Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

E a dobri su glume neki profesionalizam. Kontam da štipaju jedan drugog da ne preteraju kad ih povuče situacija na terenu.

 

Čak i za ovaj drugi zuti Severine su se smejuljili u sebi. Ni da spomenu var.

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

E a dobri su glume neki profesionalizam. Kontam da štipaju jedan drugog da ne preteraju kad ih povuče situacija na terenu.

 

Čak i za ovaj drugi zuti Severine su se smejuljili u sebi. Ni da spomenu var.

Onaj crveni za njihovog koreanca niko ni da pomene uopšte. Nije se desilo.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Tresko said:

Onaj crveni za njihovog koreanca niko ni da pomene uopšte. Nije se desilo.

 

A tek za Kanutea, da je bio isključen u 47. minutu za proslavu gola na tribini/drugi žuti/ tog kontakta ne bi ni bilo.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
9 minutes ago, Eleniko said:

 

A tek za Kanutea, da je bio isključen u 47. minutu za proslavu gola na tribini/drugi žuti/ tog kontakta ne bi ni bilo.

Možda, mada nije skinuo dres niti se on popeo na ogradu tako da nisam baš siguran da je imao dovoljno povoda.

 

A ako idemo prošlost, namesti Deloreana na minut kada je dobio taj žuti tj kakav mi je faul sviran. Da nije izmislio sudija taj faul u opasnoj zoni, ne bi dobio žuti, pa sve i da mu je dao za slavlje ne bi bio drugi :fantom:

  • +1 1
Link to comment

eto, sam si sve rekao - možda. kad se pogreši na našu štetu onda je možda a na vašu urlici do neba. a hvangovom faulu /na granici, pa zato nije ni dobio crveni jer nova pravila/ je prethodilo povlačenje hvanga od strane kanutea koji se tim nesuđenim faulom u napadu izborio za prednost u napadu. ali nije bitno. važno da ste vi pokradeni.

 

ni ovo nije penal. znam ko bi jaukao do neba da se ovo desilo njegovom timu.

 

GIQGpJmXoAAQc4X?format=jpg&name=large

 

 

 

 

Link to comment

izgleda da su neke nevolje u Terzinom carstvu meda i čokolade.....ne znam otkud pojačana nervoza

 

nas boli dupe, mi očekivali raspad, dobili Dukija i našu malu ekipicu.....pa kako bude

  • +1 3
  • Wub 5
Link to comment

ma jok, čini ti se

 

samo pričamo o tom narativu da ste pokradeni

 

kad vas je arbitar spasio što niste igrali sa 10 igrača od 47 odnosno 9 od 75. minuta.

 

jedina greška na vaš račun je živi zid na 10 metara

 

na naš imamo nedosuđen crveni i nedosuđen penal.

 

ali nas zabole, ko da ne znamo s kim igramo, rešiće sve to jedan tsc ili javor.

Link to comment
11 minutes ago, Eleniko said:

eto, sam si sve rekao - možda. kad se pogreši na našu štetu onda je možda a na vašu urlici do neba. a hvangovom faulu /na granici, pa zato nije ni dobio crveni jer nova pravila/ je prethodilo povlačenje hvanga od strane kanutea koji se tim nesuđenim faulom u napadu izborio za prednost u napadu. ali nije bitno. važno da ste vi pokradeni.

 

ni ovo nije penal. znam ko bi jaukao do neba da se ovo desilo njegovom timu.

 

GIQGpJmXoAAQc4X?format=jpg&name=large

 

 

 

 

Možda za drugi žuti kanute je bilo samo konverzacije radi. UEFA (uz pretpostavku da naša pravila verovatno nisu stroža) sankcioniše skakanje u publiku, skidanje dresa i to celog, npr za navlačenje na glavu se gleda kroz prste. Ima i nekih novčanih kazni za poruke itd. Kanute ništa od toga nije uradio tako da povoda nije ni bilo. Siguran sam da su Pavle Ilić i pomoćnici pomno pratili dokle će da ode prilikom slavlja.

Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Gaza gledo utakmicu na tviteru. Kanute nije igrao od zimus

 

kanute kalulu kraljevo valjevo kurac palac

  • Haha 1
Link to comment

Ovo što priča Eleniko narativ tipa: Čović ispali hiljadu i jednu ludost - jbg čovke he he. Obradović jednu konfu po sezoni bude sore loser - gomno pogano. 

  • +1 4
Link to comment
12 minutes ago, *edited by mod said:

Možda za drugi žuti kanute je bilo samo konverzacije radi. UEFA (uz pretpostavku da naša pravila verovatno nisu stroža) sankcioniše skakanje u publiku, skidanje dresa i to celog, npr za navlačenje na glavu se gleda kroz prste. Ima i nekih novčanih kazni za poruke itd. Kanute ništa od toga nije uradio tako da povoda nije ni bilo. Siguran sam da su Pavle Ilić i pomoćnici pomno pratili dokle će da ode prilikom slavlja.

Kanute sigurno nije ništa od toga uradio, obzirom da je bio na klupi svih 90 minuta. Osim ako češanje jaja može da se okarakteriše kao prekršaj za žuti karton.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...