Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Ali onaj živi zid na 6 metara od gola, a slobodnjak na 18, rekoh jbte, šta je ovo? Trenutak potpune dezorjentacije. Pade mi na pamet ono kad su igrali nemački protiv grčkih filozofa. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/milojevic-vec-vidjeno-vodi-se-hibridni-rat-protiv-zvezde/?fbclid=IwAR3hRr1UtnNYGJf5lPy2M9PwU8hhYJViyOfhr110Y1jDgxb-ihxDH0o1ELU

 

 

A, potom i konkretni odgovori od šefa struke šampiona Srbije.  „Scenario je viđen. Od kako sam došao, pravi se negativna atmosfera prema nama. Ista priča od pre neke godine, da je titula nameštena, da jedan klub ima podršku, a da je drugi potlačen, predsenik se vređa. Priča se da nam neko nešto poklanja. Neka urade nešto drugo, ovo ne prolazi.“

 

 

 

😍😍😍

 

Legenda. Ne znam na koga me podseca, na nekog lika iz jajinaca...

  • +1 4
Link to comment

samo da čestitam momcima na borbi i rezultatu. nisam mogao da gledam tekmu.

 

koliko čitam po portalima, ovo bi trebao da sapada u red onih najslađih remija. kad te protivnik spopada celu utakmicu, drži loptu, napada, šutira.......a ti tri li četiri puta pokušaš i bocneš dva puta.

 

koliko sam se samo ovakvih uakmica nagledao, kad je Partizan domaćin, pa nam neko uvali dva gola iz dva, tri šuta, a mi navaljujemo. samo da sedneš i plačeš.

 

uzeli smo bod od kvalitetnijeg rivala, na njegovom terenu. puna kapa.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

@maderacija

 

Ako mi editujete post, bar potpišite ko je to uradio :lolol:


evo ako te zanima, ja nisam. da sam video na vreme obrisao bih ga i banovao bih te, ali eto, neko drugi je bio mekša srca a brži od mene.

  • -1 1
Link to comment
21 minutes ago, aram said:


evo ako te zanima, ja nisam. da sam video na vreme obrisao bih ga i banovao bih te, ali eto, neko drugi je bio mekša srca a brži od mene grobar.

 

  • Haha 4
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...