto crno na belo potvrda od prociganskog bišveg sudije, da nas je sudija pokrao :D

Link to comment
23 minutes ago, Tresko said:

Izgleda da su pali neki pozivi juče, još dok se bilo u svlačionici pa je krenulo kalimerisanje i vadjenje. Ko zna šta je bilo posle kad su otišli na Andrićev venac. Zato je danas još veća nervoza.:D

 

težak faul, učiniti prezidentea av tužnim.....i naš i njihov

 

meni žao što Vazura ne uđe u svlačionicu i zapreti odlaskom ako bude poraz. kapiram da bi naši pustili da bude 8-0, win-win, cigani na sedmom nebu, a mi mrtvi pijani od sreće, sa sve igračima. slavio bi se poraz dve nedelje

  • +1 1
Link to comment

gol kalulua iz 2 različita ugla, vidi se da nije skidao dres niti skakao na ogradu pa nema elemenata za žutu kartu

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

težak faul, učiniti prezidentea av tužnim.....i naš i njihov

 

meni žao što Vazura ne uđe u svlačionicu i zapreti odlaskom ako bude poraz. kapiram da bi naši pustili da bude 8-0, win-win, cigani na sedmom nebu, a mi mrtvi pijani od sreće, sa sve igračima. slavio bi se poraz dve nedelje

 

Mislis na...

 

 

Sta ste se rastrcali koju picku materinu ?

 

  • +1 1
Link to comment

čuj sudija grešio na štetu partizana

pa lolčina, na 1:2 im oprošten crveni ko 🏠

 

dobro su ih pripremili, pa nisu napravili ni jedan kontakt u 16 koje ono đubre ne bi propustilo da svira

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
36 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

🏠

 

dobro su ih pripremili, pa nisu napravili ni jedan kontakt u 16 koje ono đubre ne bi propustilo da svira

 

 

 

 

 

2 hours ago, Eleniko said:

Ni ovo nije penal. znam ko bi jaukao do neba da se ovo desilo njegovom timu.

 

GIQGpJmXoAAQc4X?format=jpg&name=large

 

 

 

 

 

 

 

:fantom:

Edited by MiddleClass
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
10 hours ago, Tresko said:

Što je najjače, nije uopšte bilo kod gola, nego ono kad je valjda bila prečka pa sudija svirao faul za nas u šesnaestercu a ovaj viče ipak je gol kad je sudija svirao faul.:laugh:

 

:lolol:

  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Možda za drugi žuti kanute je bilo samo konverzacije radi. UEFA (uz pretpostavku da naša pravila verovatno nisu stroža) sankcioniše skakanje u publiku, skidanje dresa i to celog, npr za navlačenje na glavu se gleda kroz prste. Ima i nekih novčanih kazni za poruke itd. Kanute ništa od toga nije uradio tako da povoda nije ni bilo. Siguran sam da su Pavle Ilić i pomoćnici pomno pratili dokle će da ode prilikom slavlja.

 

došao je do ograde, stajao full pored nje ili na njoj, kako hoćeš + proveo 80 sekundi van terena. UEFA u pravilima napominje 'momentary return', ovo je bilo sve samo ne to.

 

uradite to u evropi pred sudijama iz skandinavskih i sličnih zemalja, čisto za probu.

 

enivej, ništa ne isterujem, cigani nisu zaslužili pobedu, grobosi su zaslužili bod i to je čisto ko kuća. pišem zbog ovoga što je i ted, kao jedan od retkih normalnih likova sa druge strane, napisao - da priča o sudijama opako smara pogotovo na utakmicama na kojima nema uticaja na rezultat u koji može značajno da se upre prstom.

 

ali ona ne zamire jer je to savršen alibi trenerima. ne znam šta duljaj kao šef struke može da kaže sem da kenja o suđenju, što je sve vreme nekažnjeno radio. za onakvo pokazivanje na obraz ja bi svakog trenera u srbiji odmah poslao u svlačionu. bilo je juče nekoliko iznenađujuće prisebnih komentara grobara na lajni kod relje basare ili mairosua, respect za to.

Link to comment
6 hours ago, Azdaja said:

E a dobri su glume neki profesionalizam. Kontam da štipaju jedan drugog da ne preteraju kad ih povuče situacija na terenu.

 

Čak i za ovaj drugi zuti Severine su se smejuljili u sebi. Ni da spomenu var.

 

derbije prenose kombinovano, ovaj drugi je partizanov komentator

Link to comment
9 minutes ago, levi said:

 

derbije prenose kombinovano, ovaj drugi je partizanov komentator

 

činjenice ovde ne pomažu, raziđi se vučićev glasaču

Link to comment

evo me na takmičenju koje se, o užasa, zove Sve prolazi Zvezda traje.

 

na stranu ova neugodnost, ćerkica je popravila za 4 sekunde na 50m prsno......tako da sam happy

 

sad čekamo leđno

  • +1 5
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...