Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Ipak Kalulu mora napolje. Totalno neupotrebljiv na toj njegovoj strani, duva opasna promaja.

Link to comment

Izgleda da ni defanzivci zvezde nisu baš naročito bistri. Saldanja lagano za 1 - 1.

  • +1 1
Link to comment

iz prve (ne) sanse, gol.

zacenio sam se od smeha, mada mi nimalo nije do njega. mogla je komsinica da nas napuni samo tako.

mada ima jos 45 min za to... 

Link to comment

Meni deluje da je kapiten dobio udarac u lice kada su oni poveli, a nije se ni gledao VAR 

  • +1 3
  • -1 3
Link to comment

Utisak poluvremena sudija koji prvo svira nepostojeći faul pred kaznenim, a onda postavlja živi zid na 12 metara od lopte.:laugh: Ne sećam se kad sam video ovakvo sudjenje.

Da ne govorim o laktu u vrat Nathu pre njihovog gola. Kakav cirkus. Ali zato zna da kaže Gohu Shut the fuck up.

  • +1 8
  • -1 1
Link to comment

Kontrolisemo utakmicu, ladni ko spricer, ispred nasih 16 kratki pasovi, sve do noge. Duki je maestralno postavio igru, cigani ce imati snage max do 65 minuta i onda su gotovi

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, BlackGeorge said:

Bolja su ekipa od nas, znalo se to još pre derbija. Nema mesta čuđenju.

 

Jednostavno nismo kupili normalne igrače pozadi, sredina je takođe impotentna, ne može ni napad da se organizuje kako treba.

 

Saldanja odsečen od događaja, bukvalno neprimetan.

 

Moraće ili Natho ili Zahid napolje. Kalulu i Goh moraju da pomognu pozadi inače primamo ubrzo gol.

Sve ok, bolji su, ali mi izgleda i kao da igramo protiv miksa Intera i Sitija. Nismo spojili 3 pasa poslednjih 25 minuta. 

 

Ima nešto i do odbrane - što ne može na kasvetan način da zadrži loptu i prosledi prvi pas, ali glavni krivci su u sredini. Veza nam ne postoji ni u jednom pravcu. Slabo zadržavanje poseda i prelako prepuštanje terena u odbrani (pogotovo po bokovima).

 

Sa druga dva pasusa sam apsolutno saglasan.

Link to comment
8 minutes ago, Tresko said:

Utisak poluvremena sudija koji prvo svira nepostojeći faul pred kaznenim, a onda postavlja živi zid na 12 metara od lopte.:laugh: Ne sećam se kad sam video ovakvo sudjenje.

Da ne govorim o laktu u vrat Nathu pre njihovog gola. Kakav cirkus. Ali zato zna da kaže Gohu Shut the fuck up.

Moram na ovo da odgovorim :)

12m bi bilo na petercu, ne preteruj.

Al djidao je ~metar, nema spora. Morao sam da vratm da proverim :)

Link to comment
5 minutes ago, Profesionalac said:

Sve ok, bolji su, ali mi izgleda i kao da igramo protiv miksa Intera i Sitija. Nismo spojili 3 pasa poslednjih 25 minuta. 

 

Ima nešto i do odbrane - što ne može na kasvetan način da zadrži loptu i prosledi prvi pas, ali glavni krivci su u sredini. Veza nam ne postoji ni u jednom pravcu. Slabo zadržavanje poseda i prelako prepuštanje terena u odbrani (pogotovo po bokovima).

 

Sa druga dva pasusa sam apsolutno saglasan.

 

Ima i do prodaje Belića. Dečko je orao na sredini a nismo mu našli adekvatnu zamenu. Ja se čudim kako do sada ne vode recimo 3 - 1.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, NevenMan said:

jos jedan gol pa da sahranimo napredne parizere mesec dana pred izbore

3 derbi bi trebao da se igra 20 aprila, nedelju dana pred izbore

Edited by gone fishing
Link to comment

Kanga i Mijailović nas podsećaju  zašto samo kod nas igraju .

Inace nisu skoro gori bekovi igrali u obe ekipe .

Ovi  je umetnost gubiti u ovoj utakmici ,rekao sam jesenas da nije problem Bahar ,ponavljam svaki put ,ne mozes očekivati da pobediš kad promašiš u bitnim utakmicama po 5,6 zicera .

Edited by elementary
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...