Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Kako je otkinuo stativu ahaha mislio sam da će da je izbije iz terena. Kohonesi, treba izdržati ovo.

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Komentarišu suđenje na svojoj temi hahahhahahhaha

 

Inače nevezano za to su nas uništili, ali kapa dole našim momcima na borbi.

 

Koliko mi je drag Svetozar :heart: Šteta što večito ima neku klimavu odbranu oko sebe.

 

đon obraz, moj milošice.

  • +1 8
Link to comment
1 minute ago, Azdaja said:

Kako je otkinuo stativu ahaha mislio sam da će da je izbije iz terena. Kohonesi, treba izdržati ovo.

Kako se najebavao majke zadnjih 5 minuta Sveta šteta sudiji, rekao mu je jebem ti mater bar jedno 10 puta, čak je i ono puuuu, pljunuo ka njemu. Mislio sam da će nakon što je svirao kraj da ga nabode.:D

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Skoro nije bilo ovako gadno sudjenje i navlacenje. Dobro nije da sam iznenadjen kad su ovog nesrecnika sto je sudio ukupno 14 utakmica najviseg ranga od negde dovukli.

 

Terzini galaktikosi su se zesce ispromasivali, ali to je zato sto su nemaci pojma. 

 

Nisam zadovoljan rezultatom, trebalo je da uzmemo ovo, i verovatno bi im ga stavili iz kontre da ona baraba nije na pravdi boga iskljucila nasu severinu

  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Na stadionu do jaja zezanje, nikad više stoke grobarske.

samo su se oni čuli, dok su regleri bili na -6db

  • +1 1
Link to comment

Uputili smo prikladne pozdrave vrhu države.

 

 

"Državo, pederu" najlepši slogan.

  • Wub 5
Link to comment
Just now, napadaj said:

Uputili smo prikladne pozdrave vrhu države.


i oni su imali poruku, doduše filosofsku “manje priče, više dela…..kosovo….tra, la, la”

 

 

 

on topik

da je ostao brt zahid lagano bi ih rešili

 

  • +1 2
Link to comment

Ma oni se nisu čuli, imali su onaj kineski vatromet za izborne sletove i toliko od njih.

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Vidi ti gada Spajića šta izjavljuje.

 

Butthurt je, plus nume bolje jbg 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Nikad ne igram na utakmice Partizana , ali sam danas uplatio 2&3+. Puko ali ne zalim. Uplatio sam samo zato sto sam isto odigrao za onaj 1-3 derbi sa Leonardom tad sam bio 100% ubedjen u pobedu Partizana... Bitan bod uz dosta srece i zestoku kradju, svaki kontakt sviran od pocetka, njima skoro nista.  

  • +1 3
Link to comment

Jao, i onaj što ga zovu srpski murinjo a koji je trener nigde isto parastos na areni "ćeraćemo se još":D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...