Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

3 hours ago, Milošica said:

Komentarišu suđenje na svojoj temi hahahhahahhaha

 

Inače nevezano za to su nas uništili, ali kapa dole našim momcima na borbi.

 

Koliko mi je drag Svetozar :heart: Šteta što večito ima neku klimavu odbranu oko sebe.

Šta drugo očekuješ? Da su sudili njima kao nama pao bi forum od suza i kuknjave. Čak i objektivni™ mediji i analitičari kažu da je sudija zasrao, ali videlo se da čim pređemo pola to je gol, a da oni mogu da ga daju samo iz prekida pa je morao da se pokrije bar crvenim da ne mogu da mu seru da nije odradio posao.

 

Nego na šta se odnosi "Državo" Brnabu ili resornog ministra?

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Kalulu brat što ode skroz do juga u rupi 🤣

Mogla nekome stolica pocepati glavu lagano 🤣

  • +1 2
Link to comment

Mi nećemo biti 100-procentni, tu nema spora.

Vile nas nosaju lepo ove godine, a i ne odskačemo kvalitetom od ovih "manjih" u toj meri.

Nama je svaki meč mina i borba, jer tabela ne prikazuje realno stanje.

Nema veze, kidamo se do kraja, pa i da puknemo titulu...pa ko ju je uopšte i očekivao?

Bitno je da se konačno napravila dobra atmosfera oko FK-a, uprkos smradovima u upravi.

Bitno je da je Jug danas bio pun, bitno je da su igrači izginuli.

 

Sve na kurac, Partizan je šampion!

 

  • +1 8
  • Wub 1
Link to comment
Posted (edited)
24 minutes ago, johan nagel said:

За даље нисам претерани оптимиста, не видим неки њихов кикс у ближој будућности, што значи да ми морамо да будемо стопроцентни а не знам баш да ли ћемо то успети.

 

realno, titula ove sezone nije bila nikome ni na kraj pameti. raspoloženje većinsko je bilo da će biti super ako budemo drugi ili treći, ili ako se ne raspadnemo potpuno.

 

sve što se desilo je neočekivano. drugo mesto je gotovo obezbeđeno. ako bi se došlo do titule to bi bio apsolutni spektakl i verovatno najneverovatnija titula u istoriji kluba. ako ne bude tako, ništa strašno. bitno je da ostanemo u igri, da se borimo kao do sada. pa kako bude. imperativ je na njihovoj strani, oni mogu da izgube mnogo. mi ne.

Edited by Ted
  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

oni mogu da izgube mnogo. mi ne.

rekao im je tvorzan na sastanku pred derbi, ako ne budemo prvi ja idem, a vi vidite šta ćete

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

rekao im je tvorzan na sastanku pred derbi, ako ne budemo prvi ja idem, a vi vidite šta ćete

 

za ovakvu izjavu njihove strance realno zabole stojko. 

 

al koliko čitam kosnulo je Spajića i trenera im.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, aram said:


evo ako te zanima, ja nisam. da sam video na vreme obrisao bih ga i banovao bih te, ali eto, neko drugi je bio mekša srca a brži od mene.

 

 

Ti si pošten prema meni, pa da i odgovorim - derbi je, Arame, mora da bude prozivke. :D

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Што се мене тиче битније од једне титуле која неће променити ништа сем што ћемо мало да се наслађујемо над Циганима је да Вазура и његова свита одјебу, да по могућству неко нормалан преузме клуб (нажалост неће се десити) и да се коначно око клуба и на трибинама створи нека нова позитивнија енергија које смо сад чини ми се већ сви жељни. Па да се онда на дуже стазе с прочишћеним редовима бијемо уз онај неки гробарски инат, па колико постигнемо, постигнемо, уз околности које нам мало је рећи не иду на руку.

Link to comment

Otprilike ovako je Boškov prošao Hrvate u Zagrebu. Otprilike ovako je Santrač zamalo prošao Holanđane u Francuskoj. 

 

Glupan dana je lažni Miloje koji vadi Ivanićao i ubacuje debelog Kataia. 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kod kog gola je ovaj slepac rekao "ipak gol"

:rolf:

 

Što je najjače, nije uopšte bilo kod gola, nego ono kad je valjda bila prečka pa sudija svirao faul za nas u šesnaestercu a ovaj viče ipak je gol kad je sudija svirao faul.:laugh:

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...